Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:51



Ето ти и цитати:
-------------------------------------------------------------------------------
Re: Да се опитаме да си представим... [re: silvana_71]
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано 15.04.11 22:34

наскоро го разбрах и щях да падна - всичко това е нарочно, човека просто си търси клиентела, предполагам, че е служител в някоя нотариална кантора

Последно - разбрала ли си го или предполагаш?


------------------------------------------------------------------------

Re: Да се опитаме да си представим... [re: Ha живo]
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано 15.04.11 23:06


наскоро го разбрах (НЕГО, в смисъл - що за птица е)и щях да падна - всичко това е нарочно, човека просто си търси клиентела, предполагам, че е служител в някоя нотариална кантора

Без коментар, Ваше съвършенство!


----------------------------------------------------------
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано 15.04.11 23:22


Да, пръдлозащитничке, права си!
ОК?


---------------------------------
Хайде сега, отговаряй за новата неразбрана фраза отпреди малко, и обяснявай...каквото и ти не знаеш - ЗА ДОКУМЕНТИТЕ ПРИ НАЕМИТЕ

.

И не ми излизай с номера за малки и големи букви. Тропай си с крака около "справката по имотен регистър" и ме остави аз да си се смея, когато го прочета.

И ОТГОВОРИ.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:52



ХАХАХАХАХА - лека нощ, нали? Няма отговори, няма обяснения.

Жалък пинокио - това ти стана стил вече.

Когато ти се смях на "справката" - ти се смях барабар с прочутото ти ОТ...

Като види дебелия край - ЛЕКА НОЩ! Защо изобщо влизаш в този клуб, да се излагаш?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 00:58.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 01:11



Толкова ли не можеш да изтърпиш до края на уикенда?
Два дни са, няма да ти стане нищо през това време.
Ако имаш служебна необходимост (дори и през уикенда) обади ми се по телефона и питай. Пари не взимам, споко! Арви така правеше преди да стане "сериозен" брокер.




ПС
"Пинокио"
Сами ли се сетихте или копирате от моите постове отпреди година по адрес на ваш колега - брокер?
"Оригинални" сте дори и в това.




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано30.04.11 02:04



Ще ти дам инфо за наемите, но след уикенда. През това време ще те оставя "на сухо" - да отговаряш на други брокерки или още по-лошо - на никой. Прости ми за което.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ти направо и разказа играта с това чакане!

Давай "опиата" сега, и на момента, че И се дърля та две не вижда, ти ще я оставиш "на сухо" цели два дни!

Ти нямаш сърце На Живо!

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 07:07



"ПС
Ще ти дам инфо за наемите, но след уикенда. През това време ще те оставя "на сухо" - да отговаряш на други брокерки или още по-лошо - на никой. Прости ми за което.
Редактирано от Ha живo на 30.04.11 00:41. "



Нямаш проблем, пинокио. Този ПП (съкратено от "ПослеПис, а PS е съкращение от "постскриптум", "post-scriptum" но то се пише на латиница, а не с български буквички... да знаеш, де

) си го ДОПИСАЛ В РЕДАКТИРАНЕТО. Не съм го прочела, защото нямам навика да препрочитам постовете ти като цитати от Мао.

Та - спокойно събирай информация, чети гугъл, питай близки адвокати... дано успееш до понеделника. И без това единствената ми цел е ДА ПРОВЕРЯ знанията ти. На мен те не ми трябват. Както вече казах - наеми почти не работя. А ако ми потрябва нещо - БЪДИ СИГУРЕН, че няма да се опра на ТВОИТЕ знания. Видяхме ги цяла година колко струват.
-------------------------------------------------------
Апропо - като влезе повторно посреднощ - можеше да излееш знанията си... ако ги имаше в главата си, а не в дебелите книги, които ще консултираш в понеделник

И те предупреждавам - внимавай какво ще напишеш в понеделник. Защото, каквото и да е то - ЩЕ ВЛЕЗЕ в противоречие с вече написаното от теб по тази тема по-рано вчера.

Виж колко съм добричка - можех да не те предупредя и да те вкарам директно в капана...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 08:48.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 07:09





Късно влизаш. Момчето има нужда от помощ перманентно. Посещавай по-често клуба.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 07:57.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 11:30



Арви така правеше преди да стане "сериозен" брокер
---------------------------
Питах, но защо ли отговори не получавах, а само едно, "Ще попитам и ще ти се обадя по-късно", а пък и най-малко съм очаквала, че може да има хора, като теб, ужким доброжелателни и милички, а фактически излязоха, че са подмолни интриганти ...
Факт е, че отначало На живо искаше да се види с всички от клуба, факт е, че се направи на най-точния и миличък човек, а след това използва личните срещи, за да напада тук още по-гадно и коварно. "ДОСТОЕН" човек излезе. Остави другото, но ревностно крие, какъв е в реала и кой е, той е един анонимник, който дори не смее да каже в качеството си на какво пише и дава съвети, е вЕрвайте му хора... ама на доверие!
Прекалено много внимание ти отделих и този път, но просто не мога да проумея, как анонимници като теб, си позволяват, първо да обсъждат нашата работа /в частност моята/ и второ така безотговорно да раздават съвети...
На живо, нали знаеш, че е въпрос на 3 дни да разбера кой си и с какво се занимаваш и да пльосна информацията тук?! Не съм го направила, защото просто човек не трябва да ти отделя толкова голямо внимание... защото където и да работиш и какъвто и да си, не можеш да се спасиш от гадният си характер....от манията си за величие и най-вече от лошото си възпитание и интригантският си характер...демонстрирай ги, но моля, те не тук...!

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Да започнем с тованови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 13:56



Арви, ти ЗАТОВА ли надобря толкова напоследък? Искала си съвети от СЪВЪРШЕНСТВОТО? Удар под кръста...

Представям си ако беше получила от него и отговори - нямаше да има по-съвършен брокер от теб в цяла Европа!! (Пардон - за Холандия не се отнася - там има друг връх, та ще ти е трудно да конкурираш...)

А аз, глупачката, дори и не пожелах да се срещна с него...

Излезе много хитра ти... доколкото знам - имала си и други "срещи от третия вид" с други съвършенства от клуба...

ПП - Срещите ти ПРЕДИ оплитането му в окабеляването ли бяха, или го видя с очите си как се опитва да се разплита?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 15:25.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 14:53



Давай "опиата" сега, и на момента, че И се дърля та две не вижда, ти ще я оставиш "на сухо" цели два дни!

Може пък точно в момента да има такъв клиент и затова да пита и да дава зор за отговор. Щото тя не разбира, но избягва да плаща за консултации със специалисти. А в клуба е безплатно.
Според мен това е причината.






Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 14:56



Добре!



Подготви си въпросчетата: 1, 2, 3... Но не прекалявай, дори и моята самарянщина има край. Питай арви.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.