Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Уни, ти да не онемя???нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.03.11 14:55



Остави го, не виждаш ли - той съвсем се сбърка от машинации и конспирации - пише си постове сам на себе си, задава си сам въпроси, и после иска някой от нас да му отговори... Ами - да си отговаря сам!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Уни, ти да не онемя???нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано22.03.11 15:02



Уни, ти поне помниш.. знаеш, че винаги съм била за добър тон в клуба, няма какво да делим, за да се караме.. какво ни пречи клуба да си го направим едно приятно място... затова пак апелирам, нека оставим личните си симпатии и антипатии и да направим това място полезно и ведро....



Тема Re: Уни, ти да не онемя???нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.03.11 15:35



Господ и ти сте ми свидетели - в този случай и аз положих усилия да спазвам добрия тон. Мога да продължа да обяснявам все така в добър тон, но търпението ми се изчерпва. Защото добрият тон от моя страна НЕ СРЕЩА съответната адекватна реакция отсреща. А, както знаеш от законите на физиката - всяко действие има равно по сила......



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема От ей такива работи...нови [re: yниKaлнa]  
Автор npubem (:-)
Публикувано22.03.11 17:38



А, както знаеш от законите на физиката - всяко действие има равно по сила......

Абе първо е закона за привличането, после идва действие-противодействие
и накрая химичната реакция оцветява теста за бременност в цвят,
обещаващ нов живот...


Ама това беше за друга тема.

Опит е името, с което хората наричат грешките си. О.Уайлд

Тема ОБЯСНЯВАМ БАВНО на униКалнанови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано22.03.11 17:48



Кеш-меш - истината е по силна от всичките ти дрънканици.


Мъка, мъкаааа...

В

съм дал два различни линка за две обяви с еднакви снимки, еднакъв (посочен в тях) адрес на имота, еднакъв наем (за жилище и в двете обяви!!)
Двете обяви тогава се мъдреха спокойно една до друга в сайта имот.бг и точно заради това се набиваха в очи.

Поразгледай въпросната тема и виж критичния тон и нападките на арви, забележи накрая как се е изсулила и с какъв кеф би ми натрила носа веднага и на място, ако е имало за какво.


Сега помисли логично (!!!) - дали тя нямаше поне лекичко да ме "захапе", ако е имало някаква неточност в моето мнение по отношение на:
- еднаквите снимки в двете обяви
- еднаквия адрес на имота и в двете обяви
- еднакво предлагане (за жилище)
- различното съдържание в двете обяви
- наличие (едновременно) на двете обяви на един сайт
- неточност в твърденията ми за окабеляването/забрана за деца и домашни любимци.

Ето ти я истината.







Какъв е "кеша и цифровите данни" (каквото и да значи това ) на обявата за апартамента без домашните любимци?

Ето ти, за да видиш, че са различни и не е имало "заместване". Не забравяй, че тия номера не са ония индекси, дето на теб ти излизат за обявите

1. 1654171954882082, 117137589706794
2. 1654171954882082, 116542259959239

(id 1654171954882082 излиза на всичките обяви на въпросната агенция в този сайт, гледай другия номер)

Така излизат и в кешираните версии.

Не очаквам да ме разбереш, ама за щастие не само ти четеш тук.



Тема униКален ГЬОНСУРАТЛЪКнови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано22.03.11 18:08



arrvv
единствено Уникална и Свестна говорят едно и също






Хаха, я да видим какво имаме само от тая тема и само за два дни.

Дори и незапознат с темата ще схване за какъв гьон става дума и как се държи инкяр до последно.




Всичко по-долу, което е в червено, са думи на униКална (дори и когато говори за себе си в 3 л. ед.ч.)
Думите й не са вадени от контекста!!
А накрая ще видите и как се напада "аргументирано".

Приятно четене!





