Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Махам бана на Уни  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано29.01.10 17:25



Щом има такъв ценен кадър спред никого неизвестната госпожа Cwetkowa

В отговор на:

Съвсем наскоро продадох имота си.Бях го дала на няколко фирми,но го продадох на един човек от съседния вход.Реших да пиша днес защото държа да знаете,че много ми помогна всичко, което бях прочела от брокерите в клуба, но най-вече от брокерката Уникална.Чета тук колко хора не я понасят в клуба но аз я намирам за интересна, забавна,много интелигентна и много полезна.







Тема Няколко пътинови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 17:31



след прочитането на това нещо погледнах календара. На компа, на джиесема, на часовника, всички сочат, че е 28 януари, петък. Тъкмо реших, че сме вече 1 април.
Това ме наведе на мисълта, че явно модът е препушил с Ърл Грей или Гинко Билоба. Или аз съм в друго измерение.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Знаех си аз....нови [re: Пaлaч®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано29.01.10 17:39



.... че това







Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 17:50



Можеше и да не го махаш. Свързах се с Цветкова и банната, всичко е в ред.

Питам се дали някой си дава сметка за стотиците неща, които се уреждат в този клуб на бележки.... и че това, което се пише на обща, е само върхът на айсберга.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:09



Радвам се за теб и Цветкова. От това ще излезе едно голямо приятелство.

За протокола: на бележки много малко неща си уреждам лично аз. Имам си други начини



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:14



Приятелство между клиент и брокер се получава често, но СЛЕД сделка.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:16



Аха, то това е явно нещо като натуралните актове. Както знаем, натуралните актове не са повод за запознанство



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:23



Да, така е. Натуралните актове най-често са повод не за приятелство, а за кавга.......

Никога не можеш да убедиш клиента, че квадратурата, която е написана вътре, е ХУБАВА.

НА НОВОТО СТРОИТЕЛСТВО - Защо се пишели вътре и идеалните части. НА СТАРОТО СТРОИТЕЛСТВО - защо се мъчим да ги убедим, че жилището е голямо, като в натуралния акт пише толкова малко квадрати...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:30



Тъй е то, за старото строителство дори не е съвсем сигурно коя година е строено.
В новото влизат и идеалните части, щото те и балконите пари струват и придават допълнителна площ на цялото.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 18:31



те и балконите пари струват

Те пък едни балкони...



Съвсем друго си е панелен БАЛКОН ЛОДЖИЯ!! В него - и чадър с масичка да си сложиш, и барбекю да си изнесеш, и туршия да си направиш, и в кухненски бокс да си го превърнеш, и колелото да си държиш...


"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 29.01.10 18:33.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 18:39



Абе има и мънички кокетни балкончета да ти кажа аз



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 18:53



Оооооо, това било, уреждали се нещата на бележки

........... за това ли ми пишеш на лични, щот ще си уреждаш сметките с мен .........

П.П. Аз съм злобарката на клуба и съм се изложила най-много, като съм си позволила да не повярвам на г-жа Цветкова . Пък, като съм злобна, да те питам: Свързах се с Цветкова и банната, всичко е в ред. - що продължаваш да ни правиш на тъпи?! Ти и тя пишете от едно и също място, пък се търсите, пък не се намирате, то бележки, пък и не помните, че се познавате.............

Сори Уни, злобна съм си, завиждам ти............ ами такава съм си .........

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Редактирано от cвecтнa на 29.01.10 19:10.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 19:04



Ти ще играеш М2.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:10



като съм си позволила да не повярвам на г-жа Цветкова
------------------
Извинявай, но мила ми не толкова Свестна.. колежке...

/която завижда/ кой може да повярва на г-жа Цветкова... ако въпросната госпожа имаше поне малко акъл в глвата си нямаше да пише такива глупости.. така да си противоречи и така да си измисля.. Сега нито пася трева нито съм канарче.. та някой да седне да ми говори че в една сделка може да се случат всичките тези неща където Уникалната ги била разяснявала толкова подробно и така точно...
Аз ще помоля въпросната госпожа за среща и ако се окаже че наистина е било така, както разправя ще се извиня в ефир, тук публично.. пред всички.. но ако не може, или се скрие като мишка.. си я обявявам са тотален лъжец с липса на каквото и да е сиво вещество в главата си...
Знаеш добре че не съм злобна или завистлива.. но най-мразя да ме вземат за будала.. а особено пък това и за човека Уникална ми дойде в повече...
Уни, ти познаваш ли госпожата, та те обсъжда като човек?????

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:12



Съгласна

.............. тайно се надявах да ме оцените най-после.

П.П. Съжалявам, че провалих петъка ......... ама можем да го олигавим и сега

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 19:13



Не са нервирай, че ше ти исшия един зад вратът!



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 19:13



Може. Върви ми в темата, дето още никой не е писал в нея.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:18



Знаеш добре че не съм злобна или завистлива.. но най-мразя да ме вземат за будала - гледай си работата, аз съм злобарката тук, пък и завистлива

- ей, това най-много ме кефи, обаче: само да схвана за кое завиждам!?
Ще ти напишат на бележка каква си, няма да ти се размине

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 19:21



Аз пък не пиша на бележки кой какъв е. Пиша си го ей тук, на върха на айсберга най-отгоре.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:24



Еееееее, ама на мен пък ми пишат

........ щот бях на айсберга на Цветкова

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:27



Колежки, предпочитам да не обсъждам този въпрос. Мълчанието ми може да тълкувате както намерите за добре. Ще кажа само, че ГЛУПОСТИТЕ, че с Цветкова и Майкъл пишем "ОТ ЕДНО И СЪЩО МЯСТО" СА НАПРАВО ПОРАЗЯВАЩИ.... Любопитно ми е какво точно разбирате под "едно и също място", но не и чак толкова любопитно, за да пиша повече по този въпрос.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:27



Ало.. Свестната.. провокирш ме с писанията си.. и после аз го отнасям зад врата...

.. така че и на бележки няма да ти пиша.. пък може да ти пиша.. знам ли..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 29.01.10 19:32.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:31



Въобще незнам а и не ми интересува кой, кой е или кой от къде пише.. аз просто ти зададох въпрос.. Цветкова познава ли те?


