Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Не разбрахнови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано22.03.10 23:30



Тя и уникална невротичка все писка против това и онова в тая държава, ама забравя, че покрай нея и цялото ви брокерско братство маса, повтарям - МАСА данъци не са влезли където трябва. Тоя бил крал, оня бил крал, а вие какво правите, за да не краде тоя и оня (клиент), А???



Тема Re: Мче кво да ти преча,нови [re: apви]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано22.03.10 23:35



Арви, онуй по-горе беше възпитано намекване, че си леко наивна.

Би ли ми отговорила с ДА или НЕ на въпроса:
Известно ли ти е, че имаш задължение да съобщаваш, когато узнаеш за такова престъпление?



Тема Re: Не разбрахнови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано22.03.10 23:45



На живо, покрай нас ли?
Я, ми кажи, защо не направят ДО на пазарна стойност, трудно ли е.. защо едва сега има ДО, по-високи от пазарната стойност.. един единствен път ми се е случвало но е факт...
Аз ли На живо правя данъците и законите на тази държава...
Знаеш ли какво ще ти кажа... когато държиш някой отговорен.. дръж този който трябва.. аз не съм свидетел... аз съм посредник... и пак ти казвам неприятно ми е в момента да водя този разговор защото знам, че това си е чиста проба заяждане от твоя страна... а на дребнавите ти заяждания няма да отговарям.. сори...



Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.

Тема Re: Мче кво да ти преча,нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано22.03.10 23:48



Известно ли ти е, че имаш задължение да съобщаваш, когато узнаеш за такова престъпление
----------------------------
В качеството си на какво?
Съжалявам но няма такъв отговор ДА или НЕ.. таквоз нещо има само при бракосъчитанията...а навсякъде другаде има многозначни отговори..

Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.


Тема Многозначен отговор е примернонови [re: apви]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.03.10 01:14



"не вгз, около гз"


Макар че На Живо какво ли и те пита, незнаенето на закон не оневинява никого. Пак се носят последствия. Я кажи сега ти колко фактури издаде за услугите си на клиенти и колко данъци плати? И по ДО или реалната сума (както са взети) си отчете?
Тук няма място за многозначност.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.