Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Абенови [re: TOPHAДO]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.11.10 22:39



...мисля си дали да кажа на джейми, че е прост селянин или тъп крав... или и двете заедно... да видим колко време ще изтрая без бан!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Тъй,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:42



и викаш тоя клиент ей-така свише е получил просветление да те издири


О свещена тъпота хахахаха
Със сигурност ГО познавам понеже ти го пратих аз - ако съм знаел че си толкова СКУДОУМНА НЕБЛАГОДАРНА КРАВА със сигурност нямаше да го направя



Тема След бананови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:43



ще глътнеш и свирката, циркаджийке





Тема Сигурнонови [re: dated]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:44



ще свършиш и работата по-добре от "щатните" - и те нямат ценз точно както и ти.
Дреме ми за части от комисиончето, шебека ще я заритам само да я видя пак някъде. Без грам угризения





Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.11.10 22:45



Ти не четеш ли що за нищожество може да лае срещу тоя дето й е пратил клиент?
----------------------------------------------------
Леле, вие наистина хич не сте в час, или си умирате от глад, щом смятате, очевидно съдейки по себе си, че могат да се прощават простотии (и може би да се ближат краката) на някой, само защото случайно е дал някому някакъв телефон и той случайно е станал клиент на някого...

Клиенти - бол.
А този е бил и доволен, доколкото прочетох. Така, че - май джейми трябва да е благодарен, че е изпратил познатия си някъде, където му е свършена работа...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 22:45



Ти не четеш ли що за нищожество може да лае срещу тоя дето й е пратил клиент
---------------------------
Аз няма да говоря, но попитай Джейми, как ми е докарал клиент.. нека той да ти отговори...пак ти казвам не съм клюкарка и това са лични извън клубни неща и за разлика от вас спазвам клубно и извън клубно пространство......Но помисли, смяташ ли, че Джейми може да ми докара клиент ..шаранче си...
И ще те помоля нещо, когато говориш и взимаш страна, просто провери наистина как стоят нещата.. защото наистина започвам да се забавлявам...
нищожество ????? и след това искаш линк???????... ха ха ха ха...
Не аз нямам нужда да съм център.. вие с Джейми ме правите такава тук във форума...





Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 22:52



че могат да се прощават простотии (и може би да се ближат краката) на някой, само защото случайно е дал някому някакъв телефон и той случайно е станал клиент на някого...

Не, бре, Танче, кой говори за прощаване или близане на крака?! Говори се за това, че А (джейми) е дал телефонния номер на брокеря Б (арви/улыбка/ТОРНАДО) на лицето В (клиентът). Б е свършил работа на В, браво за което. Ама е тъпо после Б да каже на А - ми той клиентът ме потърси сам, а ти си тъпо копеле. А колежките на ТОРНАДО да вият, че В "случайно" е станал клиент на тъпата брокерка. Нагло е. По брокерски неблагодарно. Ферщейн???



Тема Re: Тъй,нови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 22:54



Искаш ли ти да разкажеш за клиента или да го направя аз...





Тема Re: Научила се,нови [re: jamie]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 22:56



Избушваш... яко при това... лошо...


Аз ли съм селянка? Бре!



Тема Колконови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:57



бол клиенти в тая криза бе кокош хааахахаха, разказа виц


И случайно клиента взел че платил... хахаха, и туй като виц - значи вашата смотана професия цялата е една случайност




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.