Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: Creeping Death]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано23.03.10 10:24



Ти кажи сега :
-това, че няма осъден за корупция оправдава ли политиците да са корумирани


Абсолютно НЕ. Не одобрявам и се възмущавам.

НО ти пак не си прочел. Това, което вееш като фраза, ми го каза НОТАРИУС, не е мое мнение. Така че - да ти дам името му? Да питаш него?



Иначе аз всеки път обяснявам на клиента си, че сделка на ДО е извън закона. И всеки път срещам отпор. И хората си правят каквото са си решили.

Както вече ви писаха неведнъж -НИЕ СМЕ САМО ПОСРЕДНИЦИ. Не данъчни съветници. Откак продавач и купувач се разберат за сделка - НЯМАМЕ думата. Можем само да кажем мнение.

Но всичко това вие го знаете. И се дърляте колкото да мине времето.


Трябвало да отида да си топя клиентите - болни мозъци и изказванията им само ме забавляват. Ако някой страда от безсъние и безработие - нека си пуска смешни теми.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: Creeping Death]  
Автор apви (ледена)
Публикувано23.03.10 10:32



Като примерно да посъветваме клиент да купи жилище на данъчна оценка, ама Вие си вземате комисионката на реална стойност Нищо, че ако стане беля на него му е гарантирано само това което е в нотариалния акт ;) За другото гони михаля... Ако го хванеш
----------------------------------------
И на теб ти отговарям последно...и след това..онемявам, докато не се научите да уважавате, човека който е отсреща...
Модераторе, човек на възраст си.. ако беше на 20 год., щях да си кажа.. млад е простено му е... както например е На живо.. с годинки е по-малък от мен.. ще поживее.. ще се понаучи... най-малкото да проявява малко повече търпимост към противоположното мнение... и най-малкото да уважава своите опоненти...
За хиляден път те питам.. защо правиш хората глупави, прости и ненормални...аз ако съм клиент и чета тук, ще се обидя.. честно...
Ти изкарваш купувачите, някакви аборигени, които незнаят да пишат, да четат и нищо не разбират, хора без умствени способности, някакви роботи, които как ги програмираш, това правят...
На всеки един клиент се разяснява рисковете при изповядване на ДО.. на всеки.. а нима нотариуса не пише неустойки в порядъка на 100%, а нима това е законно...нима нотариуса е паднал от Марс и незнае че апартамент в Младост не може да е 20000лв.... аз пак ти казвам.. вие просто проявявате в момента дребнаво заяждане подплатено с лицемерен МОРАЛ...

Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от apви на 23.03.10 12:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от apви на 23.03.10 12:24.



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: Ha живo]  
Автор moreol ()
Публикувано23.03.10 14:46



Може ли да светнеш неуките как се прекарват клиентите като слушат съветите на брокерите(сериозно, че малко съм тъп в тая сфера и не разбрах

).

Ако клиента не се прекарва, що да е лошо да слуша брокера? Това че укрива данъци, извинете, но големите риби го правят, обикновения човек ли да не го прави? Може да е бай ганьовщина, но тя е поддикната от годините, в които обикновения човек все трябва да е почтен и честен докато депутати, мутри, и мръсни бизнесмени си трупаха паричните с такива средства. Като ще се съсипва държавата, за личния интерес поне да се съсипва от всички. Тук защитавам брокерите. И не ми казвайте че всички тука сте света вода, защото никой няма да ви повярва.



Тема А виенови [re: apви]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.03.10 17:14



просто правите престъпления.
Моралът не е подсъден, престъпленията - да.
Не е ли време да ви подкарат вече, гледам и двете с Оная не отговорихте ни веднъж - само плякате как държавата такава, нотариуса онакъв и какво ли още не






Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.03.10 21:29



Къде, според теб, да "обелвам дума" - освен в тази тема?

Цяло денонощие не можа да намериш "последна дума".


