Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: silvana_71]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.03.10 21:34



не бе, човече, питам те нещо по същество и нищо не отклонявам, толкова ли е трудно да отговориш с две думи прости.

Щях да кажа на купувача и да му върна капарото.


Между другото не е задължително да копваш и въпроса на които отговаряш, то по малките зелени скобки се разбира
"Малките зелени скобки" са само в твоето въображение. Въпроса го копирам и поставям в червено, за да не става каша (за справка виж постовете на бенимакс).



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: Ha живo]  
Автор silvana_71 (непознат )
Публикувано27.03.10 21:41



е добре - черните скобки имам в пред вид горе в дясно, за какво въображение ми говориш....



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: silvana_71]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано27.03.10 22:40



Май сме с различни браузъри или си пишем в различни дир.бегета, ама карай.





Тема Re: страхотна РЕКЛАМА!нови [re: Ha живo]  
Автор HVR (новак)
Публикувано31.03.10 20:33



Надявам се " на живо" твоите данъци да са точно и коректно декларирани и платени. Иначе според мен не би трябвало да търсиш чуждите кирливи ризи.

Не бях влизала тук от няколко месеца. Нещата са си постарому.......

Продължавайте да се занимавате с това да оплювате брокерите, явно ви доставя удоволствие. Аз предпочитам през това време да работя. Клиентите са ми основно приятели и познати на стари мои клиенти. Това ми стига.





Тема Re: страхотна РЕКЛАМА!нови [re: HVR]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано31.03.10 23:44



Надявам се " на живо" твоите данъци да са точно и коректно декларирани и платени. Иначе според мен не би трябвало да търсиш чуждите кирливи ризи.

Аз данъците от 18-годишен си ги плащам коректно и до стотинка. Като казвам "до стотинка", изключвам две години (1997 и 1998 мисля), когато бях надвнесъл, но после ми ги върнаха.
Ще ти дам и един пример: Баба ми, Бог да я прости, последните си години беше инвалид 95 %, съответно ползваше полагащите се социални помощи и придобивки. След като почина, лично обиколих всички институции, в които ползваше някакви помощи - БТК, Социалните служби, община и т.н., представих препис от акта за смърт и преустанових всички "привилегии". Навсякъде ме гледаха като полезно изкопаемо - явно никога не са виждали такъв бунак, дето да не ползва "далаверата" поне годинка-две. Нещо повече - понеже имах пълномощно, което на твоя език се нарича "генерално", можех в деня на смъртта й да изтегля/преведа всичките й спестявания и влогове. Но НЕ, не го направих. Декларирах наследството, изчаках си документите и накрая изтеглих сумите в качество на "наследник", а не на "пълномощник".
Та така, HVR, ако обичаш, недей повече да коментираш мая морал и за правото ми да "търся чужди кирливи ризи".


Не бях влизала тук от няколко месеца. Нещата са си постарому.......
Не забелязваш ли колко е спокойно и някак... взаимопомщно?!
Брокери вече тук не пишат. Изплашиха се от тая тема, и по-специално от думи като задължение, отговорност, наказателно процесуален кодекс.
N-пъти се страхуваха и така и не отговориха на едно елементарно въпросче, и накрая взеха, та се направиха на омерзени и напуснаха. Вади си сама изводите.


ПП
Ти ще отговориш ли на основния въпрос?



Тема Re: страхотна РЕКЛАМА!нови [re: Ha живo]  
Автор moreol ()
Публикувано01.04.10 01:10



Да бе, верно запустя тоя клуб

.



Тема Не съществуваш,нови [re: seymour_stz]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.04.10 22:30



ама не пречи като видя мизерните ти постинги - да те коментирам.
Хайде бягай да не-съществуваш, заралийски тъпак такъв


Като не желаеш да мяркаш ника ми - не пиши където пиша и аз.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.