Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: измама или грешка...нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.05.10 11:27



И му обеща, че ще провериш нещата, а?
-----------------------------
Ха ха .. колко само бях права, че не ти се обадих.. да го пратя човека при вас...
Не, На живо, аз няма какво да проверявам... има си служби за това.. май са ти познати.. които май, като има проблем пращат хората да пият една студена вода... или да гонят вятъра... колко познато... но иначе следят хората да си плащат данъците... странен критерии за справедливост...




Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: moreol]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.05.10 11:33



Такъв много бой заслужава.
---------------------
И бой и затвор...но.. ако го намерят.. ако имат желание да го намерят, някои органи в България...




Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: Creeping Death]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.05.10 11:39



Ако казусът на арвито е истина има!
-------------------
Модераторе, това не е казус.. това е явна измама...
Пак казвам случая го научих наскоро /преди няколко седмици/ и единствено го пуснах тук.. за да внимават хората, като купуват имот и като си вземат НА да проверяват какво е написано вътре...
Странна атмосфера има тук... дори и да искаш да предупредиш за нещо.. написано ли от брокер.. се изкривява и се приема по друг начин...


Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано25.05.10 11:45



Георги е направил проверките.. удостоверение за тежести.. всичко.. никъде не пише че имота е бил продаден... тъй като той проверявал правилния имот, и той все още се води на името на Иван. Ако Георги е проверил Иван по ЕГН ще е излязла продажбата и с копие от "Архива" се разбира какво, кога и къде е продал. Ако се прави проверка по имотна партида, т.е. по апартамент в блок 15А наистина няма да е отразена продажбата!

Не минало много време и Петър разбира че в НА, адреса е сгрешен и отива при същият нотариус за корекция... нотариуса корегира.. и го пуска за вписване.. - Петър още ли не е продал

............ и при него всичко ще е чисто.

Между другото, ако сега се направи проверка резултатът ще е друг!
За общината и двамата са собственици и те дължат данъци и такси, като такива!

П.П. Искрено се надявам, че няма и Димитър



Тема Re: измама или грешка...нови [re: svestna]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.05.10 12:20



Ако Георги е проверил Иван по ЕГН ще е излязла продажбата и с копие от "Архива" се разбира какво, кога и къде е продал. Ако се прави проверка по имотна партида, т.е. по апартамент в блок 15А наистина няма да е отразена продажбата!
----------------------------
Проверки по ЕГН, не са правили... не е имало брокер.. а само двама.. продавач и купувач... не е имало и ПД.. направо сделка..
Петър не го знам..


Май няма Димитър.. пък може и да има... знам ли...


Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано25.05.10 12:36



Дано поне Гошко е възбранил апартамента на Пешко или обратното! ............. и на двете имотни партиди



Имат страшна нужда от Димитър, помисли



Тема Re: измама или грешка...нови [re: svestna]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.05.10 12:51



Пиле, Свестна, знам само, че Гошко се е обърнал към компетентните органи... но резултат няма...




Аз виждам всичко....

Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.05.10 18:26



Какво, според теб, може да е станало, като са го върнали?!
Поправили са грешката и са го вписали, естествено.



Тема Re: измама или грешка...нови [re: Creeping Death]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.05.10 18:30



Просто и двамата са го декларирали.

Ако казусът на арвито е истина

, интересно чия партида са отписали при второто деклариране "данчетата"



Тема Re: измама или грешка...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.05.10 18:33



това е явна измама...

Виж сега, винаги ми е било странно, когато някой борави с изрази и дефинира действия, от които и хабер си няма. Словоблудства, демек.


Ето, аз примерно, не използвам думата локация, защото не мога да я обясня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.