А и никой не е искал да правиш ти коментар...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:35




Ок, въпроса и за мен е приключил!Явно отговор на въпроса ми, що ли го направи, няма да получа?! А ми беше интересно, изключително любопитно

.

Нека да приемем, че аз съм се изложила, като те отъждествих с госпожата ............ .......... Малей, ама те всички тук така се изложиха, освен ти, разбира се!

Моите почитания!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Редактирано от Пaлaч® на 30.01.10 08:03.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:38



Охххх, напиши ми една бележчица де, да е миличка, да ми кажеш, че съм най-хубавата, най-умната, най-брокерката ............ моля те, излъжи ме хубаво

........ или да си напиша сама, а?

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:48



Кога ми зададе този въпрос? Извинявай, не съм забелязала... няма значение. Цветкова не ме познава. Дори и бележката от мен не си е отворила. Писах й я днес, когато се прибрах. Вероятно ще се запознаем, но не веднага. Нямам в момента време за нови клиенти, написах го и на нея.

И пак казвам - предпочитам да не коментираме повече участието на тази жена. Каквото и да е - тя не ви е направила нищо лошо и няма нужда да я въвличаме в нашите си вътрешни глупости.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:54



Виж коментара е напълно излишен.. ама напълно...
Ти май пак не разбираш за какво става въпрос... но както и да е.. спирам.. макар, че може да съм всякаква, но не понасям лъжата, лицемерието и ниската интелигентност.. но спирам... обещавам..и дума няма да обеля повече..за тази тема... и за въпросната госпожа...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:58



Аз ще помоля въпросната госпожа за среща и ако се окаже че наистина е било така, както разправя ще се извиня в ефир, тук публично.. пред всички.. но ако не може, или се скрие като мишка.. си я обявявам са тотален лъжец с липса на каквото и да е сиво вещество в главата си...


Ето какво ще кажа и на теб, и на всички. Има някаква зараза в този клуб. Идва един момент, в който започвате да си мислите, че човек няма друг живот, освен клуба. Въобразянате си, че непременно всички, които четат или пишат в него, СА ЗАДЪЛЖЕНИ да се съобразяват с вашите мнения и желания. Че ако ВИЕ не харесвате някого или нещо - то НЕПРЕМЕННО никой друг не го харесва. Че ако ВИЕ обявите, че някой си се е скрил като мишка, или че не отговори по някакви причини на желанията ви - то ВАШАТА ПРИСЪДА НАД НЕГО (или вашето извинение) е нещо, което наистина заслужава внимание... Ако не беше толкова смешно - щеше да бъде трагично.

Мили хора, живот има и извън клуб Недвижими имоти. И в този живот има и други радости и скърби, а не само това дали ВИЕ одобрявате или осъждате някого или нещо. Има и други хора, които имат различни от вашите мнения. И те са няколко милиона, тези хора. А вие сте ....я да видим - няма и десет.

А аз, понеже най-често съм банната - най-малко съм заразена от тази зараза!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 20:00



Ти имаш ли бележка, че си злобна

............ да ти изпратя една
Ти кого наричаш лицемер с ниска интелигентност ......... Уни или госпожата ........... ауууууууууу, леле......... това Уни не очакваше от теб!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Няколко пътинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано29.01.10 20:04



А бе ти от къде знаеш че това не е някоя шмекерия и тя да си прави реклама сама



Тема Re: разплака ме ......нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 20:05



Милата тя, колко истини си прозряла..............


Обаче, това ме кефи: Има и други хора, които имат различни от вашите мнения. И те са няколко милиона, тези хора. А вие сте ....я да видим - няма и десет. - ти сега ще клонираш госпожа Цветкова ли? Моля те, недей!



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:06



Кой беше въпросът ти, че не разбрах?

Това с ай-пи адреса е още по-комично. Няма никакъв начин нито с Цветкова, нито с Майкъл да пишем от едни и същи ай-пи адреси. Просто няма начин. А дали ще ми повярваш - ти или някой друг - никак не е съществено.

Поинтересувайте се малко в големите интернет-доставчици как стоят нещата с разпределянето на тези адреси. А после се поинтересувайте какво пък излиза в дира като ай-пи адрес. И ще намерите все някакво обяснение.

И не вярвам да ме мислиш за толкова елементарна, та да не мога да намеря ДРУГ компютър с ДРУГ ай-пи адрес, за да инсценирам някакво хвалебствие по мой адрес. Компютри в София - колкото щеш. А лицето Майкъл (дето пишел от едно и също място с мен

) непрекъснато го засичам във всякакви длуги клубове, и ако си направите труда да проверите - ще разберете колко е глупаво всичко, което пишете.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 20:12



Ми то няма проблем да се свържеш с нея на бележки, ако си банната в някой клуб.


Уни, струваш ми се петъчно преуморена, дарлинг. До колко часа работи днес?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:16



Ами да - точно това казвах и аз. Понеже модът казва, че ми махал бана, щото съм била ценен кадър според Цветкова... пък аз му обясних, че е нямало нужда да ми маха бана, за да съм полезна на Цветкова - достатъчно е да й отговоря на бележката, каквото и направих.

Днес наистина доста работих след обяда, но сутринта бях заета с доста по-емоционални неща... Не ти ги пожелавам.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 20:19



Че ако ВИЕ не харесвате някого или нещо - то НЕПРЕМЕННО никой друг не го харесва. Че ако ВИЕ обявите, че някой си се е скрил като мишка, или че не отговори по някакви причини на желанията ви - то ВАШАТА ПРИСЪДА НАД НЕГО (или вашето извинение) е нещо, което наистина заслужава внимание... Ако не беше толкова смешно - щеше да бъде трагично.
------------------------
Ле леееееее Уни, защо го прие така лично.. аз говорих през цялото време за Цветкова.. на теб само зададох въпрос дали я познаваш...


