Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема офф.. "Дай ми 30000лв.,нови  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.06.10 10:49



ето ти нотариалният акт, пък прави каквото искаш с него" - това са думите на собственик продаващ етаж от къща към клиент.


Хайде нашият петъчен оф.. да бъде с комични случки... свързани с имоти...


Аз виждам всичко....

Тема Re: офф.. "Дай ми 30000лв.,нови [re: apви]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.10 11:08



Защо само с имоти

:

Случка от световното:
Кристиано Роналдо каза пред медиите: Господ ме изпрати да ви покажа как се играе футбол.
В отговор на Роналдо, Меси каза: Не си спомням да съм казвал такова нещо.





Тема Re: офф.. "Дай ми 30000лв.,нови [re: moreol]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.06.10 11:15



Ха ха... уникално първенство...




Аз виждам всичко....

Тема Re: офф.. "Дай ми 30000лв.,нови [re: moreol]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано25.06.10 14:28







Тема Re: офф.. "Дай ми 30000лв.,нови [re: dated]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.10 19:43



Хаха, как да не се изкефиш на последната стратегия, българите я прилагат колко ? 12 години вече?



Тема Re: офф.. не ти ща парите........нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано30.06.10 14:34



А една "петъчна" сряда, може ли

................ Чудя се само дали да "мухлясам" темата ти или да е за "неЧовек"а ...........
Ти знаеш ли, че съм минала на "сухари" , преди ми беше трудно с тях, обаче сега станах "сухарка" и сега ми е леснооооооо, не весело, разбира се ....... Дразня се, че са ми придвидими

Уф, излязах си душата ................



Тема Re: офф.. не ти ща парите........нови [re: svestna]  
Автор apви (шефче)
Публикувано01.07.10 00:07



Колежке, за ожалване си...


Всъщност, можеш ли да дадеш определение на сухар...
Не е ли това.. един един такъв, все начумерен човек.. с никакво чувство за хумор..сериозен.. самодоволен.. с огромно самочувствие......
Чудя се само дали да "мухлясам темата ти
Недей, моля те.... това нещо смърди и задушава...и рано или късно, човек бяга от него...


Аз виждам всичко....

Тема Re: офф.. не ти ща парите........ [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.07.10 14:06



Наистина съм за ожалване, особено от снощи

............. Ти разбираш ли, че на такава брокерка попаднах, че едвам се осъзнавам. То беше криене на адрес, то бяха срещи през "девет улици в десета", то едно суетене и на всичкото отгоре е и грозна, елементарна и не е гледала рекламите за 24-часовите дезедоранти . Утре ще трябва да правя повторен оглед с тази откачалка и после пак да се "събирам" ..............

Горкият ми клиент! Пък и горката аз де! Представи си с "това" сделка?!

Уффф, оплаках се............



Тема Re: офф.. не ти ща парите........нови [re: svestna]  
Автор apви (шефче)
Публикувано01.07.10 14:24



Аз пък ти казах, че на мен ми поискаха 10 лв. такса оглед колегите... и преди това задължителна среща с шефа и да си подпишем договор....
А ти да не си взела да се заглеждаш по брокерки....




Аз виждам всичко....

Тема Re: офф.. не ти ща парите........нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.07.10 14:36



Абсолютно се заглеждам по брокерки, права си. Та аз 5 минутки я гледах опулено, без да мигам и без дума да пророня, а тя крещеше: "къде ти е колата, къде ти е колата?!". Все пак аз съм с клиент купувач, тя представлява продавача, определила ни е среща на майната си от адреса и на всичкото отгоре ми крещи! Пък аз нали съм пълен блокаж, когато някой ми повиши тон, едвам се съвзех!........

Добре, че клиентът ми е джентълмен та я изтрая, ама аз се чудя утре как ще се сдържа! Ако в събота в интернет пише: "брокерка наби друга брокерка", това съм аз със сигурност






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.