Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:27



Колежки, предпочитам да не обсъждам този въпрос. Мълчанието ми може да тълкувате както намерите за добре. Ще кажа само, че ГЛУПОСТИТЕ, че с Цветкова и Майкъл пишем "ОТ ЕДНО И СЪЩО МЯСТО" СА НАПРАВО ПОРАЗЯВАЩИ.... Любопитно ми е какво точно разбирате под "едно и също място", но не и чак толкова любопитно, за да пиша повече по този въпрос.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: cвecтнa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:27



Ало.. Свестната.. провокирш ме с писанията си.. и после аз го отнасям зад врата...

.. така че и на бележки няма да ти пиша.. пък може да ти пиша.. знам ли..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 29.01.10 19:32.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:31



Въобще незнам а и не ми интересува кой, кой е или кой от къде пише.. аз просто ти зададох въпрос.. Цветкова познава ли те?


А и никой не е искал да правиш ти коментар...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:35




Ок, въпроса и за мен е приключил!Явно отговор на въпроса ми, що ли го направи, няма да получа?! А ми беше интересно, изключително любопитно

.

Нека да приемем, че аз съм се изложила, като те отъждествих с госпожата ............ .......... Малей, ама те всички тук така се изложиха, освен ти, разбира се!

Моите почитания!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Редактирано от Пaлaч® на 30.01.10 08:03.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 19:38



Охххх, напиши ми една бележчица де, да е миличка, да ми кажеш, че съм най-хубавата, най-умната, най-брокерката ............ моля те, излъжи ме хубаво

........ или да си напиша сама, а?

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:48



Кога ми зададе този въпрос? Извинявай, не съм забелязала... няма значение. Цветкова не ме познава. Дори и бележката от мен не си е отворила. Писах й я днес, когато се прибрах. Вероятно ще се запознаем, но не веднага. Нямам в момента време за нови клиенти, написах го и на нея.

И пак казвам - предпочитам да не коментираме повече участието на тази жена. Каквото и да е - тя не ви е направила нищо лошо и няма нужда да я въвличаме в нашите си вътрешни глупости.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 19:54



Виж коментара е напълно излишен.. ама напълно...
Ти май пак не разбираш за какво става въпрос... но както и да е.. спирам.. макар, че може да съм всякаква, но не понасям лъжата, лицемерието и ниската интелигентност.. но спирам... обещавам..и дума няма да обеля повече..за тази тема... и за въпросната госпожа...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.01.10 19:58



Аз ще помоля въпросната госпожа за среща и ако се окаже че наистина е било така, както разправя ще се извиня в ефир, тук публично.. пред всички.. но ако не може, или се скрие като мишка.. си я обявявам са тотален лъжец с липса на каквото и да е сиво вещество в главата си...


Ето какво ще кажа и на теб, и на всички. Има някаква зараза в този клуб. Идва един момент, в който започвате да си мислите, че човек няма друг живот, освен клуба. Въобразянате си, че непременно всички, които четат или пишат в него, СА ЗАДЪЛЖЕНИ да се съобразяват с вашите мнения и желания. Че ако ВИЕ не харесвате някого или нещо - то НЕПРЕМЕННО никой друг не го харесва. Че ако ВИЕ обявите, че някой си се е скрил като мишка, или че не отговори по някакви причини на желанията ви - то ВАШАТА ПРИСЪДА НАД НЕГО (или вашето извинение) е нещо, което наистина заслужава внимание... Ако не беше толкова смешно - щеше да бъде трагично.

Мили хора, живот има и извън клуб Недвижими имоти. И в този живот има и други радости и скърби, а не само това дали ВИЕ одобрявате или осъждате някого или нещо. Има и други хора, които имат различни от вашите мнения. И те са няколко милиона, тези хора. А вие сте ....я да видим - няма и десет.

А аз, понеже най-често съм банната - най-малко съм заразена от тази зараза!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано29.01.10 20:00



Ти имаш ли бележка, че си злобна

............ да ти изпратя една
Ти кого наричаш лицемер с ниска интелигентност ......... Уни или госпожата ........... ауууууууууу, леле......... това Уни не очакваше от теб!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Няколко пътинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано29.01.10 20:04



А бе ти от къде знаеш че това не е някоя шмекерия и тя да си прави реклама сама




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.