Обърка ме... разсърди се, че казах на Цветкова, че ако не се срещне с мен е мишка ли
Виж.. и на теб ти повтарям както го казах и на госпожата.. тук не се мразим, обичаме, харесваме, или не харесваме.. тук пишем, спорим и доста пъти се обиждаме.. това е стила на клуба...
Аз не мога да ти кажа дали те харсвам или не.. защото не те познавам нито като брокер нито като човек.. а като съклубар мнението ми е противоречиво.. но никой не ме пита затова и не го изказвам..
Но не се и опитвай да ми промениш мнението за Цветкова.. заставам зад думите си.. един постинг написа и той ми е достатъчен.. за да изградя мнение колко фалшив и повърхностен човек е.. това е МОЕТО МНЕНИЕ
А и друго.. като ти не я искаш като клиент и имаш толкова много работа.. защо не ми я пратиш на мен.. обещавам че ще ти звъня през пет минути и ще те питам за всяко нещо което тя попита.. така аз само натурално т.е. с физическо присъствие ще направя сделката..и ще си взем процента..ти ще си съветника.. пък ако трябва ще делнем комисионата... така ли се изпускат 3%...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:22



Може и да й предложа. Но, доколкото си спомням, тя търси мен.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 20:26



Ми от мен само визията.. а акъла и съветите от теб.. обещавам че една дума няма да кажа без да те попитам...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:31



Целият този диалог, или дискусия, са доста грозни и недостойни. Отново предлагам да ги спрем. Има достатъчно други теми, които биха могли да бъдат актуални за клуба.

Или се лъжа?




ПП - Понякога боли да те погледнат отстрани и да ти кажат нещо, което ти и без това знаеш, но си се надявал никой да не го е забелязал...

Не е лично. Или поне - не само за теб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 20:34



Некои наблюдения, които проведох в последните 10 минути, понеже ми стана ей тъй интересно някакси това за Цветкова, Уни и великата световна конспирация.

Та, г-жа Цветкова очевидно е грамотна. Доста при това. Говоря като начин на писане и изразяване. Защо г-жа Цветкова при цялата си грамотност не оставя интервали след точките и запетаите? На моменти е излязла от ролята си, тъй като след някои запетаи в постинга й има интервали. Явно г-жа Цветкова влиза в образ.

Г-жа Цветкова свързва на някои места изреченията вместо със запетаи, с тирета.

Например, ако взема горното изречение, тя би го направила може би така "Г-жа Цветкова свързва на някои места изреченията вместо със запетаи - с тирета."

При кого се наблюдава този похват?



Защо г-жа Цветкова преди да си тресне дългия постинг в НИ, е писала във Война по пътищата няколко дни преди това, след като по нейни думи очевидно единствения смисъл от регистрацията й е да осъществи връзка с Уни?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Здрасти, бабе!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано29.01.10 20:35



"И не вярвам да ме мислиш за толкова елементарна"

Аз не те мисля, аз знам че си елементарна.
Почти колкото "Цветкова".
Егати, кога ти махнаха бана, кога нацвъка толкова мнения!? При това все безсмислени.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 20:44



Сериозно спирам и отивам да гледам тв.
За госпожата се шегувах..да ми стане клиент.. мисля че го разбра...
А колкото това дали ме боли.. грешиш.. знаеш че твоето мнение за мен ама хич не ме интересува.. това съм ти го казвала доста пъти...аз не държа никой да ме харесва.. ние с теб.. сме толкова много различни, че просто няма как да се хресваме.. въпроса е да се понасяме..


Спираме дотук нали?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано29.01.10 20:54



Наистина си много злобна.
Вместо да се обадиш на себе си и да се хванеш в работа, злобей тука.
Така не се излиза от кризата.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 21:48



ПП - Понякога боли да те погледнат отстрани и да ти кажат нещо, което ти и без това знаеш, но си се надявал никой да не го е забелязал...
- много те боли, нали



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 21:51



Мислиш ли, че ако приложа злобата си върху себе си, няма да вляза в друга криза

..............

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано29.01.10 22:03



Бе, жената откри перпетум мобиле-то, а ти се назландисваш. Правиш си поръчка и работиш. Какво повече може да иска човек ?

Технически обаче, ми изглежда малко трудно. От мобилния си звъниш на стационарния, или обратно ?



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 22:06



Можеш да си пращаш есемеси. Пробвах, получава се.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 22:08



Да, тя е по простичките неща! Не случайно е Уникална! А аз си позволих да я иронизирам! Срам



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано29.01.10 23:06



ауууу какво разследване за нещо което се вижда от самолет



Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 23:18



Когато човек твърди нещо, трябва да се обосновава защо го твърди. Досега не чух никой да изкаже обосновано предположение за твърденията си.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 23:20



Я нещо да е убягнало на Ястреба.. не може да бъде...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 23:22



Кое ми е убягнало, аррвв-че?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 23:26



За да разбера това, на МЕН ми трябваха не повече от 5 минути. Обаче така е - АЗ съм уникалната, а не ти. Ти си САМО свестна. Което очевидно е достатъчно само за да си ВЪОБРАЗЯВАШ, че всичко ти е ясно.

Продължавай в същия дух. Все със същата увереност. Сигурно помага за самочувствието.

Това за ай-пи адресите важи като информация за всички СВЕСТНИ в този клуб, които си ВЪОБРАЗЯВАТ, че всичко им е ясно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от Пaлaч® на 30.01.10 08:17.



Тема А браво,нови [re: Пaлaч®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано29.01.10 23:47



пак ще почна да идвам в клуба де.
Щото има сеир, досега беше кротко






Тема Re: няма браво,нови [re: jamie]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 23:50



напротив.. нямаш право да идваш и да пишеш.. ако си спомняш ти беше ЗА бана на Уни.. сега аз те банвам оттук...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш.. <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от arrvv на 29.01.10 23:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от arrvv на 30.01.10 00:21.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 00:18



предпочитам да не коментираме повече участието на тази жена

Не е "жена", а роля.
Не ти отива на годините, Уни.



Тема Re: А браво,нови [re: jamie]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 00:20



Амчи идвай де



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 00:26



Ох, Уни..не преставаш да се плетеш и оплиташ.. дори и това си проучила.. стига.. спри се.. човек все пак трябва да запази поне малко достойнство и чест..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 00:28



Ти си от свестните, дето всичко им е ясно. Клубът е пълен с такива.

Като казвам "пълен" - значи, че почти всички от купищата пишещи 10 души тук, са от този род.



Има една поговорка за кучетата и кервана - много е подходяща за този случай. Предлагам още поне 5-6 месеца да развявате версията, че аз и Цветкова сме едно и също лице. Че иначе - скука настава тук.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 00:29



Ми то са доста издънки.. на госпожа Цветкова..които бяха разкрити..просто беше адски плитко скроено..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 00:33



Да ЗАПАЗИ? Запазете ги вие - всички, дето пишете измишльотини. Практика е всеки да влиза тук и да пише глупости. А когато някой изобличи глупостта - бива обвиняван в липса на чест и достойнство...

