Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: А, недейнови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано17.03.11 23:56



Аз ти дадох моето разрешение.. какво чакаш още...


.. давай спокойно...Това никак няма да ме учуди...напротив очаквах го.. че целият клуб ЩЕ РАЗБЕРЕ ЧЕ СЪМ ТИ ПУСНАЛА БЕЛЕЖКА...и можеш, ако искаш да поясниш.. не беше една, а две...

ПП досега търсих превод на думата измекяр... интересен превод има...
ППП станаха три май....

Редактирано от arrvv на 18.03.11 00:10.



Тема Re: оффф.. време е...нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.03.11 07:53



Че къде е проблемът? Не си ли признах без бой още в първия отговор към Арви, че лъжа най-безподобно?



Я плесни, плесни онези линкове, дето си ме изобличил в лъжа (написано било "окабелен" - ми, да го видя де! Ама без собствени редакции, плийз, щото в сайтовете обявите на агенциите се пазят в архив ). МОЛЯ ТЕ!!!! Отдели малко от скъпоценното си време и дай линкове, линкове, линкове...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: А, недейнови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.03.11 09:13



Нещо любопитно ми прави впечатление. Доколкото си спомням, въпросната разправия между вас, за която прекрасният жив намеква тук, стана доста-доста отдавна, в период, в който бележките отдавна трябва да са се изтрили автоматично. А величеството "заплашва" да ги пусне СЕГА. Изводът се налага от самосебе си. ТОЙ СИ КОПИРА БЕЛЕЖКИТЕ ОТ КЛУБА С ЦЕЛ НЯКОГА ДА ОМЪРЛЯ НЯКОГО С ТЯХ!!

Жалко, че не сме в скайпа - там има едно търкалящо се от смях презглава емотиконче... бих го употребила, точно на мястото си е!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: А, недейнови [re: Ha живo]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано18.03.11 12:06



В отговор на:

Ти си единствения читав брокер в клуб Недвижими имоти.
Чудя се що се буташ зорлем в един кюп с тия измекяри.




абсолютно.

Забелязвам интересна тенденция сред брокерското съсловие.
Опитаха се да им кажат истината в очите, и веднага ги разочароваха. Говоря за npubem

Що така бе хора. Само вашата истина ли е абсолютната истина???



Тема Re: А, недейнови [re: yниKaлнa]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано18.03.11 12:07



Уни, теб няма кой да те мърля. Справяш си се и сама ;)



Тема Re: А, недейнови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.03.11 12:16



А, ти изпълзя ли отнякъде? Беше си мирно и спокойно... и ИНТЕЛИГЕНТНО в твое отсъствие.

Не виждам никакъв конфликт между нас и npubem. Съумяваме да спорим цивилизовано. За разлика от други в този клуб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от KoндЮ oт Cлиeн на 18.03.11 16:21.



Тема Re: А, недейнови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано18.03.11 12:55



Опитаха се да им кажат истината в очите, и веднага ги разочароваха. Говоря за npubem - аааааааа, що така говориш

......... Супер си е, пича. Харесва ми, когато разкрива същността си и възможностите си





Тема Re: А, недейнови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано18.03.11 13:57



абсолютно.

Забелязвам интересна тенденция сред брокерското съсловие.
Опитаха се да им кажат истината в очите, и веднага ги разочароваха. Говоря за npubem

Що така бе хора. Само вашата истина ли е абсолютната истина???

--------------------------------------------------------------------
Е, кажи ми сега, как човек да не те запсува и да не ти напише стихче.. Няма да коментирам повече... но само помисли, защо след твоето появяване, клуба се превръща в помия...МОДЕРАТОРЕ!!!!!



Тема Re: А, недейнови [re: svestna]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано18.03.11 14:10



в момента се правят отчаяни опити на максимата..РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ....някои хора смятат, че като изразят предпочитанията си към даден потребител.. и ще започне война помежду нас... Колко комично!!!!!...





Тема Re: А, недейнови [re: yниKaлнa]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано18.03.11 16:27



В отговор на:



А, ти изпълзя ли отнякъде? Беше си мирно и спокойно... и ИНТЕЛИГЕНТНО в твое отсъствие.

Не виждам никакъв конфликт между нас и npubem. Съумяваме да спорим цивилизовано. За разлика от други в този клуб.




Уни кака без опити да ми се извисяваш.

Веднага нападна човека, че си се разочаровала. А що за човек си видях в момента в който се пусна тук пост за болното детенце.
Много моля без да ме дъвчеш мен . Теми да се резилиш и маскариш бол




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.