Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 11:39



Това за свидетелските показания на съпругите трябва да се прокара в ГПК.

Даже нещо повече! Навремето във Великобритания съпругът е имал право да иска съпругата му да бъде прибрана в психиатрично заведение, ако реши, че нещо не го кефи твърде. Тази блага практика би следвало да бъде възстановена и прилагана и тук. Едва ли има съпруг, който да не е пожелавал в един или друг момент жена му да бъде прибрана в лудницата. По този начин в клубовете не би имало нито една жена, която да пише с 1, 2, 3 или 10 ника и по този начин да всява хаос и смут.

Още ми е сънено, не ми се навлиза в дебрите на политиката.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема БабЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.01.10 11:54



Количеството, драги, не гарантира качество.

Понеже стана ясно, че "качество" е мръсна дума в твоята уста, очакваме на следващата клубна сбирка ти и Цветкова да дойдете и да ни впечатлите с количество.





Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано30.01.10 12:26



Всеки има право да бъде всякакъв.
Всеки има задължението да приема резултатите от правата си.
Така едни ги изритват от Нова телевизия, а други ги подритват в някакви клубове.
Мач като мач.

Ако си спомняш /и други да си спомнят, моля/, обаждах се единствено по повод съдийските присъждания.
Щото и тук се пръкна един съдия, които налита да рита топката. А неговата работа е със свирката. То и за това някои налитат да му правят свирки, белким остави другите да си ритат топката.

Остави тези глупости.
нЕкой се съсипаха да те канят.
Сериозно се питам, какво ти има та се криеш като партизанин ?



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: arrvv]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:23



Ти напоследък май се изживяваш като някаква инстанция, колежке. Пред която всеки е длъжен да трепери и да стои мирно. И да козирува.

Помолих те вчера - бъди по-сериозна.

Вероятни отговори на суровите ти въпроси:

1. Не - и какво от това?
1 - ДА -и какво от това?

2. - ДА - и какво от това?
2.- НЕ - и какво от това?

Ще ме съдиш? Или ще ме обвиняваш в лъжа? Или ще ми се извиняваш?

Не ставай смешна. Можеш да си мислиш за мен каквото си искаш. Включително и да си избереш отговор.

ЗА МЕН не си инстанция. Не и след вчера.

ПП - Апропо - неведнъж отговорих на въпросите. Върни се назад и прочети постовете ми от вчера ПОНЕ толкова внимателно, колкото си чела тези на Цветкова.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Махам бана на Унинови [re: bipet]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:33



Въх, не се включвай и ти в групата на канещите ме, плийз!

Сериозно се питам, какво ти има та се криеш като партизанин ?


Какво ми има ли? Може да съм саката. Може да съм грозна. Може да съм срамежлива. Може да съм саможива. Може да съм с прекалено високи изисквания. Може да съм заета....Казва ли ти някой?



И - продължавай в същия дух. Няма да имаш повече банове! Последният ти е подействал изтрезвително, доколкото виждам... и възпитателно!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: cвecтнa]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:36



Свестна, ти градираш апломба си доста интензивно... дай заден малко, ще се преумориш.

Правилно си сложила думата "колежка" в кавички. Къде мога да се меря аз с идеалните брокери... с мойте горели и течащи панели и с мойте нерегламентирани контакти с наематели... Съвсем друго си е КЛАСЕН БРОКЕР!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 15:48



МНОООГО СТРАННО!! Модът е изтрил тази част от поста ми, в която пишеше, че ай-пи номерата се виждат само до някъде, и от това, което се вижда, можеш да разбереш само приблизително града и доставчика...
ЗАЩО ли го е направил? ТОВА дали е поверителна информация, която неволно съм разкрила? Или е много удобно всички да си мислят, че при писане ЛЪСВАТ целите с целия блясък на адреса си, и ДА СЕ СТРАХУВАТ ОТ ТОВА??

Мнооого е благо да пишеш в ефир "Ти, Майкъл и Цветкова пишете от едно и също място", нали? И да манипулираш останалите по този начин, с такава нелепа, но АВТОРИТЕТНА лъжа!!...

ТОВА са истинските простъпки в този клуб, драги ми съклубници. А не кой какво бил писал и защо.

Но великите и безпогрешните едва ли биха го оценили така.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Молба до Модератора!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано30.01.10 15:51



Уни, зацикляш с мен!

............... Все едно и също си повтаряш.......!

П.П. Много ми е интересно как се измислят имената на фирмите! Особено ме кефят, онези оригиналните имена - дет са взети по две буквички от името на мъжа и жената примерно, детето и жената, приятелката и т.н. ............
Примерно: Димитър и Роза и се получава великото ДиРо


~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано30.01.10 16:06



Ще ме съдиш? Или ще ме обвиняваш в лъжа? Или ще ми се извиняваш?
-----------------------------
Теб акъла ти те е осъдил..от мен няма нужда..
Да те обвинявам..нещо си се объркала.. живот си е твой.. начина и поведението ти също..ти самата не се усещаш.. та аз ли да се нервя с теб та да те обвинявам.. ама знаеш ли колко ми е все тази дали Уни и Цветкова са едно и също лице..ама знаеш ли колко ми е все тази че след всеки пост ти се оплиташ и злобата и нервите ти завземат и малкото останало в главата ти..
Да се извинявам.. на теб?..нещо тук си се объркала..
Да извинявала съм се и ще продължа да го правя.. когато видя и усетя, че не съм права..
За да се извиниш трябва да имаш достойнство и себеуважение за да си признаеш грешката.. но при теб това го няма, така че не можеш да ме разбереш.. а и не искам
За теб явно това че имам разбирателство с почти всички тук е повод за обиждане и нападане..съжалявам но аз не съм ВЕЛИКАТА, ВСЕЗНАЕЩАТА И НЕПОВТОРИМА Уникална готова на всяка цена да блесне със своите знания.и неповторимост като брокер НИ.. аз съм съклубар, а брокер съм в офиса...
И наистина последно.. вчера ме излъга..но това че си замълчах.. не е защото съм глупава или пък защото съм наивна.. просто ми стана ясно що за човек седи пред мен.. и то възрастен човек..
Виж много е гадно когато с поведението си направиш, така че един човек да няма да каже добра дума за теб.. а трябва сам да го правиш.. за да изтъкнеш колко си полезна, всезнаеща и велика брокерка..
Няма ли да кротнеш.. слез на земята..и стани нормлен човек.. а не СУПЕР УНИКАЛНА..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 30.01.10 16:16.



Тема Re: Махам бана на Унинови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.01.10 16:10



А тъй де! Кажи си - срамежлива съм, не ща да идвам на сбирки и толкова. Твърда позиция трябва да се заявява, не некви недомлъвки, нали така?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.