когато ОНЗИ офис в Гео Милев, се отдаде, аз ЗАМЕСТИХ неговата обява с тази на Шейново.
Качена лично от мен на мястото на първата

vs
Гео Милев - НЯМА КАК ДА СИ СПОМНЯ нея пък на чие място съм я качвала и кога.
твърде вероятно е точно тези две обяви да съм ги разменяла




Апартаментът, скъпи не беше ОКАБЕЛЕН...
vs
Такова окабеляване няма нищо общо с това твое смехотворно твърдение: "апартамента е целия окабелен”



Не разбирам какво общо има ТАЗИ обяво с ОНАЗИ ОБЯВА, ОТ КОЯТО СИ ЛЕПНАЛ СНИМКАТА!!!...
vs
Да, снимките са същите. ОБАЧЕ те са от офиса в Гео Милев.



пише ясно "необзаведен"... а преди малко ми поместваш няква снимка с едни чамови шкафченца...която всъщност е от офиса в Гео Милев...
vs
ДОСТА ЧЕСТО се случва човек да не се сети, че снимките са останали от старата обява. И този случай е точно такъв.



И Шейново си е останал без снимки
vs
и съм направила разни въртележки, вследствие на които Шейново се е наместила там, с чужди снимки.



И просто НЯМА КАК офис в Гео Милев да се обяви на Шейново...
vs
Да, снимките са същите. ОБАЧЕ те са от офиса в Гео Милев.



ОНАЗИ обява, от която са двата линка в темата ти ОТ ТОГАВА няма НИЩО ОБЩО с обявата, която си лепнал тук.
vs
Нито знам коя обява в кой линк е била, нито ме интересува. Дори не ги отварям, линковете



УниКална по принцип не работи с този сайт и ако има и други нейни обяви в него - това е без нейно знание.
vs
Виж, в този сайт аз давам обяви от 15 години.

Относно 15-те години, ще добавя нещо - униКална говори за сайта imot.bg
Първо - преди 15 години, дори и преди 10, сайтът imot.bg не съществува.
Второ - всеки сам ще се сети как точно през 1996 г. униКална е ползвала нет и компютър изобщо.





Сега малко за брокерските качества, защото човек не може в живота да е такъв, а в работата - инакъв.

ДОСТА ЧЕСТО се случва човек да не се сети, че снимките са останали от старата обява.

Аз БЪРЗАМ да я кача веднага, и за да не чакам 24 часа - я слагам на мястото на някоя, която не върви много, а нея самата я слагам като нова - забавям я с 24 часа. И всякакви други хватки.

и съм направила разни въртележки, вследствие на които Шейново се е наместила там, с чужди снимки.

В периода, в който Шейново се перчи със снимките на Гео Милев

докато не открия това и не сваля снимките.


Съвет:
Ако сте продавач/наемодател и дълго време никой не ви е търсил за оглед, проверете дали новата Ви къща не се предлага в нета със снимки от някой кимизарник, защото брокерът е правил "всякакви хватки" и "разни въртележки"





И накрая... Неколкократно учтиво посъветвах униКална, включително и с лична бележка, да се спре преди съвсем да е прекалила. Ето, обаче, с какви argumentum ad hominem тя защитава своята теза:

Направо си комичен...
ХАЙДЕ, СПЕЦИАЛИСТЕ...
що за стока си
ВСИЧКАТА ти работа е грозно манипулативна
Можеш само да послъгваш
Спри с твоите двуличности
Това твое смехотворно твърдение
ГЬОНСУРАТА си ти
Смешник.
Да те ограмотя, де. Без възнаграждение
Губиш почва под краката си и ставаш зъл... не е здравословно.
(!!!)
сбъркал хлапак
ЗАБЛУДЕН. И смешен.
ти, освен зъл и самовлюбен, си и глупав.
злобар
Латерната на мама...
всичките ти дрънканици.
смешен си
Толкова си смешен
толкова задръстен
или си глух, или сляп, или... аут.
пишеш "остроумно"


Едит - от днес:
НЕЩАСТНИКО...
безумецо
на безумията си


Редактирано от Ha живo на 22.03.11 18:31.



Тема Re: ОБЯСНЯВАМ БАВНО на униКалнанови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.03.11 18:21



Нови ...прекрасности

... И затова ли е всичкия този зор? Започна да биеш отбой, симпатяга такъв...

