Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: ОФФ отвсякъденови [re: arrvv]  
Автор npubem (:-)
Публикувано19.04.11 23:22



Юнак се казва, ако е направил трима синове.
За три дъщери - друга е думичката, ама не е за
нежните ти уши...

Опит е името, с което хората наричат грешките си. О.Уайлд


Тема Re: ОФФ отвсякъденови [re: indepcons]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано19.04.11 23:23



Моме, ти вЕрно не можеш да четеш...

"Ние - радостни - ще ни обучат как да си направим камина по швейцарски, и после ще търсим кусури на нашенския майстор!" Това май АЗ го написах.. или?



Ама така е... малко от четенето, малко от правописа, малко от месенето, малко от брокерството, по малко от всичко - и ето ти завършен специалист със самочувствие! Хем - западен!

Само супер "компетентен специалист по всичко" може да ДОПУСНЕ дори, че камината може да се прави само с намерение и желание.


"Ние българите обичаме "Направи си сам" - банята, камината, къщата и т.н. "


Пропусна да подредиш в редичката и КОЗУНАКА...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 19.04.11 23:27.



Тема Re: Козунакнови [re: npubem]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано19.04.11 23:25



а, защо не помогнеш и с опитването.. ти го направи, пък ни викни да го пробваме...



Тема Re: ОФФ отвсякъденови [re: npubem]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано19.04.11 23:25



Юнак се казва, ако е направил трима синове.

--------------------------------

Ааааааааааа, тук се изложи... научно е доказано, че ако се пръкне женско чедо - значи в момента на "правенето" мъжкият хормон е бил по-силен.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Козунакнови [re: arrvv]  
Автор npubem (:-)
Публикувано19.04.11 23:29



О даа, заповядайте! Козунак, курабийки, кифлички.. Няма
откъде да се купят такива! Виж, за биволското мляко съм си
осигурил външна доставка...

Опит е името, с което хората наричат грешките си. О.Уайлд


Тема Re: аз съм лесна ...........нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано19.04.11 23:31



и аз оФце не ям... смърдиииии...яйца, в зависимост от настроението... а и козунак не искам...

Ама и вие сте ми едни "велик денки"...



И агнешко ще ям, и козунак, и яйца, и ще се чукам даже в 12 часа! Насред площада пред черквата!

После ще му мисля за финеса...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема за ИТ, АНИ и практическия опитнови [re: indepcon/s]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано19.04.11 23:31



@bipet: идея имам, съвсем точна. сега ВУЗ-кадрите в ИТ са повече, защото вече всяко маймунче знае че в ИТ плащат добре и ходи да записва висше с ИТ. питай същия въпрос през 1991. самоуките като бройка са се увеличили съвсем малко, но винаги ги приемат, и в БГ и навън. практическия опит е над всичко

а да се поясня от по-преди: като казвам "необразованите" или каквото съм писал за "брокери", да се разбира "без висше или сертификат (или каквото там сега съществува) за брокерска дейност с НИ". но съответно със практически опит. няма нищо по-важно от опита. мацките с които аз си стиснах ръцете бяха в АНИ от времето на онзи бум (1993 ли беше, май беше 1995). не бяха карали никакви курсове или друго за НИ, но свършиха работата както трябва. част от хората с които контактувах бяха такива.

@dated: вярно е че НИ е скъпа стока, но какво от това? не виждам никаква разлика с един шампоан - има производство, реклама, продажба. принципа е същия. че някой манипулирал клиенти, ми те всички го правят. Топлофикация те манипулира? като си купуваш кисело мляко от магазина то мляко ли е?

сега вече не към теб а принципно:

като си купуваш шампоан примерно, продавача има пълното право да ти поиска каквато си желае цена, а ти имаш пълното право да не му дадеш твоите пари. по същия начин продавача има пълното право да ти говори всякакви неща за стоката си, а ти имаш пълното право да не му се връзваш.

все пак, неговата Цел е да продаде, а твоето Желание е да закупиш Еди-Каква-Си-Стока, но никъде не си задължена да купиш точно неговата. свободна си да идеш при когото желаеш

въпрос на договаряне. все пак Купувача е длъжен да се интересува какво купува, да му се невиди това си е онова, дето му се казва Потребителска Култура. все едно да правиш секс без презерватив със 100% съзнание че никога няма да забременееш

ето ти си отишла, правила си някакво проучване, разбрала си за какво иде реч. браво. и това е съвсем принципно както казах. не само за НИ, но и всичко. аз като се разправих с Топлофикация АД-София (половината стигнали този ред въздъхват нервно, знам

), четох и ЗЗД и още две документации из основи. пък я не ги ли бих там обаче случая е че ми беше невъзможно да ги сменя точно в този момент.

но докато не си обвързан с някой, винаги имаш избор.



Тема Re: ОФФ отвсякъденови [re: npubem]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано19.04.11 23:31



Еееее, това е друго



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: ОФФ отвсякъденови [re: npubem]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано19.04.11 23:31







Тема Re: Козунакнови [re: npubem]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано19.04.11 23:32



Козунак, курабийки, кифлички.. Няма
откъде да се купят такива!



(умилква се) ти... такова... женен ли си?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.