Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да започнем с тованови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:00



Че е манипулатор - е ясно от години насам. Радвам се, че един по един все повече хора разбират това. Не знам защо изобщо му се връзваш. Нека си поразмахва "съвършенството" - той има нужда да го доказва... не може да живее без мисълта, че е съвършен.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 00:02



Работата на брокера е да СВЪРЖЕ двете страни и да им ОБЯСНИ основни изисквания и понятия. В случая - кои са необходимите документи и какви са рисковете, ако ги няма. (има??)

Няма как да се ОБЯСНИ нещо, което е непонятно. Празните приказки не вършат работа, освен за запълване на клубно пространство.

Проблемът е, че 99% от брокерите нямат дори и бегла представа от рисковете, просто защото са неграмотни в тая материя.




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 00:02



Пак манипулираш.. значи, ти не разбра измамата, която бях описала, а си направи душевен оргазъм затова, че са ни треснали вратата под носа... Евала....



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:09



Не разбрах въпросителната ти във фразата: Работата на брокера е да СВЪРЖЕ двете страни и да им ОБЯСНИ основни изисквания и понятия. В случая - кои са необходимите документи и какви са рисковете, ако ги няма. (има??)

Я обясни, плийз?

И другото, дето само ти го знаеш, а ние не - би ли го обяснил и него? Щото, нали ти е ясно, че в противен случай лъсва, че ти е ясно колкото и на нас, а може би и по-малко.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 00:14



Уни, всичко ще ти обясня, както го направих с другата брокерка тук.

Само преди това чакам да отговориш на моето

.

После ще ти дам инфото, което искаш.




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 00:22



Какво си ми обяснил.. само едно не мога да разбера, пил ли си или толкова ти е акъла...???



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:25



Първо ми обясни за въпросителната. Щото те хващам вече няколко пъти, че четеш, ама не разбираш каквото четеш. Дотам, че последния път беше принуден да ПРИЗНАЕШ, ЧЕ СЪМ ПРАВА.
------------------------------------------------------------------
Смешното в твърдоглавото ти повтаряне на фразата "справка по имотен регистър" е това, че тъпо и упорито не желаеш да признаеш, че тази справка си има друго име. ДА, това е същността, но не и наименованието. Защото, когато правиш някаква справка и ти я дават в писмен вид - ТЯ НОСИ НЯКАКВО НАИМЕНОВАНИЕ, НАПИСАНО В ГОРНИЯ КРАЙ НА ХАРТИЯТА. А в този случай това не е "Справка по имотен регистър", както твърдиш ти и тропаш с крака.

Та затова ще се смея всеки път, в който пожелаеш да се изявиш чрез натъртване на това понятие.

Други въпроси? Ама побързай, че ми се спи.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 00:30.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 00:33



в този случай това не е "Справка по имотен регистър", както твърдиш ти

Голяма бяла лебедоподобна птицо...
За справката от имотния регистър (с малко "с" я пиша навсякъде) оставям четящите да преценяват.





последния път беше принуден да ПРИЗНАЕШ, ЧЕ СЪМ ПРАВА

А така, а цитат може ли??


ПС
Ще ти дам инфо за наемите, но след уикенда. През това време ще те оставя "на сухо" - да отговаряш на други брокерки или още по-лошо - на никой. Прости ми за което.


Редактирано от Ha живo на 30.04.11 00:41.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 00:41



Цитат - след малко.

Чакам обясненията, защото ти отговорих. И чакам отговор за ТВОИТЕ въпросителни в онова изречение...

Пинокио, почна да се скатаваш, по обичая си...Нито ще обясниш, нито ще отговориш на въпросите. Жалък си до съвършенство! (ето, докарах те пак до някакво съвършенство...

)

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 00:48



Забелязваш ли, че навсякъде аз пиша
справка от имотния регистър

а ти все ме "цитираш":

справка по имотен регистър





Лека нощ и спокоен уикенд, уни!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.