Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема оффф нет образ....нови  
Автор apви (шефче)
Публикувано05.11.10 15:04



Винаги ми е било интересно, хората които са в даден клуб как си представят другите потребители в него... Тъй като аз имам визия за някои от тях.... трябва да ви кажа че коренно се различава нет образа с реалния...
Ако искате днес, петъчно да разнищим нет образите на потребителите в клуба...


Аз виждам всичко....

Тема Re: оффф нет образ....нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано05.11.10 15:28



Да поклюкаме викаш

, аз обикновенно го правя това във вторник вечер в Хепито

Ако искаш да знаеш, за да са честни нещата, теб си те представях, като най-милата и добричка брокерка преди да те познавам, а то к`во се оказа: малей, като палнеш и вдигаш пушилка и телефони веднага..... ........
Иначе:
- Датед си го представям доста солиден, с брада /незнам що с брада /
- Сеймор - висок и леко прошарен
- npuben - спокоен и уравновесе, около 30 годишен
- Джейми - мислех си, че е висок и едър мъж, а то се оказа пълна противоположност
- На живо - имах реална визия за него, преди да си изградя виртуална


Леле, аз съм първата клюкарка



Тема Re: оффф нет образ....нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано05.11.10 16:01



Ама, пиле, аз пак съм си най-добричката и спокойна брокерка... но... когато не ме правят на канарче... а иначе си права бързо паля... но и бързо гасна...
Сега дай за теб...
Преди да те видя те мислех за най-много 25 годишна... честно... начина ти на комуникация в нета... спокойствието ти, някак ми даваха, такъв образ...
Дадед, по никакъв начин не е с брада... поне според мен... представям си го спокоен, уравновесен мъж, с чувство за хумор /но не много голямо/, седи чете и ни се "кефи" как изпростяваме понякога...години... около 50...Дадед съжалявам, ако съм те състарила..., а ще черпиш, ако съм те подмладила...
Сеймор е пич... моето определение за пич е... небрежен човек, който не се взима на сериозно и е готов да помогне ако може... за мен той е на около 35 години с голямо чувство за хумор /рядкост при мъжете/...
npuben - там ми е трудно.. много сериозен човек...тематичен без отклонения...
Джейми си е Джейми.. заядливец... но поне си го прави спонтанно... и с всички..
На живо... ох... там ми позволи да си го спестя... не искам да пална от четвърт.. говоря за нет образа му, тъй като обаче го познавам и на живо, там е по-друга работа...разлика от небето до земята... нет и реал.. но тъй като реал вече няма да има.. предпочитам да не се срещам и с нет образ му... хлъзгав и непостоянен, без никакво чувство за хумор...
Модератора - уникален е...


Аз виждам всичко....

Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано05.11.10 16:18



Млада а

, 25 годишна---- о, ти ме разсмя - е дърта съм, дебела, ниска, с ожулени нокти и разпиляна коса - типична брокерка! .

Датед има мустаци и брада и не е 50 годишен, хващам се на бас

А Бипет - той е с леко криви крака , като на футболист и няма мустаци! Само Датед има мустаци и брада!

За Мода нищо не мога да кажа, понякога ми е малко грубичък и това ме плаши! Признавам си . Страшен е

За Уни - оооо, тук имам проблем - на моменти ми е голяма фръцла, в други ми е злобна лелка, незнам .

Кой пропускаме?

малей, заслужаваме си после оклюкването





Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано05.11.10 16:36



Нееееееее..за мен Бипет е поет.. от тези неразбираемите... със собствена мисъл, която трудно се разгадава..
Нееееееееееее.. Дадед няма нито брада, нито мустаци.. гладко избръснат..
Мода не ме плаши.. макар че, той е фръцльо понякога...ама изперква.. ама кой не изперква..
Уни... си е Уни... нестихваща енергия...
Абатора е пич.. макар, че понякога езика му е доста остър... но.. е пич...нет образа му е леко агресивен, но това е за хората които не го познават... иначе е сладур...
Дървеният философ... ми той си го е написал... какво да го обсъждам.. хем дървен хем философ...
Абе други смели няма ли да се включат в темата..
ПП ааааа забравихме чуждоземската колежка... при нея нещата излизат извън контрол....




Аз виждам всичко....

Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: apви]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано05.11.10 16:49



Хехе, една свежарска темичка в клуба



Ше взема да се включа другата седмица в темата, че сега имам бая работа набрана и няма да смогна да спретна образите на по-честите посетители тука

ПП - а, не е само Датед с брада и мустаци, бас хващам

Спрете земята - искам да сляза!

Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: seymour_stz]  
Автор apви (шефче)
Публикувано05.11.10 16:54



Стига! Не ми говори за брадати мъже......

..... като говорят незнам къде точно да ги гледам от косми........ уффффф....
Извинявам се, на всички брадати мъже.....които се харесват така.... но лично аз, не ги харесвам....


Аз виждам всичко....

Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано05.11.10 16:55



Да бе, Бипет поет

, стига пък ти.......... остава си с криви крака
Датед има брада!
Аааа, Абетора витаги съм си го представяла, като купонджия и ми беше много странен, когато ставаше сериозен.
Дървен философ - малей -има дълга коса и поне веднъж седмично е на фитнес ......
Хъни - образован, изключително теоретично подготвен!





Тема Re: само кажи ....нови [re: seymour_stz]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано05.11.10 16:57



... дали си прошарен, моля





Тема Re: dated имаш ли мустаци?! ....нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано05.11.10 17:02



Тц... определено не съм съгласна с теб....
Дадед няма брада, Бипет няма криви крака... ей, че си лошааааа..... как разбра по писанията му, че краката са му криви....
И Сеймор не е прошарен...
ПП А огледче нещо... ще има ли... но, колежке, разпределяме си огледите...да знаеш....




Аз виждам всичко....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.