Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кеш ли?нови [re: jamie]  
Автор apви (ледена)
Публикувано20.03.10 12:34



Я всичко над 2000 лв да минава през банка по закон - или да се конфискува
-------------------------------
та после когато ти дотрябват да не можеш да си ги вземеш ли...
И друго.. извинявай, но банките са обирджии.. за всяко нещо и таксичка.. защо трябва след като има заявка на парите да плащаш 0.4% комисионна... затова че ги теглиш... а ако не ги заявиш 0.5%.. смях.. и ужас...

Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.


Тема Re: без думи....нови [re: Ha живo]  
Автор apви (ледена)
Публикувано20.03.10 12:41



Арви, преалено съвестно и честно е мисленето ти, за да схванеш някои неща.
-----------------------------
Я, брокер със съвестно и честно мислене... нима го доживях.. някой да каже, че има разлика между различните брокери...
Виж, има една истина, но много хора я отминават... всеки трябва да носи отговорност за действието или бездействието си..
Отлично ми е ясно за какво говориш.. на всеки клиент се обяснява, рисковете при ДО, но има две страни с едно желание..обикновено..

Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.


Тема За да санови [re: apви]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.03.10 13:49



на светло кинтите - аман вече от черна и сива икономики.




Тема Re: За да санови [re: jamie]  
Автор apви (ледена)
Публикувано20.03.10 14:48



и това ли е начина...

Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.


Тема Какъв аргументнови [re: apви]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.03.10 17:57



имаш против предложението всяка сума над 2000 да минава с банков превод САМО?
Аз лично бих инкриминирал директно схемите с обявяване на недействителни цени на НИ като данъчна измама.




Тема Re: Какъв аргументнови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано20.03.10 18:37



Лично на мен МИ ДОЙДЕ ДО ГУША от глобалния хомот, който ни налагат. В световен мащаб, във всичко. Уж за наше добро. Уж правила.

Правила - ВЯТЪР И МЪГЛА!!! Всичко се прави, за да печелят ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА. В случая - БАНКИТЕ. Ненаяли се...

ОТКЪДЕ НАКЪДЕ НЯКОЙ СИ ЩЕ МЕ ЗАДЪЛЖАВА ДА СИ ВКАРВАМ ПАРИТЕ В БАНКА? Може пък да искам да си ги държа в буркан. Или в дюшека. Или в собствения си сейф в хола. И когато си купувам НЕЩО, пък било то кюлче злато или къща - да мога да си ги извадя от дюшека и да ги занеса при нотариуса. Ако продавачът е съгласен. Ако не - ще му ги занеса в банката в куфарчето - да си ги внесе сам. Аз съм СВОБОДЕН ЧОВЕК и ТРЯБВА да мога да правя каквото си искам - и с живота си, и с парите си.

Ама не можели да ми вземат данък за сделката?? Търсели начин да извадят нещо си сиво на светло? Да си измислят ДРУГ начин. И този начин да не ми бърка в джоба. И да не мести нещо от моя джоб в ТЕХНИЯ.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Принципнонови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.03.10 18:46



си права че хомот има.
След като си гражданин на тази страна - спазваш закона и точка. Като не ти харесва - свят широк :)

Всички сме свободни хора, но това не означава слободия, още по-малко - анархия.




Тема Re: Принципнонови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано20.03.10 19:11



Не знам защо определяш като АНАРХИЯ желанието ми да си разполагам с живота и парите както намеря за добре. Не преча никому с моя буркан.

А, пардон. Преча на банкерчетата. Сладурчетата. Дето отвреме навреме ни спретват и по някоя кризичка.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Какъв аргументнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано20.03.10 22:21



В отговор на:

ОТКЪДЕ НАКЪДЕ НЯКОЙ СИ ЩЕ МЕ ЗАДЪЛЖАВА ДА СИ ВКАРВАМ ПАРИТЕ В БАНКА?




От къде накъде някой ще ме скубе 3%+3% за едната среща



Тема Re: Какъв аргументнови [re: Creeping Death]  
Автор apви (ледена)
Публикувано20.03.10 22:27



От къде накъде някой ще ме скубе 3%+3% за едната среща
-------------------------------------------------
От три дни те гледам с това 3%+3%... ама сега ми избоде очите и не мога да те подмина...
продавач-3%
купувач-3%
Ти можеш ли едновременно да бъдеш и купувач и продавач на един и същи имот... та ми слагаш 3%+3%
Счети.. нещо бъркаш сметките...



Разумният търси не това, което е приятно, а това, което го спасява от неприятностите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.