Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!!  
Автор deskatad (непознат )
Публикувано05.04.10 10:47



Здравейте,

Просто имам нужда да споделя това! От повече от половин година се опитвам да продам 2 апартамента на морето..Обявила съм ги поне в 5 агенции,но дори и за оглед не са ми звъннали..Не стига че ме агетират да продавам на безценица ,но и 10% комисионна искат! Да съгласна съм и 20% комисионна да си сложат стига имота да се продаде...Незнам хората от немотия и за жълти стотинки продават..Все пак някой се е потрудил за тези имоти...Та въпроса ми е дали скоро това полoжение ще се оправи и ще успея ли скоро да продам имота си на реална цена?

Редактирано от deskatad на 05.04.10 11:55.



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: deskatad]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано05.04.10 15:33



A koя е нормалната цена. Защото въпреки, че едва ли някой ще ме обвини в пристрастност към Агенциите за недвижими имоти, едва ли те са виновни, че нямя огледи, и че морето стана ужасно презастроено .

Успех с продажбата все пак и да знаете, че имате по голям шанс да си продадете имота сама, отколкото ако ползвате посредник.
Пуснете ако искате обява и тук ;)



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: Creeping Death]  
Автор deskatad (непознат )
Публикувано05.04.10 19:11



Да така е...морето стана супер презастроено,но....Апартаментите са в затворен комплекс на атрактивно място на 200м от плаж "Какао",напълно обзаведени по 64кв.м и им искам на единия 700€ на другия 650€..А от някои агенции ме питат: "Това цената с комисионната ли е?" Подигравка...Благодаря за разбирането май наистина по добре сама..



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: deskatad]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано06.04.10 00:31



А защо не се обърнеш към чужди агенции за недвижими имоти, които продават имоти в България. Има много такива и в Белгия и в Холандия И в Германия.
Ако се разровиш на английски или на немски ще ги изнамериш, ако не можеш да се справиш сама, пиши ми на лични ще ти изпратя линкове.

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: deskatad]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано06.04.10 11:28



Сверка на часовника :






Невероятно място

Редактирано от Creeping Death на 06.04.10 11:29.



Тема Спокойно, [re: deskatad]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.04.10 22:12



до 300Е ще почакаш. Освен ако не обявят строежа за незаконен (какъвто вероятно е, заради купения подпис на длъжностните лица при разрешението за строеж).
Агенциите правилно те питат. И не е подигравка, подигравка е да се искат цени все едно заплатите средно в страната са 3000Е, а крайбрежието ни е сравнимо с Гърция, Испания, Турция... а не бетонна джунгла!




Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: deskatad]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано07.04.10 09:44



Ееее, един път да съм на страната на агенциите

Честно, с тези цени се чудя въобще какво очакваш да стане?



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: Blake]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано07.04.10 10:25



В отговор на:

Честно, с тези цени се чудя въобще какво очакваш да стане?




Ми то е станало. Седи и си чака



Тема Re: Силно възмутена от агенциите за недвижими имоти!! [re: deskatad]  
Автор green_crocodile ()
Публикувано07.04.10 13:33



Кое за Вас е реална цена?!? Вие го сметнете - искате по 650-700 евро и то без да слагате комисионната, която според Вас трябва да е в тежест на клиента, т.е. още 65-70 евро. Отделно агенцията иска от клиента между 2,5-5% комисионна от цената, слагате такси за прехвърляне....
При сегашния пазар и положението на морето (презастроено и мръсно) много трудно ще се продаде Вашия имот (не невъзможно), тъй като за тези и по-ниски цени може да бъде купен имот в Гърция например.



Тема Re: Спокойно, [re: jamie]  
Автор deskatad (непознат )
Публикувано08.04.10 11:08



А бе хора, аз съм ги купила много по скъпо,не мога да продавам недвижим имот на загуба!!! И да ви кажа,в момента апартаменти подобни на моите се продават дори и по скъпо...Вие явно нямате представа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.