Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови  
Автор apви (шефче)
Публикувано28.12.10 14:43



Нашият мод е нейде по гори чуждоземски и забрави поне един поздрав да пусне, затова го правя аз! Да сме живи и здрави, другото сами ще си го постигнем...


Пожелавам на всички съфорумници по-малко негативна енергия тук и в живота, а повече усмивки и поводи за празнуване!



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано28.12.10 14:57



Ееее, сети се някой най-после

, имало живинка тук!

Хиляди усмивки, победи, любов и късмет и от мен .

П.П. Ееее, то хвърчат бележки, СМС, писане на стени на фейсбуци, имейли и незнам какво си още ... друго си е по стария начин тук в клуба




Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано28.12.10 15:05



Ееее, то хвърчат бележки, СМС, писане на стени на фейсбуци, имейли и незнам какво си още ... друго си е по стария начин тук в клуба
-------------------------------------------------------------------------
По този повод ме подсети да благодаря на Уникална и Спгуфи за поздравите...

... едно време се поздравявахме тук, но по необективни и лични причини на мода, сега го правим на бележки или по скайпа...
А с другите, с които се чухме, те си знаят пожеланията ми...
Нека наистина Коледата ни направи по-добри и повече търпимост, и позитивизъм да има....
На теб какво ти подари дядото? и един неудобен въпрос, кой беше дядото???



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано28.12.10 15:15



Може пък, по случай празниците, Мода да разреши да "паднат бариерите"




На теб какво ти подари дядото? и един неудобен въпрос, кой беше дядото??? - малей, колко си любопитна
Ами, "дядото менте" ми подари вълнени чорапи ръчна изработка , фанела без ръкави, и ботушки, да тропкам на огледи .
А "дядото оригинал", ми подари добри намерения и ............. пак ботушки, и тънки чорапи, гада му, хич не му пука, че ще ми е студено .



Кажи си сега, кажи си, ти слушкала ли си?

Редактирано от ЛeПa мPEHa на 28.12.10 15:15.



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано28.12.10 15:27



Егати....ти колко дядовци имаш, бре...

...та чак фалшиви и истински...... под елхата за мен намерих хлебопекарна... уфффф... няма ботушки.. няма чорапки... ще меся хляб......но определено съм много доволна от празниците.. освен сладкия мързел, който ме беше обхванал и сграбчил.. получих доста обаждания от хора, които леко казано бях забравила...
Аз да ти кажа, си уважавам повече дядо ти Мраз.. сега ще видя той как ще се представи...
ПП явно съм била доста непослушна тази година.. щом получих хлебопекарна..това го приемам за намек...



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано28.12.10 15:37



Ооооо, ама ти си чакаш и дядо ти Мраз?

....... това не е ли леко нахалничко

Да поканиш групата на топло хлебче , хлебопекарната може да бъде и в офиса, нали? Имаш брашно и мая от мен за подарък




Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано28.12.10 15:45



Ммммммм.. топла питка със сиренце /макар, че таквоз не ям, но в редки изключения... става/ ох, как съм гладна... винаги огладявам покрай мен като има адвокати... наперени, нахъсани и сухарски настроени... днес един такъв беше в офиса... младичък, но адски наперен...и само с НЕ отговаряше...
Ще си поръчам на дядо Мраз един адвокат.. дърт, пенсиониран и с бели полета в паметта.. и ще го пускам той да преговаря...ехе... от сега намирисавам кеф...и сеир...





Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано28.12.10 15:54



Така значи, огладняваш, като видиш нещо младо ли или младото, трябва да е адвокат

......и колко младо .. Леле, спирай работа и се отдай на задоволяване на глада, хлебче от хлебопекарната де



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.!нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано28.12.10 16:05



Огладнявам, като нямам обратна връзка...


А колко до адвокатите.. предпочитам ги.. пенсионираните...те са най-добри.. защото не работят, в пенсия са хората...
Не мога да си ходя.. имам още една среща и тогава...в момента съм на кафе, цигари и адреналин...а утре трябва да ходя при адвокат и нотариус...и мисля да се отдам на заслужена почивка....пуканки и ТВ..
Хайде, каня те утре в офиса..ако има още желаещи добре са дошли.. да си спретнем едно предновогодишно кафенце...но след 12ч...



Тема Re: Честита Коледа и ВеСеЛа 2011г.! [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано28.12.10 16:10



ООоо, благодаря за поканата! Идеята е добра! Ще се чуем



П.П. Отивам за пуканки




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.