Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано24.03.10 23:36



Ок.. спирам..



Тема Каква гилдия?нови [re: Ha живo]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.03.10 23:40



Тия двете лешоядки не членуват и в гилдия, ти съвсем се обърка бре



Не ги ли видя че всичките се насраха като попита дали нарушават закона съзнателно или от незнание, единствено великите Бенимакси си признаха че знаят - и пак нарушават Те ти и от гилдията - е това са "брокерите НИ" тука.




Тема Ха добре дошЕл и ти,нови [re: seymour_stz]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.03.10 23:42



по темата като брокер НИ се изкажи?
Говорим за законност, счетитата могат и законно да намалят данъците. Правиш ли изобщо разлика - или парите не миришат?




Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано24.03.10 23:54



Не се стягай така лесно, почни поне малко да носиш на майтап.



Ето ти сериозно.
Лицемерието е напълно присъщо на твоето занятие. Ти си брокер - ежедневно се срещаш с всякакви хора, голяма част от които не ти се нравят. Не ги връщаш, ама не защото мисията на месеца е да им помогнеш, а защото бачкаш за пари. За целта лицемериш. Парите са лайтмотивът на брокерите, останалото е поза. Грозно, но факт.
За лъжата. Не се обиждай, ама един брокер ако не лъже, ще умре от глад. Към лъжата причислявам затаяването на истина, което е абсолютно необходимо в доста случаи, за да стигнете до сделка и да си получиш комисиона, нали?!



Тема Re: Каква гилдия?нови [re: jamie]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.03.10 00:10



Тя - едната, се изживява тук като гилдия. Кой каквато и истина да каже за брокерите - все не е съгласна. А се оказа, че и тя е Андрешко - признава, че от стари теми знае кое е незаконно, ама продължава да го прави на принципа Да живее Комисиона, да го духа клиентът, да го духа и държавата.
Цялата им брокерска работа такава.



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано25.03.10 00:19



виж, отговарям ти наистин за последно.. и след това наистина спирам да пиша тук.. просто помията е голяма, която се излива и няма наистина смисл, като няма диалог само да си пишем.. ставаме смешни и за хората които четат тук...

------------------------
Ти си брокер - ежедневно се срещаш с всякакви хора, голяма част от които не ти се нравят. Не ги връщаш, ама не защото мисията на месеца е да им помогнеш, а защото бачкаш за пари. За целта лицемериш.
--------------------------
Пак изкривяваш нещата...работата не е лицемерие... аз нямам право да харесвам или да не харесвам клиентите ми.. те са клиенти, на тях им се обръща максимално внимание независимо дали ги харесвам или не..... така че това не го приемам за лицемерие.. а за работа...

--------------------------------
Не се обиждай, ама един брокер ако не лъже, ще умре от глад. Към лъжата причислявам затаяването на истина, което е абсолютно необходимо в доста случаи, за да стигнете до сделка и да си получиш комисиона, нали?!
-----------------------------
След всеки изминал пост се убеждавам, че просто няма смисъл.. че съм оглупяла та седя и ти отговарям...
А кажи за какво мога да излъжа.. за квадратура?, за състояние?, за собственост?, за инфраструктура?, за етаж?
Ми всичко това го има документално...

ПП знаеш ли.. единствения човек, който съм лъгала е себе си... все си мислех, че в този клуб може да има спокойствие и разбирателство.. все си мислех, че злобата и негативизма могат да се изкоренят и все си мислех, че ние сме преди всичко хора, а след това всичко останало, но уви съм се лъгала... Но не съжалявам все пак оттук се запознах с прекрасни хора, с които станахме приятели.. но за съжаление вече не пишат тук, те просто излязоха доста по-умни от мен и навреме се усетиха какво цари по клубовете...
Съжалявам за спама който направих... но просто тези дни се начетох на глупости, нападки и обиди...стига толкова... останете си ти, Джейми и мода и си пишете... чакайте да се появи някой заблуден брокер.. за да го отнесе за всички останали...



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: apви]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано25.03.10 01:10



ПП знаеш ли.. единствения човек, който съм лъгала е себе си... все си мислех, че в този клуб може да има спокойствие и разбирателство.. все си мислех, че злобата и негативизма могат да се изкоренят и все си мислех, че ние сме преди всичко хора, а след това всичко останало, но уви съм се лъгала...

