Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано17.11.10 20:55



тъпа краво, вместо да ми благодариш че ти доведох реален клиент и имаш поне 1 сделка тая година - си тръгнала да ми джафкаш насреща!

А така!



Ама поне малка част от комисиончето дават ли като им осигуриш клиент?

Щото ако пускат по некой лев - да се пробвам и аз като брокеруващ под прикритие...



Тема Re: много готино ....нови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 21:08



Не бъди така неблагодарна към тия, дето са ти помагали
------------------------------
НИКОГА не забравям хората, които са ми помагали.. и винаги съм била благодарна и за най-малката помощ.. затова сме хора, да си помагаме, а не да си вредим...просто многоооо малко ме познаваш...а и никога не започвам с лошо.. знаеш с теб как беше.. опитах се да сме в добри отношения.. както с теб.. така и с всички от клуба
С някои хора от клуба сме наистина в приятелски отношения.. взаимно уважение...кафе, приятни моменти и т.н.....но с други като теб и Джейми не става... и то защото просто вие сте свикнали да нападате и да се изтъквате на чужд гръб...
И на двете яко ви бяга центровката и харчите много масло
преведи...това според теб хвалба ли е...
Пак ме повлече в тъпи спорове на не форумна основа...
Приятна вечер!
И запомни в името на клуба, ако се държите нормално без да обиждате и нападате ще получите същото...но ако продължавате, нещата ще си останат такива гадни и негативни за всички..
какво ви пречи да се държите нормално...



Тема За трети пътнови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 21:40



Стига си ни "запознавала" със себе си, познаваме те добре



За трети и последен път искам да покажеш с цитат къде и с какво съм се опитал да те обидя.
Щото иначе ще излезе, че си най-обикновена комплексарка.



Тема Re: Абенови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.11.10 22:20



Във всеки случай - шапка й свалям на Арви!

Прави ви на маймуни редовно. Пуска ви едно фитилче в някоя темичка и вие започвате да обикаляте като палета край нея и да джавкате неуморно... Очевидно си умирате от скука и само това чакате, за да си запълните времето!

Очевидно е дресирала и мода по някакъв начин, защото за една десета от такова дърляне с вас, много други брокери и брокерки отнасят бана начаса. За което също й свалям шапка!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: За трети пътнови [re: Ha живo]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 22:26



На живо, пожелах ти лека вечер, а това значи, че не искам да ме въвличаш повече в лични разговори.. не сме сами.. това е форум..линкове с твои изцепки ще пусна в петък...като офф тема..



Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 22:29



Ти не четеш ли що за нищожество може да лае срещу тоя дето й е пратил клиент? Не го отрича, просто казва, че той - клиентът я бил потърсил. Рийш?!

От такива като теб се е докарала дотам да се чувства център на окръжността. Сваляйте си шапка взаимно, лошо няма. Поне КПД да имаше, а то само масло 'абите





Тема Re: Абенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор TOPHAДO (пази се)
Публикувано17.11.10 22:34



Колежке, аз съм невинна...


Господата нещо се затиткват с мен и не разбраха, че с лошо с мен на глава няма да излязат.. ама на.. толкова им е акъла..мирен човек съм, кротичка, ама все ми налитат да ме дразнят...
А за мода нямам никаква заслуга.. дори го помолих да изтрие спама, ама понеже аз му казах и се заинати..
ПП моля, моля.. в момента съм ТОРНАДО, бях усмивка... но видях, че тук с усмивки не става... затова станах стихия...



Тема Re: За трети пътнови [re: TOPHAДO]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано17.11.10 22:35



Кой петък, комплексираното ми?





Тема Научила се,нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:35



търсели я - абе я марш на село, селянка проста с килийно образование





Тема Стихия ли?нови [re: TOPHAДO]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 22:38



Без акъл - да, стихия си хахаха

Буря в чаша вода...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.