Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.05.10 00:37



От три дни спамиш без грам полезно действие.
Дал съм ти мейл, снимай фокусирано и пращай. Обяснил съм ти, че нямам излишно време да разлиствам хартиени бумаги из кафенета при положение, че техниката е напреднала и има други начини.

Надрънкахме куп излишности само защото ни искаш да ги пратиш.
Никой не те кара насила, напротив.

"Ваша воля, господине, ..."





Тема Re: измама или грешка...нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано29.05.10 12:54



От три дни спамиш без грам полезно действие.
-------------------
Само аз ли... а интересно ми е с кой спамя... нима не е с теб...

Обяснил съм ти, че нямам излишно време да разлиствам хартиени бумаги из кафенета
От кога така.. преди говореше друго...

На живо, с теб не искам да имам нищо общо.. нито да ти се обаждам, нито да ти пращам, защото обикновено не можеш да различиш клубно от извън клубно /лично/ пространство/. Затова комуникацията ми с теб е само тук.. или някъде навън, но с повече хора. Няколко пъти преди съм ти се обаждала.. по личният ти телефон /но споко, вече го нямам... изтрих го/, а ти не се посвени да пльоснеш тук нашите разговори с цел да се покажеш колко си велик, а аз колко незнаеща... това ми беше за урок...
Така, че пак призовавам.. нека си организираме една клубна среща /макар, че не останаха хора тук/.. и ще видите.. не доказана/но явна/ измама...


Аз виждам всичко....


Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано29.05.10 18:15



Два пъти попитах какво може да се е случвало в Службата по вписванията, защото съм незапознат... Някой някакви идеи да има?

В последствие прочетох мнение на Ha живo:

Пък и нали се сещаш, че за бл. 15А (истинският адрес) партидата е една, а за бл. 15 - друга. Също така се сещаш, че при вписването по им. партида на 15А нещо някак няма да се върже, ако там има друга персонална партида (ЕГН), различна от тази на продавача по последващия нотариален акт.

Подобни мисли ми се въртят из главата... Какво се е случило при вписванията?

П.С. Ако всичко, което си описала е вярно, за мен Иван е измамник! И хич не ме интересува дали ще го съдят, осъждат или оправдават.. Такава двойна продажба не е никаква грешка, не е и случайност. Освен това описаната измама не може да стане и без участието и на други, например на нотариуса!



Тема Re: измама или грешка...нови [re: dated]  
Автор apви (ледена)
Публикувано29.05.10 19:09



Това беше едно от нещата, за които си помислих.. че нотариуса може би е виновен.. но... никой нотариус, не би си сложил главата в торбата.. за 3ст. в Ботунец2 за 13000лв.,.... нещо не ми се връзва...
Предполагам, че е станало така... объркал е нотариуса, Иван е получил копие от новия НА, за да отиде до общината и да отпише имота..видял е грешката, проверил е, че имота навсякъде се води на негово име.. и е решил да извърши препродажбата..
Иван седмица преди да продаде апартамента на Георги, е обявил, че му е изчезнала личната карта... оттам вече незнам какво е станало, но продажбата е станало със старата лична карта и до ден днешен е с нея..
После е пробвал да влезе в лудница, да го освидетелстват, но и това не станало.. но това са думи вече на Георги.. за тях нямам документи, че е било така..


Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано29.05.10 19:17





А СВ?



Тема Re: измама или грешка...нови [re: dated]  
Автор apви (ледена)
Публикувано29.05.10 21:51



Какво там? Там има един вписан акт на бл.15, на бл15А и след това поправка на НА от бл.15 на бл.15А.. лошото е, че не са се сетили да направят справка по ЕГН на Иван.. там излиза продажбата на бл.15, етажа, апартамента квадратура, мазе.. всичко е еднакво с това на 15А и човек би се усъмнил...


Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: dated]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.05.10 17:46



Два пъти попитах какво може да се е случвало в Службата по вписванията, защото съм незапознат... Някой някакви идеи да има?

А де


Ако казусът, който е дала арви е истина, имам някакви идеи, ама без да се видят документите е несериозно да се коментира. А дори и тя ги няма в момента налични.



Освен това описаната измама не може да стане и без участието и на други, например на нотариуса!

Принципно - може (без да коментирам такапоставения тук казус).



Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.05.10 17:52



Казах ти, че личните ти емоции не са никаква взаимопомощ. Ако искаш да свършиш работа и да помогнеш на Георги и на четящите тук, спри да се правиш на ощипана госпожица. Събери всички документи, обобщи написаното в тях и чак тогава ги дай за обсъждане.

За Н-ти път ти казвам, че само от общите приказки които си нароила тук, и по данни само на една от страните (от общо три) НЕ МОЖЕ да се правят изводи.



Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.05.10 20:36



лошото е, че не са се сетили да направят справка по ЕГН на Иван..

Кои са тия, дето не са се сетили?



Тема Re: измама или грешка...нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано30.05.10 21:09



незнам за кой път да ти напиша, че нямам намерение да помагам на Георги... за разлика от теб, аз знам какво мога и какво не мога.. а твоите услуги не желая да ползвам.. да помагаш.. излизат ми на носа.. после..
Предупредих хората да четат какво са купили...
Нито съм ощипана.. нито съм госпожица...


На живо, тук не говорим кой какво казал, тук говорим за 3 НА, които са факт, пиле, аз говоря за документи...на лист хартия, с подписи и печати... не бих си позволила по думите на еди кой си.. да пусна тема, това не е ЕЖК..

Събери всички документи, обобщи написаното в тях и чак тогава ги дай за обсъждане.

Ей, ама вярно си УниКален от всякъде...


Аз виждам всичко....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.