Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тва в коя мелничка е вода?  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано03.07.10 02:05





А аз нали чета до края, впечатление ми направи


Доходност, която намалява към 4%, представлява опасност, докато растящата към 10% е сигнал за възможност. За България посочената доходност в анализа е 4,16%.

Демек ... ?

Само не ме питайте колко сделки съм направил последните двайсе години ...



Тема Re: Тва в коя мелничка е вода?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор apви (шефче)
Публикувано03.07.10 22:43



*Изводите са от доклада Global Property Guide Property Recommendations Mid-2010 и не са препоръка за инвестиционно решение - бел. ред.




Аз виждам всичко....

Тема Не разбрах смисъла ...нови [re: apви]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано03.07.10 22:57



... да ми цитираш стандартното измъкване?

ПП: За неразбралите неброкери -



Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 03.07.10 23:02.



Тема Re: Не разбрах смисъла ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор apви (шефче)
Публикувано03.07.10 23:17



ти, какво сега.. включваш се в групичката, която дели този форум на брокери и не брокери ли...
Пуснах ти този цитат, защото ми направи впечатление.. хем говорят, хем се измъкват..


Аз виждам всичко....

Тема Re: Не разбрах смисъла ...нови [re: apви]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано03.07.10 23:30



ти какво сега ... да не си някоя вчерашна пикла дето не е чела надписа "МНЗ предупреждава, че тютюнопушенето е опасно за вашето здраве"?

Всички пишат така, да не ги упрекнеш после, че си ги послушала и си загубила. И Wikipedia има някъде забутано измъкване "Вижте ся кво, ние не сме юристи или лекари, тъй, че се съветвайте с лекаря и адвоката си". Уеб сайтовете имат "общи условия", софтуерите имат лицензи и в 99+ на сто от случаите там пише, че не носят отговорност за вреди, причинени от употребата на сайта или софтуера. И т. н.



Тема Re: Не разбрах смисъла ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор apви (шефче)
Публикувано03.07.10 23:45



Де да бях вчерашна пикла.. ехеееееееее


ама вече не съм пикла и вчера беше доста отдавна /бебешките ми години/
Философе ти го даваш като тях...докато хората не си застават зад думите, докато няма отговорност, така ще бъде.. ще те заливат противоречиви информации, ще заблуждават хората и т.н.
Утре ще излезе някой "супер" колега, който ще каже "Инвестирайте, сега е момента и т.н." И какво става тотална какафония...
Чети и прави изводи от факти и цифри.. а не от еди кой си какво казал...


Аз виждам всичко....

Редактирано от apви на 03.07.10 23:53.



Тема Защо?нови [re: apви]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано04.07.10 00:12



Заставам зад всяка дума.

Права си, всеки трябва стои зад това което казва или пише. Супер колегата ти ще се появи, ако вече не е тук (да де, знам, нямаш предвид clubs.dir.bg). Също и супер адвоката, супер модератора, супер счетоводителя, супер ... какъвто се сетиш. Но не е изгодно.

Познавам/х лично хора достигнали върхове на кариера и доста добро влияние (и на държавано ниво. Не, не са политици или подобно) само с и благодарение на усуквания, удъртания и всъщност нищонеказване.



Тема Re: Защо?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор apви (шефче)
Публикувано04.07.10 00:51



И затова държавата ни е на такъв хал.. защото всеки си говори каквото му дойде и в сфери които не разбира...
Аз най-мразя несериозните хора.. или казваш нещо и заставаш зад думите си.. или мълчиш...
Аз статии на АНИ-та не чета.. искрено се нервирам.. честно...то бива напъни бива..ама с мярка.. иначе се получава обратният ефект...




Аз виждам всичко....

Редактирано от apви на 04.07.10 00:53.



Тема Ха ...нови [re: apви]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано04.07.10 04:11



Успя най-после да го добуташ до

"Бе нали сме ви казвали, тия дет пишат статиите нищо не разбират, щот не са брокери??? Нали хиляда пъти сме ви казали, че тия дет викат, че пазара е надценен са таквиз и онаквиз???"



Тема Re: Ха ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор apви (шефче)
Публикувано04.07.10 11:54



Бе нали сме ви казвали, тия дет пишат статиите нищо не разбират, щот не са брокери??? Нали хиляда пъти сме ви казали, че тия дет викат, че пазара е надценен са таквиз и онаквиз???"
--------------------------------------
Ха, типично по философски...


ПП дай звездичка накрая с пояснение кои сте ВИЕ...това ние ли сме..
Хайде сега дай определение на надценен пазар..
ППП от известно време насам, теми са само за обсъждане на брокерите... напъните на един човек са нескончаеми и обикновено не може да си говорим за нещо по градивно... този клуб стана брокерски...


Аз виждам всичко....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.