Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано21.03.11 18:51



Уни, не му се връзвай повече.. прекрати този цирк... с кеш.. с обяви, коя къде била, пък защо там била и т.н. Просто човека се овъртя и сега се чуди, какво да измисли... задава въпроси, но и сам незнае защо....



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.03.11 19:08



Линкове не гледам и не ме интересуват. Аз съм стар човек

, използвам компютъра главно като пишеща машина, а интернета - като място да си разменям писма, да си рекламирам имотите и да търся имоти за клиентите си.

Представих ти най-логичната версия, която е пряко свързана със снимките.

ОСВЕН версия, ти написах и ТОЧНАТА ИСТИНА - за последен път - ТЕЗИ ДВА ИМОТА НЯМАТ НИЩО ОБЩО ЕДИН С ДРУГ, ОСВЕН НЯКОИ ЕДНАКВОСТИ В ДЕТАЙЛИТЕ, РАЗЛИЧНИ СА, РЕАЛНИ СА И ДВАТА, ЕДИНИЯТ Е ОТДАДЕН, А ДРУГИЯТ Е В РЕКЛАМА.

Наистина повече нямам какво да кажа по въпроса, нито имам желание да се задълбочавам. Все пак - имам и други занимания в ежедневието си, освен това да се опитвам ЧОВЕШКИ да обясня нещо на някого, който, кой знае защо, отказва да го разбере. Негов си проблем.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано21.03.11 19:15



Наистина повече нямам какво да кажа по въпроса


Отказът точно ТИ да отговаряш на "грешащ" човек (така ме определяш в тая тема), водят до обосновано предположение, че те е страх от следващият ми въпрос.

Очевидно виждаш накъде се насочват нещата и те е страх да не го задам. Да?



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.03.11 19:33



Уни, не му се връзвай повече

Ами аз не му се "връзвам", хич даже. Просто съм силно изненадана как един човек с доказано ниво не може да вдене толкова елементарни неща.

Но пречката е лошотията му. Той върти и суче някакви тясно специализирани компютърни неща, и сега, задавайки ми въпроси, се опитва да ме вкара в някаква клопка, като че ли не знае (АМА МАЙ НЕ ЗНАЕ!!!), че точно в тези типично интернетски дебри има много нелогичности и изненади...

Дори не ми е забавно вече. ПРЕизпълних това, което бих направила дори с един напълно добронамерен клубар - да обясня човешки нещо с цел да ме разбере...

Нищо. То си е за негова сметка.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.03.11 19:35



Задавай си всички въпроси, само не ме карай да ровя из линкове и да ги съпоставям. Нямам опит и не се срамувам от това. НЕ МИ Е РАБОТА.

Теб очевидно истината не те впечатлява.

ПП - Обаче ще си получиш отговорите по-късно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 21.03.11 19:37.



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано21.03.11 19:40



Да ти кажа, дори не ми се коментира! Видя от къде тръгна и къде стигна...



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано21.03.11 19:42



Задавай си всички въпроси

Опитвам се.
Ето го пред- или предпредпоследния, който вече съм ти задал

преди повече от един час.






На въпрос
на едно и също място (парче от пространството на имот.бг) последователно са били обявата за Шейново, а веднага след отдаването на имота, на същото място е качена обявата за Гео Милев? Да?

приемам, че сега отговорът ти е
твърде вероятно е точно тези две обяви да съм ги разменяла няколко пъти една с друга.



Добре, ето ти двата линка в :






Питането ми е в кой от двата линка ТИ смяташ, че са били обявите за Шейново и Гео Милев, които "твърде вероятно си разменяла една с друга"?.



Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.03.11 19:47



Ти май или си глух, или сляп, или... аут.



Нито знам коя обява в кой линк е била, нито ме интересува. Дори не ги отварям, линковете, в темите ти, когато пишеш "остроумно" ТУК и ТАМ в синичко. Аз работя с клиенти и имоти, а не с линкове.

Чао, приятно ровене из линковете, ако си нямаш по-приятни занимания. Аз имам.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Отговарям на молбата ти!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано21.03.11 20:03



На въпроса ми
в кой от двата линка ТИ смяташ, че са били обявите за Шейново и Гео Милев, които "твърде вероятно си разменяла една с друга"?.

отговаряш
Нито знам коя обява в кой линк е била, нито ме интересува. Дори не ги отварям, линковете


Слаб опит да се измъкнеш.
Досега в цялата тема такива конкретни отговори и категорични декларации даваш, а сега се притесняваш да отговориш.
Хайде де - отговори ясно на

(както го правеше досега), или те е страх от следващия въпрос?



Тема Пърле?нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано21.03.11 21:49



На живо, защо въртиш така нещата и объркваш жената...
да оплетеш и Уникална и четящите

.........

Уни, не му се връзвай повече..
Просто човека се овъртя и сега се чуди, какво да измисли...




Една е униКална и arrvv е нейния пророк.






ПС
И теб бих те подхванал, ама няма за какво в тоя клуб - всичките ти постове от години са празни.


ПС?
за да докажеш нещо, което самият ти незнаеш какво искаш.
Ако вчера са ти дошли вповече уроците и очаквам от теб "висш пилотаж" в граматиката, кажи и пак ще се върнем на основите.

Редактирано от Ha живo на 21.03.11 22:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.