Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 16.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Така да кажа днес какво ми се случи :)нови  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано22.04.10 15:37



Случайно подслушах разговор между една брокерка и един дядо, който продаваше някакъв партерен апартамент до колкото чух :)
Та огледа беше такъв: той й го описа, каза размери и тн и поиска 1100 евро или лв на кв не чух.
След това се заговориха как е пазара, върви ли?
Думите на брокерката: Като изключим този месец, който е най-лошия (на продажби) от последните 2 години, противно на всички статии, че цените падали и нямало тътсене, предните месеци бяха добри.

Пиша го това, не с цел да се дразня с брокерите, а защото ми направи впечетление че когато дядката каза 1100 евро или лв (не чух

) за партерен апартамен, тя най-утвърдително прие цената без да му каже нещо. А аз се учудих щото и 300 лв не бих дал за партерен апартамент. Брокерката отговаряше за кварталите около Младост, мусагеница, ст град дианабат, така че апартамента е някъде там.
Бас хващам че е от Адрес. Тя каза че имат офиси предимно в центъра, в младост и люлин.



Тема Re: Така да кажа днес какво ми се случи :)нови [re: cristal_reaver]  
Автор moreol ()
Публикувано22.04.10 15:44



Ех, как изтърва тоя дядка, за един месец и щеше да е богат.

Баш последния месец не вървяло... цтцт. Това ми звучи като подготовка за извинение ако не му е вървежен апартамента.

Редактирано от moreol на 22.04.10 15:44.



Тема Re: Така да кажа днес какво ми се случи :)нови [re: cristal_reaver]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано22.04.10 15:54



Еееее, а аз очаквах нещо интересно, пикантно да ти се е случило с брокер - тарикат, а то какво?! Оказва се, че не можеш да подслушваш, както трябва

...........

Като изключим този месец, който е най-лошия (на продажби) от последните 2 години, противно на всички статии, че цените падали и нямало тътсене, предните месеци бяха добри. - ей това, моля да ми го разясниш

Бая си подслушвал, ама най-интересното си пропуснал ........... добави малко лично творчество, да е по-интересно де



Тема Re: Така да кажа днес какво ми се случи :)нови [re: svestna]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано22.04.10 16:04



казвам това, което чух.
Кое не разбра, тя каза напрактика че вестниците и новините лъжат за спдадането на цените и продажбите и до предния месец тя е имала доста сделки, само последния месец е бил зле.

Какво лично творчество, бях с маратонки, бели вталени бокесерки, дънкени къси гащи и тениска. 2ри номер пострижка.





Тема Re: Така да кажа днес какво ми се случи :)нови [re: svestna]  
Автор moreol ()
Публикувано22.04.10 16:09



Да не си ти брокерката





Тема Re: Така да кажа днес какво ми се случи :)нови [re: cristal_reaver]  
Автор anirr (ледена)
Публикувано22.04.10 16:09



Какво лично творчество, бях с маратонки, бели вталени бокесерки, дънкени къси гащи и тениска. 2ри номер пострижка.
--------------------------
Направо впечатляващо...


Остави ги колегите... на тях явно не им се работи, след като приемат да рекламират нереални цени на имоти... висят си в офисите... и вдигат телефона.. но огледи и сделки нямат...


Аз виждам всичко....

Тема Re: вярно ли това ти е интересно? :)нови [re: cristal_reaver]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано22.04.10 16:17



дънкени?! - това от кой край на България е?! Сигурно ще пазариш .............



И като си се барнал с гащи и маратонки, до подслушване на брокерка ли опря . Аз за какво питам, ти на какво ми отговаряш! Също, като подслушването - нещо, като нищо! ...........

Всъщност, радвам се, че ти се случват толкова интересни неща!..........





Тема Re: толкова елементарно и толкова оригинално :)нови [re: moreol]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано22.04.10 16:24



Разбира се, че съм аз!

............. Щом съм аз, цената е в евра, левовете ги забравяме , така че изчистихме една част от подслушването!

Другото - и гащи имам, не дънкени, разбира се и си бях пазарила хлебче с майонеза и червен лук с дълги листта на промоция. Обаче около мен се въртеше едно момченце, гладно беше - дадох му торбичката си. Такива неща ми се случват на мен - дааааааа!





Тема Re: толкова елементарно и толкова оригинално :)нови [re: svestna]  
Автор moreol ()
Публикувано22.04.10 16:27



Много си нападателна като те хванат





Тема Re: вярно ли това ти е интересно? :)нови [re: svestna]  
Автор anirr (ледена)
Публикувано22.04.10 16:28



а ти представяш ли си, ако нас с теб ни подслушат, докато си пием кафето... малииии...




Аз виждам всичко....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.