Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови  
Автор svestna (понякога)
Публикувано09.07.10 14:02



Няма и не искам да нарушавам петъчната традиция за разпускане, "лигавене"

, обаче преди да се разлигавя, искам да благодаря на Мода, че изтри от една от темите всички простотии, които бяха изписани! Евала! Признавам ти го, постъпи съвсем джентълменски и точно!

Едно дооточнение, за смисъла, който влагам в думата "лигавене" - за мен това означава свободна, лека, приятна тема за отпускане и няма нищо общо с "точене на лиги" на бележки! Много моля, не ми "мокрете" бележките! Вашият размер, нито физически, нито психически, нито умствен не ме интересува!

Та това беше, то май не ми се и лигави. Поразгледайте за
"гле`й к`ви правописни грешки" и бъдете, такива, каквито сте "по принцип" на обща, а не такива, каквито сте на бележки

Дано да е хубав и прекрасен деня ни!

Редактирано от svestna на 09.07.10 14:06.



Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: svestna]  
Автор apви (шефче)
Публикувано09.07.10 14:10



и аз благодарих на мода.. просто нещата излязоха от контрол.. а тези които ме познават /особено ти/, знаят как стоят нещата в действителност...
Ха ха.. колежката не я интересуват размери... от кога бе пиле...нещо ново е това..
Пък и мокри бележки.. я да видиш.. става все по-интересно...
Жокер ще има ли?




Аз виждам всичко....

Редактирано от apви на 09.07.10 15:27.



Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: svestna]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано09.07.10 14:37



Kaто не се сещат някои хора да спрат, ша бришем ;)



Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано09.07.10 14:38



Завъртя ми се свят от "реалността на обща" и "реалността на бележки" /егати изразите

/. Да ти кажа честно, не "мокри бележки", писъмца са .
А за размера, мислиш ли, че ми пука за някакъв си велик, подмокрен кретен, дето на обща се скъсва да пише колко е велик, щот не е брокер, а на бележчица да ми се моли за внимание и т.н. Уфффф, а колко малко му трябва на един човек, за да има достойнство!

Ей, ама нали е петъчно, а аз се отплеснах .........с виртуално възбудени Неброкери





Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-)))) [re: Creeping Death]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано09.07.10 14:45



Ей, ама някои нямат удържане

.................. пък и хвърлят и на високо и на дълго .............. за съжаление и много





Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: svestna]  
Автор apви (шефче)
Публикувано09.07.10 14:52



Доколко разбирам.. "това" което ти пише.. е мъжко, нали...


Няма ли поне да загатнеш кой е...
Бре колежке.. обожател си имаш... направо ти завиждам
а при мен е обратното.. на мен ми НАТРИСАТ кой ми харесва и кой не...
ПП виж... по принцип мъжете страдат от раздвоение на личността.. ако може така да се нарече /нищо лично към никой мъж тук, просто наблюдения/... за едни се представят... а всъщност лелеееееее....маниииииии
Та.. я сега.. дай малко пикантни подробности.. мъж само на визия /въобще виждала ли си го/ ли е... или и поведението му е такова... защото от едно известно време, мъжете нещо започнаха да ревят повече от жените.. все нещо не им е сгодно.. все някой ги преследва... манииии, човек да не знае как да се държи....


Аз виждам всичко....

Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано09.07.10 15:05



Ей, много си любопитна бе

............... пък и колко въпроси си ми задала, няма да смогна да ти отговоря ............. мъжко ще да е все пак, моля , моля ............. подробно "оразмерен", дадени са ми точни размери! Нямам никаква реална представа, обаче има снимков материал и описание на обекта.

А за другите подробностти, може да си каже "това"-то тук, защото следващата бележка ще бъде публикувана тук!

П.П. И при теб ли е на бележки?! Абе, почвам да се чудя какво става тук?! Нещо вярно "двойнственото" поведение ми идва в повечко!





Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: svestna]  
Автор npubem (:-)
Публикувано09.07.10 15:16



Купувааам!
Някой ще ми даде ли оферта за тия


Докато се са се превърнали в дюни...

Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!

Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано09.07.10 21:02



Аз също му благодаря, макар че е изтрил нещо, което не съм прочел. Простотията и тъпотата трябва да се очистват. Каквото и да е написала арви за тъпия си коментар относно сестра ми, до момента не ми се е извинила.



Тема Re: off: Няма да нарушавам традицията :-))))нови [re: Ha живo]  
Автор apви (шефче)
Публикувано09.07.10 22:11



нещастник..
Ако не можеш да вденеш /а това е признак на превисока интелигентност/ "сестра" беше споменато заради еднаквия ви стил на писане с новата...аз да не съм ти чела биографията, та да знам роднините ти бе.. глупав...
Аз искам да попитам, защо модератора изтри, поста на мъжа ми...да можеш лично да му отговориш за риторичния въпрос.. т.е какъв е отговора, които всички го знаят.. но може и очи в очи да се наложи да му го кажеш...ако не потънеш някъде и не ме оставиш намира с твоите простотии...


Аз виждам всичко....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.