Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано20.03.11 22:44



Обидата е средство, което използват слабите... които не могат с прост български език да изрязят, какво искат точно и срещу какво се борят. Обиждат се само хората, които са самовлюбени в себе си.. повярвай, не съм такава и затова и твоите обиди не ме засягат, минават покрай мен и се връщат като бумеранг към теб и те окачествяват, като доста неустойчив елементарен характер, който в стремежа си да покаже, колко необятен е неговият мироглед и какъв огромен умствен багаж има, става понякога доста неразбираем и олеква в защитата на собствените си твърдения....
ПП Благодаря за информацията! Зная, че ново изречение се започва с главна буква... но, нещо против, ако не го правя... ?????
ПП1 поговорката е хубава, но ако ти се имаш за човек, а в теб няма нищо човешко.. и звяр не си... сам дай извода!!!!
ПП2 а, в какво аз съм силна, трудно ще разбереш, защото с изолацията, която съм ти направила, няма начин да имаш достъп до мен.. можеш само да гадаеш и да стреляш на посоки къде точно ми е силното или слабото място....

Редактирано от arrvv на 20.03.11 22:52.



Тема Re:нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано20.03.11 22:52



Обидата е средство, което използват слабите...

Няма обида, ако няма обиден.

'Ку ме разбираш.





Тема Re:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано20.03.11 22:57



Да, тук си прав... няма обиден.. но има обиждащ..чиито интелект е поставен под съмнение... аджеба няма ли думи, за да изрази точно и ясно позиция, без да навлиза в негативното влиятие на собствената си природа....



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.03.11 23:01



Пиленце, ти, освен зъл и самовлюбен, си и глупав. Не можеш да разбереш няколко прости механизми. Извън обсега на интелигентността ти са.

Но това не е важно. Твой проблем си е.

Аз чакам от теб ДВЕ мои обяви, на базата на които ми хвърляш някакви обвинения, не помня точно какви.

Обяви за едно и също жилище, в едната от които съм "скрила", че е окабелено (музикално студио), а в другата съм "скрила", че не се приемат домашни любимци и деца. Докато не ми представиш ТЕЗИ две обяви - всичките ти обвинения са празни дидактични дрънканици.
--------------------------------------
Сега ОТНОВО пристъпваме към ограмотяването. Извинявам се на всички останали читатели , ако изобщо има такива, за излишните повторения - всеки средноинтелигентен кон вече би разбрал, но господинът НЕ Е и затова - ще трябва да напиша пак историята със заменените обяви.

Уникална има две обяви за един и същи имот в сайта имот.бг - офис и двустаен апартамент, в Гео Милев. Със съответните снимки.
Някъде през юни-юли имотът бива отдаден под наем. По тази причина УниКална изтрива обявата за жилище (апропо - може би не съм я изтрила, а съм заместила и нея с друга, но На живо крие този факт, щото вероятно някак не му изнася) , а на мястото на обявата за офис си качва ДРУГА обява за ДРУГ офис на Шейново. Обаче ЗАБРАВЯ да махне снимките, защото този сайт е така устроен, че не те подсеща автоматически, а трябва допълнително да погледнеш дали има снимки или не. В периода, в който Шейново се перчи със снимките на Гео Милев, онзи криминален сайт посяга на тази оферта и я публикува, без знанието и съгласието на УниКална (което си е техен стил, УниКална по принцип не работи с този сайт и ако има и други нейни обяви в него - това е без нейно знание.) В един момент тя забелязва, че Шейново има невярни снимки и ги ИЗТРИВА. Офисът на Шейново продължава да е актуален и до ден днешен.

Толкоз.

А ти си драскай колкото си искаш.

Най-важното е, че всичката тая кална епопея няма нищо общо с началните обвинения на един дидактичен злобар, На живо му е името.

Всъщност - в какво ме обвиняваш в момента? Че съм видоизменила офертата на Гео Милев в такава на Шейново, за да се скрия от твоя пост, в който ме "разобличаваш" (и който пост аз така и не бях чела до вчера), а ВСЪЩНОСТ става дума за един и същи имот? Е, разбирам те напълно. За човек с маниакално високо самочувствие такова предположение е напълно нормално.

Ако имам някаква вина, и си я поемам, тя е, че съм допуснала известно време един имот да се рекламира със снимките на друг. Да, виновна съм. Посипвам си главата с пепел.

Сега ще пиша есе за любовта и войната в "Крадецът на праскови", затова На живо може да позлобее по адрес на някой друг известно време.

ПП - Плийз, пиленце, щом можа да покажеш на аудиторията КОЯ обява се мъдри на линка на офиса, би ли ни открехнал пък какво се мъдри на линка на двустайния със забранените домашни любимци? Ще ми бъде интересно какво съм метнала отгоре...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re:нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.03.11 23:06



Арви, остави го човека, няма да може да спи сега... двама души по едно и също време да се усъмнят в интелекта му - много ще му дойде наведнъж. Дай да се редуваме поне...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re:нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано20.03.11 23:08



няма обиден.. но има обиждащ..

Няма обиждащ, ако няма обида. Няма обида, ако няма обиден. Няма обиден, ако няма обиждащ.
Ти не си обидена, само дето мислиш, че аз съм обиждащ. (няма да повтарям, чети внимателно)




ПС
След края на изречение се слага или една точка, или три.
Ако ти стига за днес, казвай навреме.



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано20.03.11 23:13



Да разбирам ли, че за теб кеша и цифровите данни не са вярни?

И няма да се извиниш?



Тема Re:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано20.03.11 23:30



комуникация с теб, не е нещото, което бих желала да ми се случва в неделя вечер... а и мисля, че проявих доста голяма доза търпение .... /тук искам да има 4 точки, нещо против?/....
Утре, като се наспиш и отново имаш оросяване на мозъка, можеш да свикаш кварталните хлапета и да им предадеш някой друг урок /може пък и да привлечеш вниманието им/.. ама гледай да си добре емоционално, че никой няма да търпи бруталния ти речник...
от мен получаваш пожелание за една лека нощ!!!



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.03.11 23:32



Латерната на мама...Казах ти, че под същия номер има друга обява.

Но също така ти казах, че това НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ.

Да се извиня - на кого и за какво? Признах си една истинска грешка. Други грешки нямам.

Кеш-меш - истината е по силна от всичките ти дрънканици. А ако наистина не можеш да осъзнаеш това - значи и компютърните ти умения са повърхностни, както всичко друго.
-------------------------------------------
Какъв е "кеша и цифровите данни" (каквото и да значи това

) на обявата за апартамента без домашните любимци?

Не разбираш ли - смешен си с това, че извъртя цялата си начална истерия около някакви мои простъпки в обявите, и я сведе до това - дали офисът на Шейново е еднакъв с офиса на Гео Милев. Не е еднакъв бе, човече, толкова е ясно... а ти си гледай цифровите данни и си блъскай главата в тях, ако искаш.
Ако беше запазил началната обява - щеше да видиш очевидните разлики между тях, колкото и прилики да има.

Толкова си смешен, че дори не можеш да ме ядосаш.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано20.03.11 23:40



уффф.. това и аз го написах... как се качват и сменят обявите... ама явно съм писала на арабски...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.