(нищо, че обелването на дума от моя страна го тълкуваш като повръщане)

Повръщане на неврастении.
Помолих те да го правиш другаде, но троленето не спира.



Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.03.10 22:03



Иначе аз всеки път обяснявам на клиента си, че сделка на ДО е извън закона.
Това не просто е извън закона, това е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.


И всеки път срещам отпор. И хората си правят каквото са си решили.
Както вече ви писаха неведнъж -НИЕ СМЕ САМО ПОСРЕДНИЦИ. Не данъчни съветници. Откак продавач и купувач се разберат за сделка - НЯМАМЕ думата. Можем само да кажем мнение.

Вие не сте посредници, а помагачи. Гугъл ще ти каже какво значи това.


Ако някой страда от безсъние и безработие - нека си пуска смешни теми.
В тая тема всички са сериозни, дори и ти. Приказките, че ти е забавно, са просто тролене.

Към брокерите имаше един единствен простичък въпрос, който НЕ беше: Какво иска клиента? Кой и защо му пуска мухата да изповяда на данъчна? Какво каза един нотариус? и др. под.

Въпросът е: Известно ли ви е, че сте длъжни да съобщавате, когато "узнаете" за извършеното престъпление при изповядване на занижена цена?
ИЗВЕСТНО ЛИ ВИ Е? Знаехте ли или сега научавате?
Какво толкова сложно има в отговора, та и двете шикалкавите?



Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано23.03.10 22:11



Какво толкова сложно има в отговора, та и двете шикалкавите?
------------
Сложно няма.. сложният си ти...
А ти в качеството на какъв ме питаш и ми задаваш въпроси.. та да знам аз като каква да ти отговоря...
Дали да си трия ръцете в крачолите и да гледам в чорапите си.. и или да погледна смело в монитора и да ти отговоря...



Редактирано от apви на 23.03.10 22:12.



Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.03.10 22:14



млад е простено му е...
Не питай старИло, питай патИло. Не почвай като уникалната да считаш, че всички са ти длъжни, защото си по-възрастна.
Тук говорим с аргументи. С въпроси и с отговори. Ти питаш, аз питам, отговаряме си, който с каквото има. Който не дава отговор, значи няма аргумент. Какво общо имат годините и поживяването?


нима нотариуса не пише неустойки в порядъка на 100%, а нима това е законно...нима нотариуса е паднал от Марс и незнае че апартамент в Младост не може да е 20000лв.... аз пак ти казвам.. вие просто проявявате в момента дребнаво заяждане подплатено с лицемерен МОРАЛ...
Защо винаги, когато на някой брокер му свършат аргументите, все на "нотариус" го избива?


Не гледайте в тяхното канче, ако ги разбирахте толкова нещата, нямаше да работите като брокери.



Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.03.10 22:15



В качеството си на гражданин те питам. И очаквам да ми отговориш в твоето качество на гражданин.
Е?



Тема Re: Отговор на последната инстанциянови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано23.03.10 22:28



Който не дава отговор, значи няма аргумент. Какво общо имат годините и поживяването?
----------------------
Само да те попитам.. ти четеш ли като отговаряш.. или от една дума изречение си правиш... казах че ще поживееш и ще се научиш да уважаваш и изслушваш опонетите си...
Ти ми говориш аргументирано???? Нима.. аз не го забелязах... аз прочетох, че ние брокерите подвеждаме клиентите, лъжем ги, караме ги едва ли не с пистолет в ръка да правят престъпление... как да ти дам аргументи за такава лъжа.. и въобще какво мога да отговоря..
Защо винаги, когато на някой брокер му свършат аргументите, все на "нотариус" го избива?

умно момче си, хайде сети се сам... само не ми се прави на неразбиращ и незнаещ, просто си от въртеливите тип мъже.. разбират и пишат това което им изнася...


Хайде сега ми отговори на мен... каква е ролята на нотариуса в една сделка с НИ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.