Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Защо бе, Кондьо?  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано08.10.10 16:34



Пич Кондьо, що се мъчиш и харчиш грешни парици за тоя скъп интернет?!

Като си си тръгнал от страната, що не вземеш да си тръгнеш и от тук?!
И без това, тук не можеш да предложиш нищо ново, нищо различно - всички обиди са изказани вече, псувни и тем подобни............ еднообразен си даже и с анализите си

, с прогнозите, пък и нали вече те няма тук, така че няма да имаш допирни точки с гадните "копелета" брокерите, така че само стари истории да ни преразказваш ти остана?!

Да си жив и здрав, с добро да си тръгнеш, с чест и достойнство! , пък и пара ще спестиш!





Тема Re: Защо бе, Кондьо?нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано08.10.10 16:46



Де късмет, де....


Сега сериозно....
Отдавна се надявах г-н Модератора да си тръгне, ей така по своя воля... но уви..не стана...
Аз незнам на какъв език да му кажа, че не става за модератор, хем озлобява пишещите към себе си, хем толерира зрънцата, които обхванати от мания за величие му изядоха авторитета и уважението в клуба.
Г-н Модератор, аз незнам каква е тази луда идея, която те е обхванала, да модерираш клуб, в който нямаш нито уважението, нито доверието на пишещите. Няма да правя списък на хората които прогони от клуба... безкраен е.. но ако погледнеш кои са останали ще ти стане ясно защо са тук.. да помагат ли.. или да се заяждат, да обиждат и кълнат... Евала.. това е твоята политика.. ти я създаде... и тя е действащата реалност в момента...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Защо бе, Кондьо?нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор apви (шефче)
Публикувано08.10.10 16:48



Пич Кондьо
----------------------------
еееееееее прекаляваш....

той е КондЮ...


Аз виждам всичко....

Тема Re: Защо бе, Кондьо?нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано08.10.10 17:04



Сега, мъдрите мислители ще кажат: ето, двете гладни брокерки нямат какво да правят и се забавляват с човечеца

... други ще ни пратят в канала, трети на "черешата". Много ми се ще да прочета нещо свежо тук, ама те, свежите си тръгнаха ......

да модерираш клуб, в който нямаш нито уважението, нито доверието на пишещите - ами той за това го модерира, да няма уважение, да е пикантно, да е грубо, да е обидно, да е долно, да е гадно. Просто Мода и онзи каналджия знаят как се прави това и са много добри, спор няма.

Моде, имам последно желание към теб: като си тръгваш, вземи със себе си каналджията Джейм, че много мирише!

Бъдете достойни! Това искаме от вас!





Тема Re: Защо бе, Кондьо?нови [re: apви]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано08.10.10 17:09



Уффф, нали съм брокерка, бъркам КондЮ с КондЬО

............ но пък винаги може да ми тегли една ма**а и да си тръгне .





Тема Re: Защо бе, Кондьо?нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано08.10.10 17:44



на "черешата"

Що бе, тамън си слязла от клона и пак да те върне някой не бива.
Поработи малко, стани човек и тн...





Тема Re: Защо бе, на живо?нови [re: Ha живo]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано08.10.10 18:06



Обожавам, когато някой си мисли, че ме е върнал или свалил на/от "черешата"

.

Темата не е нито за мен, нито за теб, нито за брокерите, нито за неброкерите. Темата е за достойнството, за уважението, за честта .........

И още нещо: понякога мълчанието е също вид позиция .
Благодаря за подкрепата ти! Знаех си, че винаги мога да разчитам на теб!


Да те пра`им Мод, викам



Тема Еднообразен е,нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано08.10.10 18:20



той и пазара НИ е еднообразен - все надолу


Улепена Уморена, а ти като и анализи нямаш - и прогнози, що за брокерче си? Оная другата Ар-Ви пазара все я изненадваше - май Женски пазар ви приляга и на двенките по-добре



Тема Re: Еднообразен е,нови [re: jamie]  
Автор ЛeПa мPEHa (понякога)
Публикувано08.10.10 18:30



Е, ти разбираш от "падналите" неща .........

А ти достойнство имаш ли?!



Тема Re: Защо бе, на живо?нови [re: ЛeПa мPEHa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано08.10.10 18:44



Темата не е нито за мен, нито за теб, нито за брокерите, нито за неброкерите. Темата е за достойнството, за уважението, за честта .........

Е да де....
Ама ми направи впечатление, че само ти и арви си пишете в нея като едни същи стожери на въпросните





Знаех си, че винаги мога да разчитам на теб!
Знам, че знаеш, особено когато не става дума за нет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.