Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема мнениенови  
Автор Cwetkowa (непознат )
Публикувано26.01.10 14:27



Чета в този клуб от миналата пролет.Имах да продавам апартамент и затова влязох.Когато имам време чета подробно.Интересно ми е да чета не само професионалните теми но и останалите, тъй като работя с хора и взаимоотношенията тук ми станаха интересни.С изключение на многото теми, в които лигавенето ви ми идва в повече за такъв клуб-от другите теми човек понякога може да се поучи на доста неща.

Съвсем наскоро продадох имота си.Бях го дала на няколко фирми,но го продадох на един човек от съседния вход.Реших да пиша днес защото държа да знаете,че много ми помогна всичко, което бях прочела от брокерите в клуба, но най-вече от брокерката Уникална.Чета тук колко хора не я понасят в клуба но аз я намирам за интересна, забавна,много интелигентна и много полезна.Някои информации- например за данъчната оценка на името на мен и съпруга ми или за документа от кадастъра или за удостоверението за брачен договор-тя ги беше описала много добре и ми свършиха отлична работа да си подготвя навреме документите. Също благодарение на нейни мнения се огледах и навреме забелязах разлика в адреса на данъчната ми оценка и нотариалния акт.Питах нотариуса по сделката и всичко което тя беше написала по тези и по други въпроси се оказа истина.И по други теми мненията и са винаги подробни и се разбират лесно.



Искам да кажа следното, като отговор на многобройни мнения,писани в клуба.Може би юристите са по-компетентни от брокерите в юридическата материя.Специализираните лекари също имат по-голяма компетентност в своите области от джи-пи-тата.Всеки камък си тежи на мястото и не виждам никаква причина някой брокер да е обвиняван че има пропуски в юридическите въпроси.Това не му е работата.Работата му е да ти намери жилище каквото ти трябва или да рекламира успешно твоето жилище и да ти доведе купувач.И да има с кого да се консултира юридически,ако сделката е по-сложна.Така, както личният ти лекар се справя сам с проблемите, доколкото е компетентен, а за по-специализирани случаи те изпраща на специалист. За целта брокерът трябва да е контактен, приятен, да умее да разговаря с хора и изобщо да ти е приятно да контактуваш с него,докато ти върши работа.Да е съвестен и да се старае за теб-това винаги си личи.Имаше голяма разлика в брокерите,които правеха огледи на моя апартамент.А дали е компетентен-много често това е в пряка зависимост от общата му интелигентност.Един истински интелигентен човек навлиза в материята много по-лесно,дори когато тя не му е специалност и най-важното-никога не се занимава с неща,за които не се чувства достатъчно подготвен.Нищо общо няма с образованието.Дипломата не дава интелигентност,нито компетентност.Особено българската диплома.



За брокерката, за която писах-разбирам защо не я обичате.Мисля че превъзхожда доста от опонентите си тук по много показатели-и като човек включително.Нормално е за България такъв човек да не бъде харесван.Сега имам намерение да купя нещо по-малко с парите от продажбата и искам да се обърна към нея.Писах и лична бележка,но нямам отговор.Ако прочете това-нека отвори бележките си.Не знам дали има право да влиза в клуба-доколкото прочетох е била отстранена. Сигурно е по причините които изтъкнах по-нагоре.Обективни причини да я спрете да пише в клуба не намирам.Ако някой я познава лично-нека ми пише координатите и,за да я потърся.



Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано26.01.10 14:45



Хубаво е, когато непредубеден и интелигентен човек се включва тук понякога , хубаво е, че сте изразили мнението си, хубаво е, че за разлика от някои тук сте разбрали каква всъщност е брокерската работа, лошото е, че ще последва акция срещу Вас и колежката от брокеромразещите тук, или ще Ви подминат. Аз пък Ви благодаря !



Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано26.01.10 15:44



Браво, г-жо Цветкова!

Много съжалявам, че от миналата пролет чак сега решихте да благодарите на Брокерката Уни и оцелихте момент, когато тя не може да пише. Бъдете спокойна, до колкото знам, може да си чете бележки

, пък и скоро ще и свърши наказанието!
Като ви прочетох, леко се поучудих, че при вас са се случили точно неща, които Уни е предвидила, дори последователността е спазена , пък и грешка в нот. акт, но това не е важно, по-важното е, че тя помага ..........
Моля да бъда извинена, че обръщам внимание на дребните неща, ама аз съм от "лигавите" брокери , пък и ме е яд, че благодарите само на нея

Нека да ви е успешен и топъл деня!

П.П. Странно, продали сте, а имате добър поглед върху покупката на имоти! ....... ...........
Въобще, май хубаво се забавлявате с Уни

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано26.01.10 16:34



За брокерката, за която писах-разбирам защо не я обичате.Мисля че превъзхожда доста от опонентите си тук по много показатели-и като човек включително
--------------------------
Радвам се.. че има добра дума за брокер.. и радваме факта, че ти е била полезна с толкова много неща... просто ти си първия човек, на който му се случва всичко това накуп.. за една сделка.. явно си от късметлийките...


Сега.. едно пояснение за клуба.. тук не се обичаме.. и не се и мразиме.. тук спорим.. и се караме...и понякога се обиждаме...
За превъзходството.. хайде да си затраем... от величия в клуба.. не останаха нормални хора...
А колкото като човека Уникална .. я ми кажи...ти откъде я познаваш.. като човек...
Нали досега търсеше координати.. бележки.. и т.н.
Виж незнам коя си и с каква цел си пуснала тази тема..дано да е само за да благодариш, ако е така страшно се радвам.. но ако е за да разделяш клуба..и целта ти е да се появат ЗА и ПрОТИВ Уникална.. не ти прави чест...
Това не е клуб на отделен участник.. а клуб за НИ... и винаги съм била против.. когато даден съклубар е пускан в отделна самостоятелна тема...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 26.01.10 16:43.



Тема Re: мнениенови [re: arrvv]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано26.01.10 16:38



А колкото като човека Уникална .. я ми кажи...ти откъде я познаваш.. като човек...

Жокер искаш ли






Тема Re: мнениенови [re: Пaлaч®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано26.01.10 17:08



Не! И да ти кажа въобще не ме интересува..интересното е че таз женица чете от миналата година от пролетта.. а сега се е регистрирала... за да пусне тема в НИ и войната по пътищата.. и друго как така не е попитала нищо досега.. а само това което е вече било написано й е било от полза... а сама е продавала..
Но както и да е.. просто се хванах за думите... човек.. превъзхожда... и мразите...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re:и ти ли?нови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано26.01.10 17:17



Не вярваш на г-жа Цветкова

............ И що така? Щот си "брокеромразец" ли ............ завиждаш, като мен ли или какво?

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано26.01.10 17:19



Госпожа Цветкова изцяло препотвърди правилото ПУТКА. Предлагам да ме изберат за народен представител, явно имам талант да вкарвам обществените правоотношения и личните взаимоотношения в идеалните за това нормативни рамки.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема леле, леле.......нови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано26.01.10 17:25



Е, какво да пита жената - Уни е пускала темите интуитивно и жената се е обучавала

............ какво искаш повече?! Всичко описано и се случва и дамата е действала по така написания алгоритъм!


Е, не! Изключително абсурдно ми е това тук ................



~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: мнениенови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано26.01.10 17:27





Гласувам!

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.