Оплитането е от страна на тези, които сипят необосновани обвинения.

А, грешка - ОБОСНОВАНИ са.

Нещо за интервалите беше обосновката. И за писането "от едно и също място"...

Смешки.

Я да чуя твойта обосновка? Че да проявя малко от липсата си на чест и достойнство и по отношение на нея? Всеки може да разтята локуми.

Зорлем карате човек да става недобронамерен.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 00:34



Като казвам "пълен" - значи, че почти всички от купищата пишещи 10 души
--------------------
Ей.. и пак продължаваш...
Оплиташ се.. престани.. а това че сме 10 пишещи.. нещо притеснява ли те..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 00:35



Не се налага да се "рязвява версия". Ти сама се издаде, и не разбирам защо се сърдиш за това на околните.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 00:39



Оплиташ се.. престани.. а това че сме 10 пишещи.. нещо притеснява ли те

Ами да ти кажа - мен не ме притеснява. Дори не го бях забелязала в този аспект. Очевидно обаче СЕ ЗАБЕЛЯЗВА и от външни хора. И ето, че взех да го забелязвам и аз. И да си правя съответните изводи. Но не съм АЗ която трябва да ги направи.

Спомням си едно време, в което много повече хора пишеха в този клуб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 00:41



Добре, продължавайте. Все така ОБОСНОВАНО.


Макар, че нямам спомен някой да е доказал нещо, но карай - в този клуб това е обичайно. Хората, които създават законите в него, са го направили симптоматично.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 00:41



това че сме 10 пишещи.. нещо притеснява ли те..

Притеснява я, да. Най-вече това, че освен, че си пишем, се и виждаме на живо, говорим, смеем се, помагаме си и т.н. Иначе казано - никой от нас не е зависим от нета и не се налага да урежда нещата на "бележки".





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Ha живo]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.01.10 00:45



За сметка на това истинската Уни се завърна с пълна сила. Баси. Ако на толкова спам му се вика "жив клуб", аз предпочитам да пиша в някой "умрял".



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 00:46



Уни, в клубовете закони НЯМА. В клубовете има правила, които са нещо съвсем различно от законите.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 00:46



А когато някой изобличи глупостта - бива обвиняван в липса на чест и достойнство...
--------------------------------------
Човек, ти наистина ли ни мислиш за толкова глупави всички.. ми Уни.. мислех те за малко по-съобразителна и умна честно..когато ти ли някой твой близък е писал от името на Цветкова, толкова многоооо се е унесъл..че чак ти е направил или си си направила антиреклама и антиуслуга..
хайде сега отиди и виж творението на Цветкова.. и ходи и виж какво съм написала.. доста ясно съм се изразила. и ще получиш отговор на въпроса си как ще се обоснова....А с това, че ни превъзхождаш и като човек.. просто ме уби... честно...
Можеш ли да кажеш пред всички тук..ама се замисли сериозно преди да отговориш, защото знаеш, че няма недоказуеми неща,
Че ти нямаш пръст в този пост на Цветкова..?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: abettor]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 00:47



Айде да ходим в клуб СГГ

. Ще те предложа за модератор там.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.01.10 00:48



Аз предлагам Цветкова за модератор там!





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 00:49



нямам спомен някой да е доказал нещо

Не ги разбирам аз тия работи, ама нали гледам много филми, та ми се е набило, че когато някой каже "нищо не можете да докажете" работата е ясна.





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 00:49



Външни хора? От Цветкова ли???? Ей, ама честно, не мога да те разбера..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 01:04



Уреждаме нещата на бележки... ох.. просто нямам думи..повярвай, не ми се случва често...


Аз какво може да си уредя с теб на бележки? Дай жокер, че нещо не схващам.. или с Абаторе или Ястреба или Свестна.. като си уреждам нещо има по-добра комуникация и се нарича телефон.. а не клубове и бележки...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:19



Понякога боли да те погледнат отстрани и да ти кажат нещо, което ти и без това знаеш, но си се надявал никой да не го е забелязал...

-----------------------------------------------

И пак казвам - предпочитам да не коментираме повече участието на тази жена.


Отново предлагам да ги спрем.




Следиш ли ми мисълта?



Редактирано от Ha живo на 30.01.10 01:20.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:20



Че ти нямаш пръст в този пост на Цветкова..?

Естествено, че имам пръст! Ако го прочетеш и още веднъж (от десетките пъти в които си го прочела)- ще разбереш колко много пръсти имам вътре!



Само мнението ви търпи развитие... първо бях нарочвана, че съм писала поста й сама. Сега се мина на версия, че МОЙ БЛИЗЪК го е писал.( Е, това може и да стане истина в близкото бъдеще). Очаквам утре нещо още по-отдалечаващо се от началните обвинения.

Няма проблеми. Отдавна съм престанала да се впечатлявам МНОГО от писанията тук.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:23



Следиш ли ми мисълта?

Ох, не мога... мнооого сложна мисъл, нямам потенциал за това...



Ще си умра така - непроследила мисълта ти. Е, ще го преживея някак си.

Бързайте сега да спамите и флуудите вместо мен, че утре пак бан ме чака - трябвада има причини.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:26



Уреждаме нещата на бележки... ох.. просто нямам думи..повярвай, не ми се случва често...

Хайде да бъдем малко по-сериозни. Само си припомни в последните месеци колко бележки си написала и си получила, и после си намери думите.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:28



Да завърша с това, с което започнах:

Не ти отива на годините, Уни.
Не визирам, че пишеш като Цветкова, а че лъжеш по най-жалък начин.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:32



Уни, в клубовете закони НЯМА. В клубовете има правила, които са нещо съвсем различно от законите.

Да, тук ме хвана. Ама нали знаеш - аз съм САМО джи-пи.(и аз знам да чета де!!)

Юридическите ми познания понакуцват. Къде - закон, къде - правило...

Апропо - да те питам и теб - ако някой продаде лични вещи за значима сума - например 30 000 евра - и си внесе после парите в банка, и пише като произход "Продажба на мебели" например - дължи ли ОФИЦИАЛНО някакъв данък?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:34



Ако БЯХ ПИСАЛА КАТО ЦВЕТКОВА - също нямаше да ми отива на годините.

