Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Ха,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:30



че ти ВЕЧЕ го забърка в селските си интриги!
Човека ти го пратих лично аз, дадох му контакта. За сделката разбрах без да съм се интересувал кой е брокито. След като ти реши да ми подмяташ в тоя форум - попитах го и той потвърди че е използвал теб като броки в тая сделка.
Понеже вече веднъж го написах но виждам че не си го осмислила - го пиша пак. Ако и туй не си способна да схванеш - значи дори съм те ПОХВАЛИЛ че имаш ПОНЕ килийно образование, дъщеря ми в 3-ти клас е по-умна от тебе



ПП: Нито лични данни съм изнесъл, нито съм забърквал някого, селска интригантке



Тема Охо,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:33



а как е бре?

Както си скитореше в двумилионна София, клиента нямаше как да заобиколи прелестната Ви кантора ... ах ах


Видял чудесния вход - бе въведен от портиер в будоара Ви където благоволихте да му посредничите и с гнуслива гримаса приехте скромните му плащания...



Тема Гади ти сенови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:35



от боклуците с които се тъпчеш постоянно, Санчо


Какво мъжки бре, ти какъв мъж си - плондереса хахаха



Тема Re: Ха,нови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:39



тъпа краво, вместо да ми благодариш че ти доведох реален клиент и имаш поне 1 сделка тая година - си тръгнала да ми джафкаш насреща!
Аз ли го забърках... или ти започна...
Ти ли му даде телефона.. или на кафето той ми поиска визитка.. защото евентуално занапред можело да му дотрябва... ти ли ме препоръча.. или каза нещо хубаво за мен та той ми се обади.. или човека сам ме е преценил...
Да го попитаме а?
Значи ти след сделката си попитал кой е брокито... и дори не си знаел че ми е клиент, а си ми го пратил.. как става...
уффффф пак ти казвам, яд ме е че забърка един невероятно точен и почтен човек... който освен че си плати след сделката почерпи с бутилка уиски, която още ми е в хладилника и бонбони... а защо ли?



Тема Re: Гади ти сенови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:43



от боклуците с които се тъпчеш постоянно, Санчо
-------------------------------------
и от това ли се интересуваш.. с какво се храня... ха ха ха...що не се скриеш някъде...
Аз не съм... ти си мъжки.. който заплашва....



Тема Re: Охо,нови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:49



а как е бре?
-----------------
как ли.. ми така.. като нямаше с какво да дойдеш на оглед, хвана приятеля си да те закара.. и така...
Ти би ли ми изпратил клиент? По свое желание?



Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.11.10 23:57



ТОРНАДО бърка клуба с реала, което очевидно е точно така. В един момент и ти беше залетяла в тая насока, ама се спря, браво!
...................................................
Рискуваш да станеш смешен с тези изказвания. Ако има някой в този клуб (и не само в този) , който години наред отказва категорично да смесва реала с виртуала, това съм точно аз. И всички го знаят отлично. Останалите си разбъркахте шапките - кафета, сбирки, съвети, консултации, клиенти, телефони... и ето докъде я докарахте - плюете се вече не само принципно, а и фактически!

А относно твоя открит интерес към моята особа, проявен в нестихващи усилия да откриеш имената ми, адреса ми и всичко друго, свързано с мен, пък и да ги размахваш в ефир, да положиш усилия да ме видиш, въпреки моето нежелание.... може би мислиш, че това ще ме полЪскае, но не се заблуждавай.

Изобщо не ме вълнува. И опитите ти да постигнеш нещо ((каквото и да е то) остават да висят еднопосочни в пространството.


Случката Арви-джейми няма повече да коментирам, защото наистина не знам фактите, но знам едно, в което всеки четящ може да се убеди - ТОЙ ПРЪВ натякна, че й бил довел клиент. Оттам нататък всички камъни са в неговата градина.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Охо,нови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 23:57



Никак не ща да ви прекъсвам дискусията, ама да не би да говориш за Нови Искър или там някъде из селата, откъдето ми се обади да ме питаш дали в строителен полигон може да се строи?

Каза ми, че било за джейми.
Джейми, ти ли си бил тогава или просто е използвано името ти?



Тема Re: Охо,нови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано18.11.10 00:04



А ти какво ми отговори, като те попитах... може или не може?


Уфффф колко съм била наивна...а то имало много лоши и лицемерни хора...



Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано18.11.10 00:06



нестихващи усилия да откриеш имената ми, адреса ми и всичко друго, свързано с мен, пък и да ги размахваш в ефир

Айде са, недей и ти като нЕкой луди глави


Посочи (цитат, линк) къде съм ти размахвал в ефир данните?



Теб, всъщност, те харесваме всички. Щото пишеш правилно, ентележентна си, имаш неколко виШи, и... си брокер. Елитен брокер, демек. Каймак. Връх. Мерило за бранша.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.