Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:15



ако това да твърдиш, че никога не си писал под женско име го таксуваш като леко поскриване на истината, а не за лъжа

Би ли разяснила какво точно ми вменяваш, че не моа те рАзбера?





Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:17



Но това за калпавия брокер вече е върхът. И издава раздразнение. Лягай бързо, че току-виж си си загубил съня - от жал за мен и от скрито раздразнение...

Така съм раздразнен, че... почнах да се прозявам.





Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:18



А, не. Слаба памет имаш. ПрипомнИ си. ПрипомнИ си какво си правил, преди да се регистрираш, и после - на кого си го признал, от когото пък аз го научих. За домашно.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:20



Доста ми примъчня, че цели десет души тук ме смятате за калпав брокер... Ще трябва да взема мерки. Може би трябваше, като една свестна колежка тук, да напиша АЧИК, че съм олицетворението на добрия брокер, може би щяхте да ми повярвате. Виждам, че хваща дикиш.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:22



Пак питам - какво се опитваш да ми вмениш?
Кажи го, върни ми тъпкано за това, че обявих, че си калпав брокер.



ПП
Бахти комунистическите прийоми използваш. Повръщаш върху човека и после казваш "Виж се на какво приличаш". Мъка, мъкаааа...



Тема Re: Боли, янови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:23



Така съм раздразнен, че... почнах да се прозявам

Глей ся... и аз се прозявам отдавна, ама трябва да изчакам още едно включване... дай да ги направим до 100 и после да си лягаме.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 30.01.10 02:25.



Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай!нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:24



Бахти комунистическите прийоми използваш

Каквото повикало - такова се обадило - ЗАКОН ОТ ФИЗИКАТА!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Боли, янови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:31



Като ти чета поста, пак се сетих да ти дам това:

Редовите несретници имат нужда да обяснят провала си с нещо извън тях самите и произвеждат конспиративни обяснения за света от рода на това, че има заговор, че някой им пречи, че някой целенасочено ги е прецакал.
Х. Александров




Тема Re: Ей, Уотсън, внимавай! [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.01.10 02:32



Добре.

А сега кажи какво имаш предвид, че съм писал под женски ник.



Тема Re: Боли, я [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.01.10 02:39



Това, че десет души са си наумили да тропат с крака и да твърдят нещо - всеки по свои си причини - не е дори заговор. Просто е твърде незначително като факт, за да се нарече с толкова високопарна дума като ЗАГОВОР. Пък и аз май ви надцених - даже десет не сте!!!

Май 6-7...Внушаващо респект количество, нали?

Относно женското име - в началото пишеше като Дидактична. Не ми се правИ! (израз на седмокласник). Чак после съблече тоя ник и се регистрира с днешния. Ако благоволиш да си спомниш - те излових по стила и по още някои неща и те поднасях доста време с прякора ДИДИ. Което пък кой знай защо събуди гнева на някои тук, но това е друга тема.

И не смей да отричаш!!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.