Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема off: добре де........нови  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано16.12.10 15:49



Знам, че не е петък, ама то и от четвъртък можем да започнем да се полигавим


Пък и нещо много тихо в този клуб . Искате ли да се поскараме малко, ей така за разнообразие , абе хора, стана ми мъчно за вас .

Нека да е хубав, топъл и усмихнат деня ви!

За вас ....



Тема Re: off: добре де........нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано16.12.10 15:57



Да бе...топъл...


Искаш да се скараме ли... давай... тук май доколкото си спомням жени не са се карали...какво ще делим...оферти.. мъже.. коли...



Тема Re: off: Виж сега.......нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано16.12.10 16:09



На мен вече коли не ми останаха да деля, онази вечер и Аудито се огъна

, мъже нямам за делене, значи остана да минем на вариант оферти...... и к`во пра`им?!



Тема Re: off: Виж сега.......нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано16.12.10 16:15



ехеее.. как го каза само...


Ти си умна жена.. знаеш как да се измъкнеш... колата не ти искам.. офертите също.. имам си.. мога и малко клиенти да ти дам...но, защо скри така бързо онзи мъж... тъкмо се зазяпах и ти веднага..."бързам, после ще ти се обадя" и го отмъкна... егати колежката...



Тема Re: off: това ли било.......нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано16.12.10 16:24



Леле, а аз се чудех що не ми се обаждаш толкова време, а то какво било

.





Тема Re: off: това ли било.......нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано16.12.10 16:32



Ми как да ти се обаждам...сърдита съм.. и няма да ти се обаждам, докато не ми мине...


Ако искаш да ми мине... взимаш пича, една бутилка уиски, за мен голяяяммм шоколад и идваш на прошка....
Абе то клуба си бил вярно умрял.... и ти си виновна... забрави за нас.. обикновените колежки.. забрави за клуба... забрави за всичко..дори клубарите забрави.. и твоя пич /той потъна някъде /. Видях че Сеймор е писал.. но сега и него го няма...



Тема Re: off: оххх.......нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано16.12.10 16:42



Пича си е "стара дружка", споко

.......... вярно е, "поискай, за да ти се даде" ... и мандаринки ще донеса ............

Обаче, тук вярно, много е "замръзнало", що така?! И банове няма, и купон няма......... малей, всички са доволни и щастливи!
Ехххх, и на Мода ни му и скучно, никой не иска да го сваля от власт, сеймора един бан не може да получи ка`т хората, за Уни няма предизвикателства..... На живо, дори Джейми мълчи........ кофти работа! Да не би да са в криза?!





Тема Re: off: оххх.......нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано16.12.10 16:47



Стара дружка..???? абе никак не беше стара..!!!!!

, а за дружка незнам...докаква степен дружка.. но факт е, че се покри бързо... бързо
Липсва ли ти Мода? Ай сега!!!!
Идва Коледа и мисля позитивно.. за подаръци... за млади "дедовци"... за всичко готино...
В криза са.. да знаеш.. емоционална...



Тема Re: off: оххх.......нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано16.12.10 16:55



Уфффф, липсва ми и Мода, що?! С него поне се заигравахме, а сега, се чудим що е тъпо тук, ами тъпо е - да не са го "уволнили" бе

.

Да бе, наизлязли са едни млади "дядо Коледовци", обърквам се, те дори и брада нямат ............. снощи в Мола, пък едни високи "джудженца" раздавах бонбони, и снимка с джуде, а джуджето по-високо от мен, егати ...... имаше и снежанки, ама кой ли им обръща внимание на тях





Тема Re: off: оххх.......нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор moreol ()
Публикувано16.12.10 17:02



Снежанки! Къде? Казвай бързо


Нямаш кво да правиш? Скучно ти е? Иска ти се нещо различно?... Ами питай арви тя има една работа за теб. Тя знае каква




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.