Ама нали знаеш - в една определена възраст хората се вдетиняват!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:41



МД, и аз по фалшивата липса на граматика я усетих. Също и жизненоважната необходимост да е в опозиция. И един куп други неща, които, в своята съвкупност оформиха вътрешното ми убеждение, което досега не ме е лъгало.

Както и да е. Това поведение е достойно за съжаление и нека се молим никой от нас да не изпада дотам.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 01:46



Отговарям на прима виста - ако лицето не е ЕТ, би следвало да не се облагат с данък по ЗДДФЛ.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:46



Ти си писала като Цветкова, но за това никой не те кори, всички проявят разбиране към зависимостта ти от виртуала.
Ако изчетеш мненията назад ще видиш, че за никой няма съмнение коя е Цветкова, и те питат само защо лъжеш, че не си ти.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:51



нека се молим никой от нас да не изпада дотам.


Имам някакъв блед спомен за някой, който беше писал под името на своя колежка, или позната беше... Склероза ме мъчи за детайлите...



фалшивата липса на граматика - няма никаква липса на граматика в постовете на Цветкова. (За разлика от постовете на 80% от пишещите всеможещи и всезнаещи тук десетина души...Като се замисля аритметически - ако предположим че са десетина - само двама са почти безпогрешни граматически - значи съм нацелила пропорцията). Бих била притеснена, ако добри неща за мен беше писал някой неграмотен тип. Липсата на интервали, за които говорите, не е никаква липса на граматика.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.01.10 02:09.



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:56



Ако изчетеш мненията назад ще видиш, че за никой няма съмнение коя е Цветкова

И? За никой от десетината души? Безгрешните, гениалните, всезнаещите и всеможещите? Айде по-скромно, плийз.



Приключвам за днес. Написах се! Какво да правя - трябваше да наваксам - и досегашния си бан, и предстоящия!

Да ви открехна - мода ме пусна, за да ме направите на пихтия. Обаче вие не се постарахте достатъчно. Язък.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:58



Мерси! А на секонда виста

дали би си направил труда да провериш някъде в близките дни? Ако не е много трудно, де...

Отговорът може да се наложи на бележка да ми го напишеш...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:03



своя колежка
Ако говориш за жена ми, държа да знаеш, че не ми е колежка и сама си пише постовете. Също държа да попитам аз някога лъгал ли съм тук? Не съм. От малък ми е втълпено, че лъжата е "като олио и винаги изплува".

няма никаква липса на граматика в постовете на Цветкова. ........... Липсата на интервали, за които говорите, не е никаква липса на граматика.

Ийй, ти пък се и обиди.




ПП
Уни, жал ми е за теб.
Разстроих се. Дано никога не изпадам в такава ситуация.
Лека нощ!



Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:09



...десетината души? Безгрешните, гениалните, всезнаещите и всеможещите? Айде по-скромно, плийз.


10 казват, че Уни е лъжец и калпав брокер.
1 (Уни/Цветкова) казва, че това не е вярно.
Ми, добре.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:11



Също държа да попитам аз някога лъгал ли съм тук

Мииииии..............ако това да твърдиш, че никога не си писал под женско име го таксуваш като леко поскриване на истината, а не за лъжа - значи потвърждавам - НЕ СИ лъгал.



Лека!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:15



Уни е лъжец и калпав брокер.


хехехехе... лъжец - това са самовнушенията ви, породени от взаимното единство, което сте постигнали по темата Цветкова - като полк от съветската армия сте - "За Ленину, за Сталину"...УМРИ, но свръзка дай!!



Но това за калпавия брокер вече е върхът. И издава раздразнение. Лягай бързо, че току-виж си си загубил съня - от жал за мен и от скрито раздразнение...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:15



ако това да твърдиш, че никога не си писал под женско име го таксуваш като леко поскриване на истината, а не за лъжа

Би ли разяснила какво точно ми вменяваш, че не моа те рАзбера?





Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:17



Но това за калпавия брокер вече е върхът. И издава раздразнение. Лягай бързо, че току-виж си си загубил съня - от жал за мен и от скрито раздразнение...

Така съм раздразнен, че... почнах да се прозявам.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:18



А, не. Слаба памет имаш. ПрипомнИ си. ПрипомнИ си какво си правил, преди да се регистрираш, и после - на кого си го признал, от когото пък аз го научих. За домашно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:20



Доста ми примъчня, че цели десет души тук ме смятате за калпав брокер... Ще трябва да взема мерки. Може би трябваше, като една свестна колежка тук, да напиша АЧИК, че съм олицетворението на добрия брокер, може би щяхте да ми повярвате. Виждам, че хваща дикиш.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:22



Пак питам - какво се опитваш да ми вмениш?
Кажи го, върни ми тъпкано за това, че обявих, че си калпав брокер.



ПП
Бахти комунистическите прийоми използваш. Повръщаш върху човека и после казваш "Виж се на какво приличаш". Мъка, мъкаааа...



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:23



Така съм раздразнен, че... почнах да се прозявам

Глей ся... и аз се прозявам отдавна, ама трябва да изчакам още едно включване... дай да ги направим до 100 и после да си лягаме.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.01.10 02:25.



Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:24



Бахти комунистическите прийоми използваш

Каквото повикало - такова се обадило - ЗАКОН ОТ ФИЗИКАТА!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:31



Като ти чета поста, пак се сетих да ти дам това:

Редовите несретници имат нужда да обяснят провала си с нещо извън тях самите и произвеждат конспиративни обяснения за света от рода на това, че има заговор, че някой им пречи, че някой целенасочено ги е прецакал.
Х. Александров




Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:32



Добре.

А сега кажи какво имаш предвид, че съм писал под женски ник.



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:39



Това, че десет души са си наумили да тропат с крака и да твърдят нещо - всеки по свои си причини - не е дори заговор. Просто е твърде незначително като факт, за да се нарече с толкова високопарна дума като ЗАГОВОР. Пък и аз май ви надцених - даже десет не сте!!!

Май 6-7...Внушаващо респект количество, нали?

Относно женското име - в началото пишеше като Дидактична. Не ми се правИ! (израз на седмокласник). Чак после съблече тоя ник и се регистрира с днешния. Ако благоволиш да си спомниш - те излових по стила и по още някои неща и те поднасях доста време с прякора ДИДИ. Което пък кой знай защо събуди гнева на някои тук, но това е друга тема.

