Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема офф ПРЕДЛОЖЕНИЕнови  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 20:09



Тъй като Модератора не иска да ме чуе и да ми отговаря на въпросите.... предлагам да направим една анкета
За или против бана на Уникалната
Тъй като всеки шеф е подвластен на подчинените си.. и е в зависимост от тях.. аз предлагам, ако всички /или мнозинство/ сме против бана на Уникална, той да й го премахне...
АЗ СЪМ ПРОТИВ БАНА НА УНИКАЛНА!!!!

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Нещо пак се обърка.нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 21:08



Бана го решава модератора, а не общото събрание.






Тема Re: Нещо пак се обърка.нови [re: jamie]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 21:12



Напротив.. модератора не е клуба.. всички ние които пишем.. сме живеца на клуба.. и без нас.. ще има клуб... без клубари..
Както твоя клуб.. но там причините са обясними.. защо хората не искат да пишат.. имат си Модератор "шегаджия" с тоста странно чувство за хумор...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Клубанови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 21:14



си беше ОК и когато Сглупи и Калната бяха с банани, не говори глупости.
А за моя клуб - ти получи шамари там понеже реши да злоупотребиш. Е, и аз злоупотребих с теб в отговор, каквото повикало...






Тема Re: Клубанови [re: jamie]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 21:26



си беше ОК и когато Сглупи и Калната бяха с банани, не говори глупости
За кой беше ОК.. за мен не беше.. аз затова пуснах анкета..

А за моя клуб - ти получи шамари там понеже реши да злоупотребиш. Е, и аз злоупотребих с теб в отговор, каквото повикало
Шамари? Де да бяха.. получих нещо, което не съм очаквала, че човек като теб.. колкото и чепат да е, може да го направи.. да се подиграва с хората..
Да разбирам ли че си ЗА бана на Уникална?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Като не е ОК за теб,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 21:32



напускаш. Какво те притеснява?
Получи каквото поиска, дръж се мъжки и не мрънкай

Дори не те баннах и те предупредих предварително да си опичаш акъла, нали?

За/Против не е опция. Темата ти е излишна - това ти пиша от известно време насам. И не само тази а и всичкото мрънкане.




Тема Re: Като не е ОК за теб,нови [re: jamie]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 21:49



Съжалявам пиле но имам твърде ясна дикция за да се тълкува като мрънкане..
Хайде да не се подпочваме за твоя клуб.. че няма да е здравословно нито за теб нито за мен...


Като не е ОК за теб, напускаш.
Ще ли ти се.. ама нямааааа..
Напротив ЗА и ПРОТИВ е опция.. за демократичното управление на клуба.. и ако обичаш не ми казвай какво да пускам като тема и какво не... тук ти не можеш да се гавриш с хората.. защото нашия Модератор е цвете в сравнение с теб... а щом аз казвам че Мода е цвете.. направи си сметката...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Оплеска я,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 22:04



в моя клуб научи урока за клубната демокрация и ролята на модераторите. Виждам че си го позабравила, не ти е първата тема в тоя стил нали?
Ще си припомниш, не бой се. Клубовете нямат демократично управление, модератора не се избира а назначава. Точка.

ПП: Гавря се с нарушители, всеки сам избира как да се държи в клуба ми. И после мрънка (с твърде ясна дикция)

Странно ама винаги се оказва нездравословно за него...




Тема Re: Оплеска я,нови [re: jamie]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 22:27



ууууаааауууу.. впечтли ме.. бях наказана.. как само прозвуча.. почти божествено да знайш...
Модератора се назначава.. бре.. а каква му е длъжностната характеристика???
Според мен е да привлече повече съклубари.. да има повече диалог.. един клуб да го направи интересен, полезен и динамичен.. бъркам ли?
Единственото му задължение е да следи за добрия тон.. но тук така и така го няма.. така че или всички трябва да бане или всички да пишем..
А за твоя клуб престани да упорстваш.. издъни се яко, още пазя какво съм пуснала и как беше поправено.. не ме принуждавай да го пусна тук.. а пък ако ще Мода да ме бане за спам..
И последно.. аз съм против бана.. доколкото си спомням ти също.. отричаш ли?
Нарушител!!!!??? .. боже не го знаех.. как само прозвуча..
Да дикцията ми е перфектна..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Постъпих почтено,нови [re: arrvv]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.01.10 22:45



предупредих те още преди да налазиш в клуба ми


Така че каквото си получила - е било на твоя отговорност.

"Според теб" е без значение. Фактите са други, стига писука че ставаш смешна с дикцията си на мишка





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.