Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Махам бана на Унинови  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано29.01.10 17:25



Щом има такъв ценен кадър спред никого неизвестната госпожа Cwetkowa

В отговор на:

Съвсем наскоро продадох имота си.Бях го дала на няколко фирми,но го продадох на един човек от съседния вход.Реших да пиша днес защото държа да знаете,че много ми помогна всичко, което бях прочела от брокерите в клуба, но най-вече от брокерката Уникална.Чета тук колко хора не я понасят в клуба но аз я намирам за интересна, забавна,много интелигентна и много полезна.







Тема Няколко пътинови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 17:31



след прочитането на това нещо погледнах календара. На компа, на джиесема, на часовника, всички сочат, че е 28 януари, петък. Тъкмо реших, че сме вече 1 април.
Това ме наведе на мисълта, че явно модът е препушил с Ърл Грей или Гинко Билоба. Или аз съм в друго измерение.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Знаех си аз....нови [re: Пaлaч®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано29.01.10 17:39



.... че това







Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 17:50



Можеше и да не го махаш. Свързах се с Цветкова и банната, всичко е в ред.

Питам се дали някой си дава сметка за стотиците неща, които се уреждат в този клуб на бележки.... и че това, което се пише на обща, е само върхът на айсберга.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:09



Радвам се за теб и Цветкова. От това ще излезе едно голямо приятелство.

За протокола: на бележки много малко неща си уреждам лично аз. Имам си други начини



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:14



Приятелство между клиент и брокер се получава често, но СЛЕД сделка.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:16



Аха, то това е явно нещо като натуралните актове. Както знаем, натуралните актове не са повод за запознанство



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:23



Да, така е. Натуралните актове най-често са повод не за приятелство, а за кавга.......

Никога не можеш да убедиш клиента, че квадратурата, която е написана вътре, е ХУБАВА.

НА НОВОТО СТРОИТЕЛСТВО - Защо се пишели вътре и идеалните части. НА СТАРОТО СТРОИТЕЛСТВО - защо се мъчим да ги убедим, че жилището е голямо, като в натуралния акт пише толкова малко квадрати...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:30



Тъй е то, за старото строителство дори не е съвсем сигурно коя година е строено.
В новото влизат и идеалните части, щото те и балконите пари струват и придават допълнителна площ на цялото.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:31



те и балконите пари струват

Те пък едни балкони...



Съвсем друго си е панелен БАЛКОН ЛОДЖИЯ!! В него - и чадър с масичка да си сложиш, и барбекю да си изнесеш, и туршия да си направиш, и в кухненски бокс да си го превърнеш, и колелото да си държиш...


"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 29.01.10 18:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.