И не смей да отричаш!!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:58



Пращам ти много здраве и смях от Диди. Тя е истинска и седи до мен. Даже има хора тук, които я познават лично. Мога и теб да те запозная, да ти обясни тя некои работи кой с какъв ник е писал.



и те поднасях доста време с прякора ДИДИ. Което пък кой знай защо събуди гнева на някои тук, но това е друга тема.
Поднасяла си ти... Шаран като теб е неспособен да поднася. Ти само кълвеш, уви.
А гневът на "някои тук", че си ме наричала Диди, дразни ли те?


ПП
Егати патешкия мозък си.

Редактирано от Ha живo на 30.01.10 03:05.



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 03:10



Дали е истина това, което твърдя - е доказуемо точно толкова, колкото дали аз съм Цветкова, или не. Независимо от това дали имаш жена до себе си. Това все още не доказва нищо, нали?

Няма да чакам повече, пък и стоте ги чукнахме. Чао, до........знам ли до кога - зависи от палача!



Патешките атрибути пак изплуваха в речника ти... това определено доказва още раздразнение. Познаваме се отлично.... Сдържай се малко повече.

Лека нощ!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 03:19



Дали е истина това, което твърдя - е доказуемо точно толкова, колкото дали аз съм Цветкова, или не.


1 смята, че аз съм писал под женски ник, 10 не смятат така.

10 смятат, че Цветкова = Уни, 1 отрича и лъже, че това не е така.

Стават грешки. Аз, първи от десетимата сгрешили, си признавам. Дай да ти цунем ръка за прошка.





Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 07:51



Пращам ти много здраве и смях от Диди. Тя е истинска и седи до мен. Даже има хора тук, които я познават лично. Мога и теб да те запозная, да ти обясни тя некои работи кой с какъв ник е писал.

Абе - не съм юрист, ама май съм гледала по филмите, че свидетелствата на съпругите не се приемат!

А това, че имаш жива съпруга, която седи до теб и се смее - какво точно доказва, викаш?

А относно :

1 смята, че аз съм писал под женски ник, 10 не смятат така.

10 смятат, че Цветкова = Уни, 1 отрича и лъже, че това не е така.


Те и няколко стотин хиляди СМЯТАХА, че царят е ВЕЛИК... и кво стана?

Количеството, драги, не гарантира качество. Още по-малко пък - когато става дума за това колко души смятат нещо. Количеството им не гарантира истинността на това, което смятат. ДОРИ когато говорим за ОГРОМНО количестно от 6-7 души!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано30.01.10 08:13



Можеш да си пращаш есемеси. Пробвах, получава се

Ти се побърка бе вет'ринар






Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Пaлaч®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 08:30



Въобще не се е побъркал. Получавало се.
Уни ми писа на бележки, че е пред сделка с Цветкова, само след три есемеса.
Сега само чакала/и УДО от психиатрията, коя половинка от нея е Уни, коя Цветкова и щели да правят ПД.

Дали шъ почерпи ?
Първа сделка за годината е все пак.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 08:37



Много си готина, да знаеш

..........

Всички ти се възхищаваме!

П.П. Много ти благодаря, че ми разясни това за IP. Искаш да ми кажеш, че сега Г-н Цветков може и мен да похвали, да ми изпрати бележчица ....... нещо срещичка да ми уреди, ама аз ще отида, щот не съм от прикритите, а от свестните!



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 08:39



А Уни те обичаше



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 08:44



Не е вярно. Цветкова ме обичаше.
Ама знае ли човек.
Ако са се хванали за косите





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 08:46



Как искам г-н Цветков да е готин .........

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 08:52



Боже, нима мислиш, че е гей ?


Впечатлен съм от твоята хетеросексуалност.
Изведнъш се сетих за историята на Хермес и Афродита.
Хитро копеле.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 09:02



Много логично ........... да!

Трябваше да се сетя.............. свърши си работата сам, за да знаеш, че е свършена както трябва! И всичко, в името на душевното спокойствие и комфорт!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 09:11



Пишеш ми без емотикончета.
Чувствам се някак си щастлив





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 09:23



Много ти благодаря, че ми разясни това за IP

Е, да ти разясня нещичко и аз... радвам се, че съм могла! Направо див възторг ме гони!!




Г-н Цветков може и мен да похвали, да ми изпрати бележчица

Може, може. Особено ако е прочел собствените ти твърдения в ефир, че си олицетворение на идеалния брокер... Мен специално доста ме впечатлиха, ще трябва да му ги копна, може да не ги е забелязал.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 09:25



Господин Цветков го изритаха от Нова ТВ. Лично аз съм особено доволна. И той е от тези, на които всичко им е ясно само от един поглед!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам Уни...........нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 09:31



Ами да

........... да си се похваля сама, като няма кой друг ............

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: Пaлaч®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 10:59



Уважаеми г-н Модератор!

Аз съм един злобен брокер и набедих "колежката си" Уникална, като я обвиних, че тя пише сама на себе си. Чувствам се много гадно и бих искала да помоля за следното: Може ли, с твое съдействие и разрешение, да публикувам телефоните на Уникална. Няма да се смята за реклама, напротив - телефоните ще са във взаимопомощ на пишещите и четящи клиенти тук. Виж какво стана, когато се появи клиент, който я смята за интересна, забавна,много интелигентна и много полезна. Сега си представи, ако се появи клиент, който не я смята за такава?! /това от теорията на вероятността/.........
Ти ще определиш, кой телефон да дам - мобилен или стационарен! Ако искаш последната цифричка, може да е със звездичка



Уни, видя ли, че съм свестна?!



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 11:08



Само си припомни в последните месеци колко бележки си написала и си получила, и после си намери думите
-----------------------------------------

Аз да не съм Униклната.. аз бележки почти не пиша, а и не получавам.. на почти всички клубари им имам телефоните и скайповете..така че има ли нещо или се обаждам или им пиша на скайпа..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 11:10



Естествено, че имам пръст! Ако го прочетеш и още веднъж (от десетките пъти в които си го прочела)- ще разбереш колко много пръсти имам вътре!