Сега спокойствие и разбирателство може да има, но ако все пак си признаете кривините в професията. Какво излиза, че аз нямам право да критикувам, разни лелки дето благодарение на тях съм изгорял със 750 Е, и които понеже не са страна по сделката не мога да ги подведа под отговорност. Нищо, че те са ме ръчкали със заучени фрази да оставя стоп капаро. Сега ще ми кажеш, сам съм си виновен, нося глава на раменете си. А мръхлите защо предлагат нещо без да знаят какво е. Аман от лицемерния ви морал. Който влезе тук все нещо е недоволен от брокер. Изключвайки Cwetkowa.
И на мен ми писна от сраната ви услуга. Писна ми много преди да цъфна в клуба. Когато се наместих вече бях приключил с разправиите с брокери. Влючително и с уфтсъта която щеше да ми вади компас да ми показва, че Стара планина е на юг. Още ме е яд, че не ги накарах да изготвят оферта, та да им сритам задниците.
Пазя им и тъпата оферта на която пише, че жилището е на 2 етаж. А то е под покривно на 5-ти етаж. Майната му-всяко зло за добро. Нямаше да мога да го сменя за жилището сега. Пазя им и договора, на който пише, че са взели парите а дикимент таратанци.
Ти ако си горяла с реални пари заради разни брокерки както аз сигурно щеше да си още по луда от мен. Не говоря за "една далавера дето не се скваси"
Не може да има мир и любов в този форум, и любов към брокерите, щото няма брокер с който да съм контактувал, и да не ме е пуснал по пързалката.
И тия дето ми продадоха апартамента в младост и те ме набухаха заради удостовернието за тежести. Адски уважавам брокерката която ми продаде жилището като човек. Много е готина. И винаги когато мина през младост и се обаждам, но е факт, че и там изгорях... Малко ама за акъл.
Няма да говоря за това, че по нейните думи цените падали, ама като продаох веднага се вдигнаха в офертите.
Викам и
"Добре де нали супер сделка сключих 1200 е кв.м с ремонта и обзавеждането, а сега ми набутваш 1300 на зелено ???"
Оф ае чао



Тема Re: Брокер с морал?? Да бе да!!!нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.03.10 06:20



--------------------------------
Не се обиждай, ама един брокер ако не лъже, ще умре от глад. Към лъжата причислявам затаяването на истина, което е абсолютно необходимо в доста случаи, за да стигнете до сделка и да си получиш комисиона, нали?!
-----------------------------
А кажи за какво мога да излъжа.. за квадратура?, за състояние?, за собственост?, за инфраструктура?, за етаж?
Ми всичко това го има документално...


И за това лъжат колегите ти, не се прави, че не знаеш. Въпросът е да те прилапат, пък после се оказало, че "извинете, колежката така ми е подала данните, ама нищо, знаете ли какъв друг хубав апартамент има през пет квартала оттук"


А за "затаяването" защо не казваш нищо?
Ще те подсетя за една случка, в която аз продавам. Оглед. Купувачката харесва жилището. Докато тя си хортува с други хора, нейната брокерка идва и съзаклятнически ми шушне на уше, че кооперацията е със спукана основа (аз не го знаех тогава). Това в никакъв случай не попречи след половин час да подпишем предварителния договор, и тя да си получи комисиона. После не я видях на изповядването.






виж, отговарям ти наистин за последно.. и след това наистина спирам да пиша тук.. просто помията е голяма, която се излива и няма наистина смисл, като няма диалог само да си пишем..

Теб никой не те напада персонално, така че не се впрягай чак толкова и не се чувствай длъжна всеки път да поемаш негативи, отнасящи се за колегите ти като цяло.
Помията наистина е голяма, но тя е сътворена от твоите колеги, не от моите. Аз дотук не видях някъде да обясниш защо смяташ, че тази "помия" е незаслужена. Напротив - настоящата тема е показателна за гьонсуратлъка и безочието на брокерите, дори и на "свестните", за каквито ти и уникалната се опитвате да се представите. Не само, че бягате от един заслужен въпрос, ами и роите персонални глупости. Argumentum ad hominem е това вашето, а после ТИ казваш, че "няма диалог" и правиш драми с напускане. Ми, прав ти път, ако/щом нямаш какво да кажеш.



Тема Малка утринна задявка за повишаване на настроениенови [re: Creeping Death]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано25.03.10 06:45



Само да напомня един факт, който все ви се изплъзва.