За какво ти беше целият този бълвоч с обявата за Шейново тогава, Я ОБЯСНИ С ДУМИ ПРОСТИ??? Та дори и някакви рекламни линкове извади на бял свят, та оттогава не мога да се отърва от клиенти-клубари...

Арви може изобщо да не е забелязала, че едната оферта е за офис, а другата за жилище. И изобщо - ВСИЧКО може да е станало. Няма да седя и да си приказвам с теб пред празния лист, с някакви хипотетични предположения "какво би направил този или онзи, ако...", които се опитваш да пробуташ като ДОКАЗАТЕЛСТВА Бог знае за какво!

Аз пък, скъпи, ИМАМ ДРУГИ ДОКАЗАТЕЛСТВА. Благодарение на един твой ПРЕКРАСЕН въпрос за две еднакви обяви, който ме наведе на една идея. Мога да ти представя уведомителни имейли от сайта, които ни се изпращат всеки петък след публикуване на обявите, с ПЪЛЕН СПИСЪК НА ПУБЛИКУВАНИТЕ НА ТАЗИ ДАТА ОБЯВИ. И там ще видиш, скъпи любимецо мой, че МЕСЕЦИ НАРЕД ИМАМ ПУБЛИКУВАНИ ДВЕ ОБЯВИ ЗА ГЕО МИЛЕВ – ЕДНАТА Е ЗА ОФИС, А ДРУГАТА – ЗА ДВУСТАЙНО ЖИЛИЩЕ.

И още ще те открехна, та - седни, да не ти се завие свят. На 18 юни от уведомителния мейл е видно, че ДВЕТЕ ОФЕРТИ НА ГЕО МИЛЕВ ВЕЧЕ ГИ НЯМА КАТО ПУБЛИКУВАНИ, А ИМА ДВЕ ЗА ОФИС НА ШЕЙНОВО, ЕДНАТА - В ЦЕНТЪР, А ДРУГАТА - В ОБОРИЩЕ

Толкова по въпроса. Мейлите са на твое разположение. И БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ, ЧЕ МЕ ПРИСЕТИ ДА СИ ГИ ОТВОРЯ.

А ти си побъбри още малко с празните линкове… добър събесевник ли са ти?… И търси „неоспорими доказателства” на безумията си в реакциите на Арви…

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 22.03.11 19:48.



Тема Re: униКален ГЬОНСУРАТЛЪКнови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.03.11 18:23



Предполагам, че ще замлъкнеш след прочитане на предишния ми пост, от който е видно, че освен грешката със забравянето на снимките - НЯМАМ НИКАКВИ ДРУГИ ПРОВИНЕНИЯ.

И си спомни закона на физиката...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ОБЯСНЯВАМ БАВНО на униКалнанови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано22.03.11 18:36



Постът е към Уникална, но засягаш мен, затова наистина отговарям последно и слагам точка на темата. Доста досадно стана, повярвайте!
Сега помисли логично (!!!) - дали тя нямаше поне лекичко да ме "захапе"
Нарочно не те захапах! Защото никой не ти обърна внимание на линковете, а ако бях го направила аз, щеше да започне един спор и плюване, и обиди и т.н., а само определени хора знаехме, че това АНИ е на Уникална. Разбра ме, нали?
Не ти направи чест, че пусна обяви на пишещ брокер, не спомена това, а очакваше да има развръзка и да се плюва по ужким неизвестна агенция, а то каква е истината?
ПП Няма ли най-после да разбереш, че не защитавам никой и не нападам никой! Не влагам лично отношение в постовете си! Пиша и отговарям на това което чета, ако мнението ми съвпада-добре, но ако се различава си го казвам открито.



Тема Re: униКален ГЬОНСУРАТЛЪКнови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано22.03.11 18:40



Уни и На живо, МОЛЯ ВИ, СПРЕТЕ!
Не чувствате ли, че просто темата се изчерпи! Защо трябва да сменяте позиция, горе-долу, няма смисъл!
Пролет е! Птички, тревички и т.н., дайте го малко по-спокойно и ведро!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.