.---------------------------------
Не се измъквай от въпроса.. добре ще го задам по друг начин...
1. Ти ли писа поста на Цветкова?
2. Накара ли някой да го напише под твой контрол....?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 11:29



Не съм. Човек трябва да опознае в максимална степен света, в който живее, включително и това дали може да си прати сам смс.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 11:39



Това за свидетелските показания на съпругите трябва да се прокара в ГПК.

Даже нещо повече! Навремето във Великобритания съпругът е имал право да иска съпругата му да бъде прибрана в психиатрично заведение, ако реши, че нещо не го кефи твърде. Тази блага практика би следвало да бъде възстановена и прилагана и тук. Едва ли има съпруг, който да не е пожелавал в един или друг момент жена му да бъде прибрана в лудницата. По този начин в клубовете не би имало нито една жена, която да пише с 1, 2, 3 или 10 ника и по този начин да всява хаос и смут.

Още ми е сънено, не ми се навлиза в дебрите на политиката.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема БабЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.01.10 11:54



Количеството, драги, не гарантира качество.

Понеже стана ясно, че "качество" е мръсна дума в твоята уста, очакваме на следващата клубна сбирка ти и Цветкова да дойдете и да ни впечатлите с количество.





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 12:26



Всеки има право да бъде всякакъв.
Всеки има задължението да приема резултатите от правата си.
Така едни ги изритват от Нова телевизия, а други ги подритват в някакви клубове.
Мач като мач.

Ако си спомняш /и други да си спомнят, моля/, обаждах се единствено по повод съдийските присъждания.
Щото и тук се пръкна един съдия, които налита да рита топката. А неговата работа е със свирката. То и за това някои налитат да му правят свирки, белким остави другите да си ритат топката.

Остави тези глупости.
нЕкой се съсипаха да те канят.
Сериозно се питам, какво ти има та се криеш като партизанин ?



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:23



Ти напоследък май се изживяваш като някаква инстанция, колежке. Пред която всеки е длъжен да трепери и да стои мирно. И да козирува.

Помолих те вчера - бъди по-сериозна.

Вероятни отговори на суровите ти въпроси:

1. Не - и какво от това?
1 - ДА -и какво от това?

2. - ДА - и какво от това?
2.- НЕ - и какво от това?

Ще ме съдиш? Или ще ме обвиняваш в лъжа? Или ще ми се извиняваш?

Не ставай смешна. Можеш да си мислиш за мен каквото си искаш. Включително и да си избереш отговор.

ЗА МЕН не си инстанция. Не и след вчера.

ПП - Апропо - неведнъж отговорих на въпросите. Върни се назад и прочети постовете ми от вчера ПОНЕ толкова внимателно, колкото си чела тези на Цветкова.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:33



Въх, не се включвай и ти в групата на канещите ме, плийз!

Сериозно се питам, какво ти има та се криеш като партизанин ?


Какво ми има ли? Може да съм саката. Може да съм грозна. Може да съм срамежлива. Може да съм саможива. Може да съм с прекалено високи изисквания. Може да съм заета....Казва ли ти някой?



И - продължавай в същия дух. Няма да имаш повече банове! Последният ти е подействал изтрезвително, доколкото виждам... и възпитателно!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:36



Свестна, ти градираш апломба си доста интензивно... дай заден малко, ще се преумориш.

Правилно си сложила думата "колежка" в кавички. Къде мога да се меря аз с идеалните брокери... с мойте горели и течащи панели и с мойте нерегламентирани контакти с наематели... Съвсем друго си е КЛАСЕН БРОКЕР!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:48



МНОООГО СТРАННО!! Модът е изтрил тази част от поста ми, в която пишеше, че ай-пи номерата се виждат само до някъде, и от това, което се вижда, можеш да разбереш само приблизително града и доставчика...
ЗАЩО ли го е направил? ТОВА дали е поверителна информация, която неволно съм разкрила? Или е много удобно всички да си мислят, че при писане ЛЪСВАТ целите с целия блясък на адреса си, и ДА СЕ СТРАХУВАТ ОТ ТОВА??

Мнооого е благо да пишеш в ефир "Ти, Майкъл и Цветкова пишете от едно и също място", нали? И да манипулираш останалите по този начин, с такава нелепа, но АВТОРИТЕТНА лъжа!!...

ТОВА са истинските простъпки в този клуб, драги ми съклубници. А не кой какво бил писал и защо.

Но великите и безпогрешните едва ли биха го оценили така.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 15:51



Уни, зацикляш с мен!

............... Все едно и също си повтаряш.......!

П.П. Много ми е интересно как се измислят имената на фирмите! Особено ме кефят, онези оригиналните имена - дет са взети по две буквички от името на мъжа и жената примерно, детето и жената, приятелката и т.н. ............
Примерно: Димитър и Роза и се получава великото ДиРо


~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 16:06



Ще ме съдиш? Или ще ме обвиняваш в лъжа? Или ще ми се извиняваш?
-----------------------------
Теб акъла ти те е осъдил..от мен няма нужда..
Да те обвинявам..нещо си се объркала.. живот си е твой.. начина и поведението ти също..ти самата не се усещаш.. та аз ли да се нервя с теб та да те обвинявам.. ама знаеш ли колко ми е все тази дали Уни и Цветкова са едно и също лице..ама знаеш ли колко ми е все тази че след всеки пост ти се оплиташ и злобата и нервите ти завземат и малкото останало в главата ти..
Да се извинявам.. на теб?..нещо тук си се объркала..
Да извинявала съм се и ще продължа да го правя.. когато видя и усетя, че не съм права..
За да се извиниш трябва да имаш достойнство и себеуважение за да си признаеш грешката.. но при теб това го няма, така че не можеш да ме разбереш.. а и не искам
За теб явно това че имам разбирателство с почти всички тук е повод за обиждане и нападане..съжалявам но аз не съм ВЕЛИКАТА, ВСЕЗНАЕЩАТА И НЕПОВТОРИМА Уникална готова на всяка цена да блесне със своите знания.и неповторимост като брокер НИ.. аз съм съклубар, а брокер съм в офиса...
И наистина последно.. вчера ме излъга..но това че си замълчах.. не е защото съм глупава или пък защото съм наивна.. просто ми стана ясно що за човек седи пред мен.. и то възрастен човек..
Виж много е гадно когато с поведението си направиш, така че един човек да няма да каже добра дума за теб.. а трябва сам да го правиш.. за да изтъкнеш колко си полезна, всезнаеща и велика брокерка..
Няма ли да кротнеш.. слез на земята..и стани нормлен човек.. а не СУПЕР УНИКАЛНА..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 30.01.10 16:16.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 16:10



