Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Охо,нови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано18.11.10 00:10



Въпреки че беше събота, питах главния архитект и след това ти се обадих с отговор, неблагодарна брокерке!!!

Питането ми беше към джейми дали наистина заради него съм си правил тоя труд.



Тема Re: Охо,нови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано18.11.10 00:20



Напротив благодарна съм!!! Просто попитах спомняш ли си отговора...
това май беше и последното питане а? смятай от кога е....
Благодари на главният архитект /който и да е той/ от мое име и му кажи че това е било последното питане от моя страна...услужливи съфорУмнико....





Тема Re: Охо,нови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано18.11.10 00:34



Глупаче, не е важно кой какво ти пише в дира, а кой стои в реалността срещу тоя ник и с какви възможности разполага.
Докато съдиш за хората като "форУмници" все ще си стоиш на стъпалото брокер.



Тема Отнови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано18.11.10 00:37



4 коли ли нямах с какво?
Взех го с мен и ви запознах, човека продаде нов апартамент на късмет точно преди срива - и търсеше къща. Да съм знаел какво си говно миризливо - да ти го водя ли? Ха-ха


Ти как си го представяш воденето на клиент: "ей шебек, сега ти водя един - ама искам 30% от твоята комисиона за мен"? Сигурно туй ти е липсвало Измет!



Тема Ебанови [re: Ha живo]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано18.11.10 00:38



ли я дали е било за мен или е лъгала и мазала и заради другиго.
Вярно е че оня регион ми беше интересен по едно време.



Тема Споко ся,нови [re: Ha живo]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано18.11.10 00:40



сторИ добро, изяж лайно - нали тъй беше поговорката?
Занапред и аз - и ти си знаем стоката





Тема Ей овча главо,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано18.11.10 00:46



не на мене тия интрижки


Да не мислиш че само теб е ползвал за броки хахахаха тъпа кокошка, че и нагла на всичко отгоре!

Викаш - ей-така случайно стана че той дойде и ти сама се запозна - аз бях там някъв съвсем встрани .... ех кокошкарска работа е твоята, ще си седиш тъпа селянка и ще те подритват отвсякъде. Сега си спечели и нещо повече - "репутацийка"



Тема Re: Сигурнонови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано18.11.10 02:32



джейми: шебека ще я заритам само да я видя пак някъде

арви/улыбка/ТОРНАДО: кога и къде искаш да ме видиш, за да видя как ще ме зариташ..


Едно е да си просто тъп, друго е да мислиш, че светът се върти около теб, трето и четвърто е да си... арви/ТОРНАДО.


Да си брокер не е за всеки, трЕбват си определени качества



Тема Re: Охо,нови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано18.11.10 11:40



Докато съдиш за хората като "форУмници" все ще си стоиш на стъпалото брокер.

-------------------------
Да, ви е сте съфорумници.. нищо друго...
отдавна съм отминала стъпалото брокер...
не страдам от липса на влиятелни приятели и клиенти...
а кой стои в реалността срещу тоя ник и с какви възможности разполага.
това въобще не ме интересува... аз не си хващам "възможности в Нета"





Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано18.11.10 12:33



Посочи (цитат, линк) къде съм ти размахвал в ефир данните?

-----------------------------------------------------------
В моЙта младост името беше най-личната "данна".

Ама нали съм вече стар човек - може това да се е променило. И затова да си разрешаваш да повтаряш моЙто именце почти в екстаз всеки път напоследък, в който ми пишеш. Ама ти прощавам - с такова благоговение го правиш, такъв шукер тече от устата ти, като го споменеш, че не мога да ти се сърдя.

(Не, че това би трябвало да попречи на Величеството да ти дрънне бан, защото си спомням как едно време някой се осмели да изнесе неговото име в ефир и вяха бури и урагани...)

Също както : отрепка, глупава, нагла, селска интригантка, тъпа кокошка, тъпа селянка, тъпа крава, селянка проста, СКУДОУМНА НЕБЛАГОДАРНА КРАВА, шебек

нямат нищо общо с:
Обиди и лични нападки ще бъдат трити( за тези които се правят на неразбрали, лична обида или нападка е всеки приет от обществото епитет за обиден. Отправен лично към участник, било чрез ника му, било чрез пряк или непряк отговор на негова тема) ,
а този който си ги е позволил, ще бъде отстранен за една седмица.


ПИСАНО ОТ НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО В ПРАВИЛАТА ЗА УЧАСТИЕ В ТОЗИ КЛУБ.

Но неееееееееее, Величеството СПИ. НЕ ВИЖДА И НЕ ЧУВА.

И над него стоят мирно двамата му верни прислуги, които му веят с ветрила, да не би да му влезе някоя муха в устата...

Когато се посъбуди за малко - замеря нещастници като Сеймор с бан и продължава блажения си сън....

Не, че това ме изненадва. Нито пък ми пука. Само отбелязвам факти.

ПП - Това го писах сутринта рано. После си викам: "Я да почакам, може величеството да се събуди и да накаже виновните"...Хе-хе-хе. Надеждата умирала последна...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.