Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тарифа за огледи [re: Capa_]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано11.04.10 03:44



Правя се на дръж-ми-шапката в началото, за да видя докъде може да стигне наглостта им. Удължавам агонията за по-тарикатите, тези, които си мислят, че са намерили златна кокошчица. Наслаждавам се бавно и продължително на светналите от алчност очички, докато не ги отрежа в сюблимния момент.



За последно, когато ползвах брокер, беше преди доста години. Разбираме се за оглед, като ми дава ориентир - близка спирка (крие блока и входа, за да не я байпасна). Взимам я, намирам мястото, оказва се, че и тя още не ходила. Имотът е ке*еф, дето няма нищо, нищо, нищо общо с това, което съм казал, че търся. На излизане ми иска такса-оглед. Беше лев или два, не помня. Защо?!?! Защото такава била практиката! Ми, добре. Платих й ги и й казах, че проявявам интерес, но ще говоря с жена си, ще осигурявам пари и т.н. И зачаках сеир. На всяко обаждане й обещавах, че ей сега...., всеки момент..., почти съм готов... и други подобни. Агония. А оная патка даже взе и да ме блъфира, че други били готови.


През носа й излезе тарикатлъка. Дано повече така постъпват.
При тия безбожни проценти, които им се плащат, е безумие и пари за посещение да искат. Вярно, част от "клиентите" са кибици и само се шматкат и образуват безсмислен труд за брокера, ама нали в комисиона от сделката тия разходи са включени, все пак. Защо ги искат дублиращо?!



Тема Re: Тарифа за оглединови [re: Ha живo]  
Автор Capa_ ()
Публикувано11.04.10 11:36



Аууу, ти си бил по-лош и от мен. Издържаш повече и удължаваш удоволствието си.


Наскоро говорих с един познат, който си взе апартамент преди две години, та той ми каза, че брокерът му взел 800 евро за посредничеството, а уж били приятели.



Тема Re: Тарифа за оглединови [re: Capa_]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано12.04.10 00:54



Пустата алчност в какво превръща хората, еййй!

И, като за приятел, не му е издал документ за парите, нали?





Тема Re: браво,нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано12.04.10 12:33



браво на момчето! Поздравления!!!! Страхотно геройство си направил! Искрено ти се възхищавам на зрялата и достойна за уважение постъпка!

ПП специален поздрав....





Тема Re: браво,нови [re: apви]  
Автор moreol ()
Публикувано12.04.10 13:54



Не можа да се стърпиш а?





Тема Re: ти пък...нови [re: moreol]  
Автор apви (ледена)
Публикувано12.04.10 16:39



това за стърпяване ли е??? Това е подвиг... за 1 или 2 лв. човека е измислил чудеса...


Редактирано от apви на 12.04.10 17:03.



Тема Re: ти пък...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано12.04.10 21:25



за 1 или 2 лв. човека е измислил чудеса...


Чудя се, колко ли изкривено съзнание трябва да имаш, за да мислиш, че съм го направил заради 1-2 лева. Защо нарочно пропускаш, че ме е завела на ке*еф, дето няма нищо, нищо, нищо общо с това, което съм казал, че търся. , а след това ми иска такса-оглед?

И теб алчността не те е пожалила. Парите не са всичко, арви. Лошото е, че ти не би го разбрала, защото си брокер.
Оная патка си го изпроси, защото ми загуби време, пък и беше нагла.

ПП
Ти одобряваш ли "такса-оглед"?

ПП2
Добре дошла след поредното ти "последно" напускане.


Тази чудесна рисунка на Ганьо Балкански е новият ти подпис, предполагам.

Редактирано от Ha живo на 12.04.10 21:29.



Тема Благодаря...нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано12.04.10 21:57



за топлото посрещане....

Чудя се, колко ли изкривено съзнание трябва да имаш, за да мислиш, че съм го направил заради 1-2 лева.
Защо моето да е изкривено.. ти си го направил.. не аз.. аз така не се подигравам с хората.. но ти .. просто си На живо.. великият На живо... затова те и поздравих...достоен си за уважение

И теб алчността не те е пожалила

И тук грешиш.. последното нещо, в което мога да бъда обвинена е алчност.. парите са средство за преживяване.. аз държа на други ценности, които ти не притежаваш... точността, дадената дума, въобще неща много далеч от теб...

Ти одобряваш ли "такса-оглед"?

Не, аз не одобрявам такса оглед.. и затова не взимам такава такса..

Обаче великият гражданин на РБ и човек На живо...не може да разбере едно единствено нещо, че каквото посееш, това ще пожънеш.. така че не се учудвай, че вярвам,че за 1-2лв. си готов на такива подвизи... само и само да прецакаш и да се подиграеш с едно същество, каквото е брокера...
А колкото до Ганьо.. излъчва пренебрежение.. величие, непукизъм... и още нещо... прилича ли ти на някой...



Тема Re: Благодаря...нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано12.04.10 22:09



Без грам подигравка, ще спомена, че си леко наивна.



Започвам да се чудя кой ли шеф на АНИ те е взел на работа с това АЗ-ово съзнание. Няма да се изненадам, ако ти е роднина.
А това, че ТИ си против такса-оглед, не значи абсолютно нищо.


ПП
Откак ти се появи, тая тема се оспами. Ако нещо те мъчи отвори друга тема.



Тема Re: ти пък...нови [re: Ha живo]  
Автор moreol ()
Публикувано12.04.10 22:19



Виж кво, няма лошо да си алчен стига да не е за сметка на другите и на теб






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.