Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ще се намесят ли банките..нови  
Автор yлыбka (щастливая)
Публикувано09.11.10 11:31



в пазара на НИ? Интересно ми е мнението ви! Сега пак се започна с реклама за кредити, лихвите за определен период са фиксирани...но...клиентите са наплашени от предишни манипулации на банковата политика..
Ще има ли пак бум на кредитирането... и ще остане ли в България човек, който да не е теглил кредит?



Тема Поредният...нови [re: yлыбka]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано09.11.10 21:32



...нещастен брокерски опит за манипулация.

Как не разбраха тия т.нар. брокери, че само с приказки не става? Будалите вече се набълбукаха с кредити и няма да се хванат пак. Преориентирайте си таргета - хора в свръхнужда. Всички останали имат достатъчно акъл да не се хващат на подобни глупости тип "пазарът се раздвижи".



Тема Re: Поредният...нови [re: Ha живo]  
Автор yлыбka (щастливая)
Публикувано09.11.10 22:11



Благодаря за отговора!





Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: yлыбka]  
Автор yлыбka (щастливая)
Публикувано10.11.10 11:46



Ехеее.. ето за това говорих.. нарочно пуснах сериозна тема, за да видя може ли да се говори за имоти в клуба...
на въпрос: Ще се намесят ли банките.. в пазара на НИ? Интересно ми е мнението ви
получих следният отговор: Поредният... ...нещастен брокерски опит за манипулация.
Г-н Модераторе, Кондю, това според теб нормално ли е?
Знаеш едно време като се пуснеше тема за имоти, колко хора се включваха и коментираха, колко спорове е имало... а сега какво? един отговор и то егати отговора... в стил На живо... бразнодумство...
Г-н Модератор, ако бях пуснала тема със заглавие На живо е.... дали щеше да седи така празна...въпросният потребител щеше да изсипе една камара помия върху брокерите и щеше да се генерират най-малко 50 отговора...
Г-н модератор не е ли време да се превърнете в обикновен потребител... виждаш колко хора не искат да пишат заради теб.. виждаш че само потребителя На живо си плюва и обижда на воля... а епитетите нещастно, нещастен, нещастна, нещастни, са като добър ден...
И наистина последно, на мен ми е все тая кой ще е модератор, стига клуба да е жив и да се спазват правилата. Не играя роли и не съм в комбина с никой, просто това е моето виждане за клуба. Ако ли пък не искаш... няма проблем.. накрая ще си остане само На живо... да обвинява и плюва брокерите, че строителите са фалирали...





Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: yлыбka]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано10.11.10 13:39



виждаш че само потребителя На живо си плюва и обижда на воля
-------------------------------------------------------------------
А, да си имаме уважението! Джейми къде го забравяш?

Може ли такъв ярък представител на хем компетентност, хем възпитание - да не споменеш??
Протестирам!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор yлыбka (щастливая)
Публикувано10.11.10 19:16



а, него не можеш да го подминеш токутака..

, но аз говорих за тази тема.. сериозна тема за имоти... се започва със следният отговор: Поредният... нещастен брокерски опит за манипулация.
И с право протестираш!!!!



Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: yлыбka]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано10.11.10 21:03



Съжалявам арви, няма как да не се съглася с "на живо" преди плачеше и плюеше банките, как те били виновни за надуването на балона, сега ревеш дали щели да се включат банките. В какво да се включат в надуване на балона или в реанимирането на мъртвия пазар. Търсене за имоти винаги ще има мераклии също ама дали е разумно банките да си дават парите в имоти, това е тяхно право да преценят. И всякакви вопли "пазара тръгна нагоре" от брокери, няма да ги трогне, защото те знаят пазара умря.
И аз съм мераклия за порше карера от 8 клас ама как мислиш дали ще ми отпуснат кредит



Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор yлыбka (щастливая)
Публикувано10.11.10 21:19



Кондю, ето там ти е проблема.. че зад всяка дума на брокерите търсиш под вола теле... Да, аз и сега съм против банките и на клиента винаги се казва за рисковете.. но има клиенти и клиенти, има хора които могат да си позволят това финансиране, има други хора, които плащат 5 месеца и издъхват...
Въпроса ми беше елементарен, дали вие смятате, че това финансиране ще подейства на пазара или хората вече ще бъдат доста по-внимателни...
Не ти прави чест, че толерираш обиди и грубости... Ако аз бях на твое място На живо отдавна да е отнесъл плувката с бан за доста дълго... защото неговата надменност и обиди нямат граници... той като види определени никове и изпада в състояния, които не са типични за един млад човек...
ПП нали се сещаш, че не аз определям пазара... и нали се сещаш, че от лъжи полза няма...аз мога да изкажа мнение, защо се приема като вопъл...
Просто вие или не четете какво е написано или като видите ник и започвате да си говорите каквото ви изнася... това е много лошо нещо...



Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: yлыбka]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано10.11.10 21:30



Не мога да си обясня защо ме мразиш толкова, че все аз съм ти в устата? Айде изплюй ме и си гледай кефа.
Преди време, когато звънеше да питаш за елементарни неща, явно си сбъркала в преценката си, ама защо държиш всички да видят, че един брокер сменя мненията си през няколко месеца?
Преди време най-тържествено обеща да не пишеш повече в тоя клуб? Пак ли обърка нещо в преценките?



По темата - изобщо не е сериозна, защото не почива на НИЩО, освен на някакво си твое мнение, преценка ако щеш, която не се знае дали след един-два месеца няма сама да промениш на 180 градуса.



Тема Re: Ще се намесят ли банките..нови [re: yлыбka]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано10.11.10 21:43



Ще има кредити, имало е има и ще има.Иначе монетарната ни система ще е история.
Старите като са се набълбукали,младите не са.Обясни, ако можеш, на младо
семейство, което иска всичко тук и сега, защо не бива да тегли ипотечен кредит.
Пък и защо не - бъдещето е пред него.
Ако някой навремето ме беше упътил и аз щях да взема ипотечен кредит, докато бях млад - да съм го изплатил вече.Въпрос на личен избор и преценка, както и увереност.
Не всички са от Габрово.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.