Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема О да,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:07



и доведи МЪЖА си, да му се скриеш в гащите


Ох ще ме умориш от смях тая вечер, знаех че си глупава, знаех че си и нагла - ама да видя двете в комбинация наистина е СМЕШНО - че и гарнирано с ПРЕТЕНЦИИ



Тема Датанови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:08



и час ли са ти нужни?
Ще го питам и ще напиша. Ах да - я кажи как стана плащането на комисионата, документ издаде ли му?





Тема Тц,нови [re: Ha живo]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:09



няма да и потрябват.
Тая е от следващите 75% - дето сменят "професията"





Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.11.10 23:10



Мииии.....някак не ми се вярва Арви да е молила джейми да й търси клиенти. В този смисъл - въпросният клиент е един от многото в нейните очи. Джейми го бил пратил - ОК. Това обаче съвсем не значи, че тя трябва от секундата насетне да вземе да го боготвори и да се прави, че не забелязва вродената му простотия и гадния му характер. И тъй като той ги проявява непрестанно - наистина няма никакво значение в кой момент тя ще му напомни, че ДА, клиентът й се е обадил по телефона чрез джейми, ама какво от това??
По-гадното е, че в нормални ежедневни заяждания, които траят години наред, изведнъж той се изцепва и почва да се бие в гърдите, че, видите ли, бил й осигурил клиент. Ми - МЕРСИ. И ся кво, като си осигурил??




Както вече писах - клиенти бол. Един вповече не е излишен, но по-добре без него, отколкото после някой да вземе да ти натяква доживот колко трябва да си му задължен.

Ама ти тия всичките неща ги разбираш отлично. Само така си джавкаш, да се намираш на работа.

Както и хобито ти напоследък - да подхвърляш името ми, (дали пък не заслужаваш бан за това?? ), както и лъжи от рода, че СМЕ се виждали. Имаш нужда май да си покажеш на себе си колко си велик. Ми - не СМЕ се виждали.

Виж, ТИ, ако си ровил в нета, или си разпитвал упорито, за да откриеш адреса ми, ако си се крил зад ъглите и си ме причаквал, за да ме зърнеш, или си дошъл в офиса под чуждо име и си задавал "умни" въпроси, докато вътрешно си тържествувал, че си успял да ме видиш, въпреки моето открито нежелание - ТОВА вече е съвсем друг въпрос.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Не позна,нови [re: Ha живo]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:10



тая е от необикновените


Странно - ама точно тая необикновеност им е еднаква на всичките ...



Тема Да не станенови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 23:12



само пак да ривеш и в офф-темата, че нещо много ти вдигнах мерника напоследък



Редактирано от jamie на 17.11.10 23:12.



Тема Re: Датанови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:15



Ха ха ха ха... убиваш ме...попитай него.. той знае...
и пак те питам.. кога разбра че ми е станал клиент /не час и дата/но преди или след свършената работа... не ме карай да забъркваме човека в нашите простотии...но ако ме амбицираш, ще го направя, ще му звъна утре и ще го помоля да ти разкаже всичко, което те интересува...но преди това ще му кажа да влезе да прочете какво си сътворил...и как изнасяш лични данни във форум...и как го забъркваш и него...



Тема Re: Да не станенови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:19



че нещо много ти вдигнах мерника напоследък
----------------------
заплашваш ли ме ... мъжки.. питам те.. къде и кога...уффффффффф гади ми се от теб...





Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 23:25



въпросният клиент е един от многото в нейните очи. Джейми го бил пратил - ОК. Това обаче съвсем не значи, че тя трябва от секундата насетне да вземе да го боготвори и да се прави, че не забелязва вродената му простотия и гадния му характер.

Не, не трябва! Тук сме на едно мнение. Ама и не трябва един брокер (арви/ТОРНАДО), който е потърсен и намерен единствено благодарение на лицето А, после да плюе по въпросния А и да лае като ранена кучка че тоя клиент сам бил дошъл, щото видиш ли - не му харесва изказа на А в някакъв си дир-клуб. Виж, друг е въпроса, ако ТОРНАДО бърка клуба с реала, което очевидно е точно така. В един момент и ти беше залетяла в тая насока, ама се спря, браво!



клиентът й се е обадил по телефона чрез джейми, ама какво от това??

Ами - нищо. Той (клиентът) сам се е обадил, не го е търсил брокера.





Относно втората част от поста ти - Танче, моля те, не се приравнявай на нивото на някакви разводачи от АНИ. Ти поне имаш виШо, а не само техникум.



Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 23:27



че ДА, клиентът й се е обадил по телефона чрез джейми, ама какво от това??
----------------------------------
това не е така...






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.