"Цветкова" не е писала никъде, че е ДОВОЛНА ОТ РАБОТАТА НА БРОКЕРИТЕ. Беше написала единствено, че харесва "брокерката УниКална" от това, което е прочела от нея в клуба. И има желание да й повери търсенето си. Толкоз.
---------------------------------------------------------------
Така че - донякъде си прав в това- "Който влезе тук все нещо е недоволен от брокер. "

Бих го перефразирала в "Много хора, които влизат в клуба, не са доволни от брокерите". Щото има хора, които влизат и изобщо не говорят за нас. Подобни наблюдения обаче някак убягват от височайшето ти внимание.

Даже...

ако се поровиш малко - и разбираш от статистика - дали ще откриеш за една година назад повече от 1% от случайно влезлите тук, които да са недоволни от брокерите?


А виж, ако непрекъснатите джавкания (около кервана) на няколко вманиачени в собственото си величие личности срещу брокерското съсловие, приемаш за "Който влезе тук"... ПАК МОЖЕ И ДА СИ ПРАВ. Защото поради супер мъдрото ти ръководство, освен вас и нас - ДРУГ В ТОЯ КЛУБ НЕ ВЛИЗА.

Впрочем ....... и това не е вярно статистически. Щото при това положение 50% от "влизащите тук " плюят по брокерите" (вие), а другите 50% (ние) - НЕ плюят.

---------------------------------------------------------------

Всичките ви други снощни брътвежи просто не заслужават внимание.

ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СИ ИЗТЕГЛИТЕ ПРЕДАВАНЕТО НА "ЗДРАВЕЙ БЪЛГАРИЯ" ОТ ТАЗИ СУТРИН, ЧАСТТА МУ ЗА ЛЕКАРСКИТЕ ГРЕШКИ. Ще научите прелюбопитни факти относно степента на лекарската (без)отговорност, начинът да се докаже лекарска грешка (клони към нула), понятието "виновност", "доказана вина", разликата между "обществено мнение" и "реална виновност" и пр. Някви аналогии ми витаят в главата... Може да ви се сторят нелепи, но си заслужава да се помисли.

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 25.03.10 07:48.



Тема Re: Малка утринна задявка за повишаване на настроениенови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано25.03.10 09:37



В отговор на:

"Цветкова" не е писала никъде, че е ДОВОЛНА ОТ РАБОТАТА НА БРОКЕРИТЕ. Беше написала единствено, че харесва "брокерката УниКална" от това, което е прочела от нея в клуба. И има желание да й повери търсенето си. Толкоз.




Не се пъни, няма някой на който да не му е ясно, коя е Цветкова.
Лельо показваш неуважение към интелекта на пишещите тук. Я си припомни пак те питам, карала ли си участници в клуба докато си била наритвана да пишат оди за Уникална. Аре стига селски номера, че ми се гади .

В отговор на:

Защото поради супер мъдрото ти ръководство, освен вас и нас - ДРУГ В ТОЯ КЛУБ НЕ ВЛИЗА










Брокерско участие само в едната тема. На базата на срива в цените и тези посещения са предостатъчно.
В отговор на:


ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СИ ИЗТЕГЛИТЕ ПРЕДАВАНЕТО НА "ЗДРАВЕЙ БЪЛГАРИЯ" ОТ ТАЗИ СУТРИН, ЧАСТТА МУ ЗА ЛЕКАРСКИТЕ ГРЕШКИ. Ще научите прелюбопитни факти относно степента на лекарската (без)отговорност, начинът да се докаже лекарска грешка (клони към нула), понятието "виновност", "доказана вина", разликата между "обществено мнение" и "реална виновност" и пр. Някви аналогии ми витаят в главата... Може да ви се сторят нелепи, но си заслужава да се помисли.




Не ми се струват хич нелепи. Струват ми се нагли. По брокерски нагли :
-Политиците са корумпирани, значи и ние ще лъжем държавата със съвети към клиентите да изповядват на ДО
-Докторите не може да ги осъдеш за грешка. Как така ще ни съдят нас.

Същата тази нагла музикантка упреква българина в андрешковщина. Най вероятно защото се е опитал да не и плати комисонка за безсмислената и "услуга". Нищо, че тя му е дала съвет да цака държавата. Това не е андрешковщина. Това е "спестяване на пари"
С кави очи си позволяваш да застанеш в ролята на съдник. С какво основание бе лельо.
Колко смешна и жалка си всъщност в действителност. И колко напразно си размахвала микрофона из задимените кръчми. За съжаление нищо не си попила. Останала си тъмен балкански субект с претенции
Образец на брокерската наглаост ти и гуфито.

05/04/2010




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.