Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:41



МД, и аз по фалшивата липса на граматика я усетих. Също и жизненоважната необходимост да е в опозиция. И един куп други неща, които, в своята съвкупност оформиха вътрешното ми убеждение, което досега не ме е лъгало.

Както и да е. Това поведение е достойно за съжаление и нека се молим никой от нас да не изпада дотам.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 01:46



Отговарям на прима виста - ако лицето не е ЕТ, би следвало да не се облагат с данък по ЗДДФЛ.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 01:46



Ти си писала като Цветкова, но за това никой не те кори, всички проявят разбиране към зависимостта ти от виртуала.
Ако изчетеш мненията назад ще видиш, че за никой няма съмнение коя е Цветкова, и те питат само защо лъжеш, че не си ти.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:51



нека се молим никой от нас да не изпада дотам.


Имам някакъв блед спомен за някой, който беше писал под името на своя колежка, или позната беше... Склероза ме мъчи за детайлите...



фалшивата липса на граматика - няма никаква липса на граматика в постовете на Цветкова. (За разлика от постовете на 80% от пишещите всеможещи и всезнаещи тук десетина души...Като се замисля аритметически - ако предположим че са десетина - само двама са почти безпогрешни граматически - значи съм нацелила пропорцията). Бих била притеснена, ако добри неща за мен беше писал някой неграмотен тип. Липсата на интервали, за които говорите, не е никаква липса на граматика.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.01.10 02:09.



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:56



Ако изчетеш мненията назад ще видиш, че за никой няма съмнение коя е Цветкова

И? За никой от десетината души? Безгрешните, гениалните, всезнаещите и всеможещите? Айде по-скромно, плийз.



Приключвам за днес. Написах се! Какво да правя - трябваше да наваксам - и досегашния си бан, и предстоящия!

Да ви открехна - мода ме пусна, за да ме направите на пихтия. Обаче вие не се постарахте достатъчно. Язък.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 01:58



Мерси! А на секонда виста

дали би си направил труда да провериш някъде в близките дни? Ако не е много трудно, де...

Отговорът може да се наложи на бележка да ми го напишеш...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:03



своя колежка
Ако говориш за жена ми, държа да знаеш, че не ми е колежка и сама си пише постовете. Също държа да попитам аз някога лъгал ли съм тук? Не съм. От малък ми е втълпено, че лъжата е "като олио и винаги изплува".

няма никаква липса на граматика в постовете на Цветкова. ........... Липсата на интервали, за които говорите, не е никаква липса на граматика.

Ийй, ти пък се и обиди.




ПП
Уни, жал ми е за теб.
Разстроих се. Дано никога не изпадам в такава ситуация.
Лека нощ!



Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:09



...десетината души? Безгрешните, гениалните, всезнаещите и всеможещите? Айде по-скромно, плийз.


10 казват, че Уни е лъжец и калпав брокер.
1 (Уни/Цветкова) казва, че това не е вярно.
Ми, добре.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай! [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:11



Също държа да попитам аз някога лъгал ли съм тук

Мииииии..............ако това да твърдиш, че никога не си писал под женско име го таксуваш като леко поскриване на истината, а не за лъжа - значи потвърждавам - НЕ СИ лъгал.



Лека!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, я [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:15



Уни е лъжец и калпав брокер.


хехехехе... лъжец - това са самовнушенията ви, породени от взаимното единство, което сте постигнали по темата Цветкова - като полк от съветската армия сте - "За Ленину, за Сталину"...УМРИ, но свръзка дай!!



Но това за калпавия брокер вече е върхът. И издава раздразнение. Лягай бързо, че току-виж си си загубил съня - от жал за мен и от скрито раздразнение...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.