Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 08.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Повече подхожданови [re: npubem]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.06.10 20:08



Докато има говеда ще има и колячи



Така е - наивна е авторката, затова и написах, че кьорав карти не играе. Което не ги прави тия хубавци от АНИ стожери на морала. Прецакали са я, бре, и то с пълно съзнание какво вършат и какво може да й се случи. Е, случило се е.



Тема Re: Тия не ще да са брокери...нови [re: npubem]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.06.10 20:19



Правото си е право, остави го настрана. Има си съд и тн...

Мошениците винаги успяват при наивници. За жалост масовият клиент на АНИ е доверчив, както е и в случая. Да, правото е на страната на АНИ, защото клиентски подпис стои на договора, въпросът е по чия заслуга стои той там и по чий "консултантнски" съвет.
Не е въпрос горното, просто вметвам.



Тема Аминови [re: Ha живo]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано29.06.10 23:31



ако това съсловие имаше камара, гилдия или каквото и да е сдружение и ценз за дейността - току-що двете фирми измамници щяха да са без лицензи и/или с дебели глоби за измама на клиент и нямаше да могат да продължат дейност в сферата изобщо.

Нека т.нар. "брокери" да се замислят над това - и да не питат защо опират пешкира и заради колегите си като тия по-горе





Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор npubem (:-)
Публикувано30.06.10 00:15



ако това съсловие имаше камара, гилдия или каквото и да е сдружение и ценз за дейността - току-що двете фирми измамници щяха да са без лицензи и/или с дебели глоби за измама на клиент

Знаеш ли колко си далеч от истината, Джейми. Само влез във форумите на някоя от камарите - архитекти, строители, инженери. Прочети малко, ако нямаш линкове, ще ти дам. Най-висша форма на бюрокрация и безхаберие. Нищо повече от тия камари не ми напомня за социализЪма, в най-уродливия му вид.
Това, което го приказваш е само пожелание. Ще стане, ама трябва 3-4 поколения да минат.
Ако вземат да направят камара за НИ - със сигурност ще се намерят некадърници (бивши държавни служители, ченгета и партийни активисти от всички цветове) да се наместят да раздават правоспособности и да следят за професионалната етика и морал... Ама айде, че стана късно

Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!


Тема Re: Аминови [re: npubem]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.06.10 00:21



По-добре бивши държавни служители, ченгета и партийни активисти от всички цветове, отколкото никой.
Все някаква рамка нормативна ще имат, за разлика от сега.

Щото аз ако си напечатя визитки с логото на КИИП ще си имам ядове, не мислиш ли?
Ако пък си напечатя визитки "Брокер недвижими имоти, консултант" няма дори и забележка кой да ми направи.



Тема Re: у/офффффффф......нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано30.06.10 13:45



............ грозна и жалка картинка е цитирания случай!
Тази история беше разисквана още някъде, но признавам си, не мога да я намеря. Както е и последният коментар в цитираната от теб публикация, истината не е съвсем такава, но това е друг въпрос!

.

И да питам, щот вече не се удължам , извинявай: ти защо все в полунощ пускаш теми за брокерки, някакви казуси с брокерки, все брокерки са ти в среднощните мисли?
Това по някакъв начин влияе ли на съня ти или може би има друга роля, ама хайде да млъкна, че току виж казала, че използваш писането за брокерки, като фетиш и ще ме е много срам, че ми минават такива мисли

И понеже ще ме четеш и ще ми отговаряш "мило" в полунощ, моля те бъди "мил" с мен

Редактирано от svestna на 30.06.10 13:51.



Тема Re: у/офффффффф......нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.06.10 20:25



............ грозна и жалка картинка е цитирания случай!
Тази история беше разисквана още някъде, но признавам си, не мога да я намеря. Както е и последният коментар в цитираната от теб публикация, истината не е съвсем такава, но това е друг въпрос! .


Сподели каква е тогава "не съвсем такавата" истина. Моля!



ПП
току виж казала, че използваш писането за брокерки, като фетиш

Че кога "посреднощ" са писали тук брокерки?
Освен ако не броим твоите "мъдри" мисли един-два пъти.





Тема Re: Тия не ще да са брокери...нови [re: Ha живo]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.06.10 23:42



„ Тия не ще да са брокери ... марсианци са явно”
Напротив, точно брокери са си.
Марсианци са клиентите. Само едно малко зелено човече е склонно да брои 5 хиляди лева за разходки под съпровода на Безсмислен Брокерски Брътвеж.



Тема Re: у/офффффффф......нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.07.10 11:00



Последното мнение в цитираният от теб случай мисля, че е на една от брокерките, работещи в тази агенция и напуснала, явила се, като свидетел, а в последствие набедена, че е част от схемата - това имах предвид. Отвратително е, независимо дали това е цялата истина, половината истина или дори 10 % истина.

П.П. И нещо, което няма нищо с темата, обаче: ще ми се да те поканя с мен на повторен оглед утре вечер

. Повярвай ми, такава брокерка ще видиш, че свят ще ти се завие и ако някой някога твърдеше, че има такава брокерка, щях да кажа, че лъже, признавам си ............. За миг си спомних думите ти, че ние брокерите сме "недосегаеми", демек с имунитет и бях на ръба да го проверя , но съм разумна!




Тема Re: у/офффффффф......нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано01.07.10 21:59



"Имунитетът" ви не важи пред РИОКОЗ и ГЗ, викай специалистите!



С удоволствие бих дошъл заради теб (колко мило ), пък и после да те питам тая брокерка защо не е "загинала", както някъде тук се спомена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.