Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Очакват още фалити на строителни фирминови  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.11.10 21:50



Сещам се как т.нар. брокери недвижими имоти тук в клуба, пък и не само, пускаха фишеци за големия брой сделки, дето са направили през седмицата/месеца/годината. Колко от тях бяха "на зелено", г-да брокери?! Имате ли идея колко народ в момента ви "храни" и люто попържа?!

Купувачите "на зелено" и със 100 % наденка са им вярвали, а сега псуват, защото не се знае при фалит колко още пари, време и нерви ще вложат, за да влязат в готов дом.
Учудващото е, че същите тези "брокери" искаха и все още искат хората да им вярват на преценките. Боже, опази!





ПП
Да, знам, че брокерите не са строители и нямат вина за фалити и спрени строежи. Думата ми е за безочието постоянно да се сочи брой на сделки ("раздвижване на пазара", видиш ли), все едно зад тях не стоят хора и пре*баните им надежди.



Тема Re: уникален си.. първа награда...!!!!нови [re: Ha живo]  
Автор apви (шефче)
Публикувано02.11.10 22:03



ха ха ха ха ха... абе човек, що не ходиш да се прегледаш.. притесняваш ме честно....
Защо се навираш във води, които не можеш да плуваш и се давиш... я кажи нещо за транспортния бизнес....

ПП направо ме разплака.. от смях...уфффф не е лесно да си потребителя На живо!!!!!
Интересно ми е, как преди съм ти се връзвала на глупостите....


Аз виждам всичко....

Тема Като нямаш какво да кажеш, защо го казваш?нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.11.10 22:13



Ето една от статистичките-"брокерки", която също не се притеснява от това, но за сметка на това пък има мнение.




Интересно ми е, как преди съм ти се връзвала на глупостите....

Ами, била си глупава.
А сега си умна и определено не го правиш.

Лека нощ от мен, празнодумствай си с някоя колежка.



Тема Re: Като нямаш какво да кажеш, защо го казваш?нови [re: Ha живo]  
Автор apви (шефче)
Публикувано02.11.10 22:19



А сега си умна и определено не го правиш.
--------------------------------------
Аха... осъзнах се навреме...
Лека нощ... и дано поне в съня ти няма брокери... че като гледам как се давиш в собствената си омраза, направо незнам как спиш... и дали нощно време не ставаш и викаш... БРОКЕРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР!!!!!


Аз виждам всичко....

Тема Re: и то, заради брокерите..........нови [re: Ha живo]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано02.11.10 22:19



Сещам се как т.нар. брокери недвижими имоти тук в клуба, пък и не само, пускаха фишеци за големия брой сделки, дето са направили през седмицата/месеца/годината. Колко от тях бяха "на зелено", г-да брокери?! - като си толкова досетлив и говориш конкретно за брокерите тук в клуба, дай линк моля за мои такива сделки

или пак си хванал микрофона

Обаче, страхотен си честно, четейки те, откривам колко много неща зависят от мен ....... между другото, брокерите са виновни за фалита на строителните фирми, щот не са им продали имотите. Следвайки логиката, брокерите са виновни за увеличаващата се безработица, щот при фалита на тези фирми, персонала отива в бюрата по труда. Намаляват осигурителните вноски, НОИ издъхва, Здравната каса няма пари, скандал в Тристранката........ и всичко това от едно жалко брокерче . Разкрити сме! Евала! ......... Уффф, стига глупостти, моля!




Тема Re: и то, заради брокерите..........нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано02.11.10 22:21



Глупости ли.... ти пък!!!


Незнаеш ли че най-значимото нещо на света е брокера!!!! Ехееее, колежке, издигнахме се...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Като нямаш какво да кажеш, защо го казваш?нови [re: Ha живo]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано02.11.10 22:32



Лека нощ от мен, празнодумствай си с някоя колежка. - що?! Ти добре се справяш!





Тема Re: и то, заради брокерите..........нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.11.10 22:34



Иронията ти е доста плоска - както виждаш, още в първия пост съм написал, че от вас не зависят построяването или фалитите.
Става дума, че пазарът, който смело обявявахте за раздвижващ се благодарение на "тоя месец имам N сделки повече от миналия", така се е раздвижил от тия сделки на зелено, че направо спиране няма.
Безочие, драга. Знам, че ме разбираш.

ПП
Започвам да забелязвам у теб така познатия синдром на "аз", "мен", "мои"...
Недей така.





Тема Re: и то, заради брокерите..........нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано02.11.10 22:35



Малей, малей..........

.......



Тема Re: и то, заради брокерите..........нови [re: Ha живo]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано02.11.10 22:39



Става дума, че пазарът, който смело обявявахте за раздвижващ се благодарение на "тоя месец имам N сделки повече от миналия", така се е раздвижил от тия сделки на зелено, че направо спиране няма. - тук излъга! Искам да ми изпратиш линк с тези мои думи, моля! Втори път искам от теб едно и също!

Започвам да забелязвам у теб така познатия синдром на "аз", "мен", "мои"... сам знаеш, че съм забележителна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.