Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да продължим...нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 21:03



ОК, арви, всички сме глупави - аз, нотариусите, съдиите по вписванията и всички останали
-------------------------------------------
Ооооо, не всички, само ти! Нотариусите, съдиите по вписване и всички останали могат само да ти завиждат на твоите надуФки, но те са капацитети, какъвто ти не си и на тях им е простено да се правят на велики. В момента съм си подбрала екип с който работя: адвокат и нотариус и работата е песен, повярвай. И двамата са млади мъже, на които думата ВЕЛИЧИЕ е чужда, хора на които можеш 100% да разчиташ, държат на думата си и са наистина професионалисти.
На живо, за пореден път, показваш колко си глупав и манипулативен. За пореден път ти казвам да не ми казваш какво знам и какво незнам. Факт е, че имам стотици договори за наем и досега НИКОГА не съм имала проблеми отностно собственост, ако въобще ме разбираш за какво ти говоря. Факт е, че чичко гугъл е на служба при теб.. това което незнаеш, пишеш и цитираш, но дори незнам дали разбираш какво цитнираш или копираш. Хайде, поспри се! Ти и за брокер не ставаш! Защо брокера, не е да цитира дословно закони, букви и алинеи /това може всеки да прочете в гуглето/, а на разбираем език да обясни на клиента правата и задълженията му, било при наем или продажба...както и нужните докумети...Така, че няма как дори и с нас брокерите да се мериш, а пък камо ли да даваш акъл!

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 21:07



Лоша си!
Направо - по детски жестока!






Тема Re: Да продължим...нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 21:25



Да разбирам ли, че не знаеш какво е режим на СИО и досега си го използвала без да знаеш какво имаш предвид?




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 21:54



"Абе ти намери с какво да се забавляваш след вечеря
Нещо извън клубовете, примерно"

-------------------------------------------------

СЛЕД вечеря гледах филм. Много забавен беше. А сега ще решавам задачи по математика, че "имам" тест във вторник. Вписан и периферен ъгъл, вписани четириъгълници...Разбирам И от това.

Изобщо - следвечерни занимания, подходящи за стари кокали.

Я да ви видя, младите кокали, до кога ще клявкате пък ВИЕ в клуба тази вечер? Както и ВСЯКА вечер?

Разходчици из гугъл? Малко уроци по граматика - давам безплатни! Нещо от рода на "Как се пише думата ИНЖИНЕР"...



Хайде, пиленца, марш при "партньорите" ви, че имам доста работа тази вечер и нямам време за глупости.

Утре - пак.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 22:09.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано30.04.11 22:16



Ти пък!



На нея така и харесва!

Представяш ли си какъв неистов "оргазъм" се вихри в душата и когато кажем нещо лошо по неин адрес: две-три противни думи, малко злъч и няколко нелицеприятни истини.

Колко му трябва на един маниак да подобри лошото си настроение?!

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Да продължим...нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 22:22



Разбирай, каквото си искаш, няма да ти давам отчет какво знам и какво незнам. Като дойдеш да ми станеш клиент, ще разбереш! Но и да си платиш комисиона! Тогава можеш да получиш някой друг урок! За сега толкова!

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 23:01



Само дето я разхождаме да браузва, пък тя е заета жена, ако не знаеш






Тема Re: присмял де........нови [re: indepcons]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.05.11 14:12



Хърбел на щърбел!

Що реши, че ти си най-умната и най-красива и не можеш да бъдеш обект на подигравания!

Жалка картинка!

Извинявай! Не очаквах това от теб!



Тема Re: присмял де........нови [re: svestna]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано01.05.11 17:54



ЦИТАТИ НА СВЕСНА към INDEPCON/S

"Външният вид е част от културата на човека ........ Ти си хапни, не се притеснявай, умна си ...... личи ти! Пък си и "стилна"


П.П. Аз не смея да ти дам рецепта за козунак, щот не мога да поема отговорност дали дозата ще е достатъчна за теб!

Колко е важно мнението на един неуспял и нереализирал се, дори и в България бивш брокер .


Защо изведнъж стана такава агресивна, мода ли те нахъса.. - Да бе да, Мода ....... гладна е
"

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Да се прочетеш още веднъж!

ПП. Напълно съм те игнорирала! Не се "натискай" да адресираш нови постинги към мен.Тъй като не се сети сама, казвам ти го в прав текст.

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Редактирано от indepcons на 01.05.11 17:55.



Тема Re: да.......нови [re: indepcons]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.05.11 20:47



Иронията е противна! И моята, и твоята! И грозна!

Ти добре си се представила, като гледам и аз съм се справила........ дали пък да не спрем!

И не ти се "натискам", не си мой тип

.

Да е прекрасна вечерта ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.