А тъй де! Кажи си - срамежлива съм, не ща да идвам на сбирки и толкова. Твърда позиция трябва да се заявява, не некви недомлъвки, нали така?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 16:12



при писане ЛЪСВАТ целите с целия блясък на адреса си, и ДА СЕ СТРАХУВАТ ОТ ТОВА??
...........................
Да се страхуват????? Освен теб.. аз незнам кой може да се страхува да не бъде открит


Гоните параноя Уни, ама така те е подгонила.. че аз незнам какъв брокер си.. ако клиента е непознат, кой знае дали през цялото време не си мислиш, че не някой от клуба..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Момчета и момичета съклубари,нови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 16:17



темата стана пълна с негативизъм. Айде малко да разведрим обстановката, щото в крайна сметка какво значение има кой с какъв ник пишел? Ми пък да си пише ако ще и с десет ника, айсиктир, както казва Дон АбетОре.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 16:19



С какво ще ни поздравиш днес..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 16:20



Ведрина съм

.............. и какво правим, нова тема или нови никове

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: cвecтнa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 16:31



По-добре нова тема. Щото то и без това нов бардак със стари К(омпаньонки) не става.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Поздравнови [re: arrvv]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 16:34





Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 16:36



Аз си мисля за мазна, шоколадова торта с кафе и не мога да измисля тема



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: cвecтнa]  
Автор apви (ледена)
Публикувано30.01.10 16:40



Аз съм с нов ник!
Пак ли за ядене мислиш, моме? Аз в момента съм на диета.. заради зъбобол.. с подута човка съм.. направо горната устна е като човка.. залепила се е за носа.. ако мога ще се снимам да ме скиваш.. какво подобие на Ястреб съм в момента.. конкуренция на пилето..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Поздравнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор apви (ледена)
Публикувано30.01.10 16:43



Пред мен е прозореца..гледката ми е натрупал сняг по клоните...
а на мен:



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 17:35



Разбрах. Нито ще ме съдиш, нито ще ме обвиняваш, нито ще ми се извиняваш...

Само не разбрах тогава защо все пишеш, и пишеш, и задаваш ли задаваш въпроси (на които вече е отговорено), и размахваш ли размахваш пръст... както "дискретно" размахваш и други неща.............



"Няма ли да кротнеш.. слез на земята..и стани нормлен човек.. а не СУПЕР УНИКАЛНА" - ми няма как... напъвам се, напъвам се - ама не се получава! Уникалното си е уникално!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 17:47



Може ли, с твое съдействие и разрешение, да публикувам телефоните на Уникална. Няма да се смята за реклама, напротив - телефоните ще са във взаимопомощ на пишещите и четящи клиенти тук.Ти ще определиш, кой телефон да дам - мобилен или стационарен! Ако искаш последната цифричка, може да е със звездичка

Глей ся. Нека да има някаква интрига. Дай телефоните, ама с по 2 звездички накрая. Иначе много просто - извъртявате по 10 номера и ме намирате - елементарно е.....В другия вариант е доста по-сложно - доста повече номера ще трябва да се извъртят, докато се доберете до удоволствието да чуете медния ми чалгаджийски глас!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор apви (ледена)
Публикувано30.01.10 17:49



Не размахвам пръст... няма мникюр в момента и не е за размахване и показване...


Хайде да спрем, а? Правилно каза Ястреба.. нещата загрубяха, а не искам да продължавам.. въобще нямаше да се обадя, ако не ме беше нападнала като исказах мнение за Цветкова..
Винаги съм мразила разправиите и агресията.. но ето, че неусетно и аз попаднах в техния капан..
Така че.... аз бях дотук с Цветкова и Уникална..

ПП съжалявам ако пропускам буквичката А, но нещо не ми работи както трябва клавиатурата..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 17:50



Айде малко да разведрим обстановката, щото в крайна сметка какво значение има кой с какъв ник пишел? Ми пък да си пише ако ще и с десет ника, айсиктир, както казва Дон АбетОре.

Напълно си прав. Нека страничните читатели забележат, че освен уникалността на Уникална - в този клуб има и други теми. Още по-съдържателни и интересни!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: apви]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 17:52



Така че.... аз бях дотук с Цветкова и Уникална

Крайно време беше. Помолих за това още вчера. Но - по-добре късно - отколкото още по-късно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 17:56



Съгласна съм! Така да бъде, да има тръпка



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Момчета и момичета съклубари,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 17:59



Виж сега! Предпочитам мазен шоколадов трюфел пред твоята Уникална особа............ пък и когато са ми задоволени страстите, съм по-ларж

...........

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Темата бе предвидена....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.01.10 18:02



....да е служебна. Махнат бил бана на бабето - чудо голямо! Стана ебаси "дискусията".
Лошото е, че в повечето теми "където пише уни, трева не никне".
Всеки може сам да чете и да прецени кога клубът бе едно приятно място - без уни или с уни?!





Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 18:10



Искаш да кажеш, че фирмата е „Цвуни“ ДТ ?



Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: bipet]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 18:16



......... ти го правиш сложно - две срички с цифричка за финес

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: cвecтнa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 18:29



Неее...
За сигурност просто, ако някоя отсъства.



Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 18:58



Искаш да кажеш, че фирмата е „Цвуни“ ДТ ?

Не - иска да каже, че НЯКОЙ й е казал името на агенцията, тя се е потрудила да я открие където трябва, вече знае и телефоните, и сега е много горда от това. И очаква аз да плача, или да пиша умолителни бележки.

Така са елитните брокери - много могат, много знаят, оправят се във всяка ситуация. А не чак толкова елитните пък са страхотно дискретни. Да ги изпапкаш всичките!



И всичката тази какафония - защото в клуба влиза една жена (била фалшива или не - това в случая няма НИКАКВО значение) и обявява някаква брокерка за по-елитна от тях. Драма, драмааааа............

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.01.10 19:04.



Тема Re: Темата бе предвидена....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 19:02



Темата бе предвидена да е служебна. Махнат бил бана на бабето - чудо голямо! Стана ебаси "дискусията".

За пръв път съм напълно съгласна с теб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.