Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: разплака ме ......нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 20:05



Милата тя, колко истини си прозряла..............


Обаче, това ме кефи: Има и други хора, които имат различни от вашите мнения. И те са няколко милиона, тези хора. А вие сте ....я да видим - няма и десет. - ти сега ще клонираш госпожа Цветкова ли? Моля те, недей!



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:06



Кой беше въпросът ти, че не разбрах?

Това с ай-пи адреса е още по-комично. Няма никакъв начин нито с Цветкова, нито с Майкъл да пишем от едни и същи ай-пи адреси. Просто няма начин. А дали ще ми повярваш - ти или някой друг - никак не е съществено.

Поинтересувайте се малко в големите интернет-доставчици как стоят нещата с разпределянето на тези адреси. А после се поинтересувайте какво пък излиза в дира като ай-пи адрес. И ще намерите все някакво обяснение.

И не вярвам да ме мислиш за толкова елементарна, та да не мога да намеря ДРУГ компютър с ДРУГ ай-пи адрес, за да инсценирам някакво хвалебствие по мой адрес. Компютри в София - колкото щеш. А лицето Майкъл (дето пишел от едно и също място с мен

) непрекъснато го засичам във всякакви длуги клубове, и ако си направите труда да проверите - ще разберете колко е глупаво всичко, което пишете.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 20:12



Ми то няма проблем да се свържеш с нея на бележки, ако си банната в някой клуб.


Уни, струваш ми се петъчно преуморена, дарлинг. До колко часа работи днес?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:16



Ами да - точно това казвах и аз. Понеже модът казва, че ми махал бана, щото съм била ценен кадър според Цветкова... пък аз му обясних, че е нямало нужда да ми маха бана, за да съм полезна на Цветкова - достатъчно е да й отговоря на бележката, каквото и направих.

Днес наистина доста работих след обяда, но сутринта бях заета с доста по-емоционални неща... Не ти ги пожелавам.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 20:19



Че ако ВИЕ не харесвате някого или нещо - то НЕПРЕМЕННО никой друг не го харесва. Че ако ВИЕ обявите, че някой си се е скрил като мишка, или че не отговори по някакви причини на желанията ви - то ВАШАТА ПРИСЪДА НАД НЕГО (или вашето извинение) е нещо, което наистина заслужава внимание... Ако не беше толкова смешно - щеше да бъде трагично.
------------------------
Ле леееееее Уни, защо го прие така лично.. аз говорих през цялото време за Цветкова.. на теб само зададох въпрос дали я познаваш...


Обърка ме... разсърди се, че казах на Цветкова, че ако не се срещне с мен е мишка ли
Виж.. и на теб ти повтарям както го казах и на госпожата.. тук не се мразим, обичаме, харесваме, или не харесваме.. тук пишем, спорим и доста пъти се обиждаме.. това е стила на клуба...
Аз не мога да ти кажа дали те харсвам или не.. защото не те познавам нито като брокер нито като човек.. а като съклубар мнението ми е противоречиво.. но никой не ме пита затова и не го изказвам..
Но не се и опитвай да ми промениш мнението за Цветкова.. заставам зад думите си.. един постинг написа и той ми е достатъчен.. за да изградя мнение колко фалшив и повърхностен човек е.. това е МОЕТО МНЕНИЕ
А и друго.. като ти не я искаш като клиент и имаш толкова много работа.. защо не ми я пратиш на мен.. обещавам че ще ти звъня през пет минути и ще те питам за всяко нещо което тя попита.. така аз само натурално т.е. с физическо присъствие ще направя сделката..и ще си взем процента..ти ще си съветника.. пък ако трябва ще делнем комисионата... така ли се изпускат 3%...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:22



Може и да й предложа. Но, доколкото си спомням, тя търси мен.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 20:26



Ми от мен само визията.. а акъла и съветите от теб.. обещавам че една дума няма да кажа без да те попитам...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 20:31



Целият този диалог, или дискусия, са доста грозни и недостойни. Отново предлагам да ги спрем. Има достатъчно други теми, които биха могли да бъдат актуални за клуба.

Или се лъжа?




ПП - Понякога боли да те погледнат отстрани и да ти кажат нещо, което ти и без това знаеш, но си се надявал никой да не го е забелязал...

Не е лично. Или поне - не само за теб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 20:34



Некои наблюдения, които проведох в последните 10 минути, понеже ми стана ей тъй интересно някакси това за Цветкова, Уни и великата световна конспирация.

Та, г-жа Цветкова очевидно е грамотна. Доста при това. Говоря като начин на писане и изразяване. Защо г-жа Цветкова при цялата си грамотност не оставя интервали след точките и запетаите? На моменти е излязла от ролята си, тъй като след някои запетаи в постинга й има интервали. Явно г-жа Цветкова влиза в образ.

Г-жа Цветкова свързва на някои места изреченията вместо със запетаи, с тирета.

Например, ако взема горното изречение, тя би го направила може би така "Г-жа Цветкова свързва на някои места изреченията вместо със запетаи - с тирета."

При кого се наблюдава този похват?



Защо г-жа Цветкова преди да си тресне дългия постинг в НИ, е писала във Война по пътищата няколко дни преди това, след като по нейни думи очевидно единствения смисъл от регистрацията й е да осъществи връзка с Уни?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Здрасти, бабе! [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано29.01.10 20:35



"И не вярвам да ме мислиш за толкова елементарна"

Аз не те мисля, аз знам че си елементарна.
Почти колкото "Цветкова".
Егати, кога ти махнаха бана, кога нацвъка толкова мнения!? При това все безсмислени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.