Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не обърнахме ли повече внимание...нови [re: abettor]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.01.10 11:08



Ехааааааааа, че ме изкефи твоята госпожа. Много любимо, искаш ли един сутрешен чай?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Както виждам, класът се събра....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано28.01.10 11:40



.... са очакваме да дойде и дружинната и можем да обявим петъка за настъпил.





Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор Cwetkowa (непознат )
Публикувано28.01.10 23:38



Написала съм каквото мисля.Нямам желание да споря или да дискутирам с никого,нито да ставам редовен посетител.Съжалявам ако някой е бил засегнат или съм разбрана неправилно.Не разбирам за каква акция срещу мен говорите.Мисля,че този клуб е създаден за да помага на хората,а в случая стана точно това-някой от клуба ми помогна.Пиша сега,защото сега се приключи продажбата. Регистрирах се за да потърся брокерката защото се оказа,че не мога да пиша нерегистрирана.Пуснах и лична бележка.Нямам отговор.После написах и мнение. Ще чакам отговор о
т нея,щом никой от вас не може да ми даде координатите и.


Това,което сте написали като коментари до тук,затвърждава мнението ми за взаимоотношенията ви,което вече написах.Желая ви приятни занимания,очевидно този тон на общуване ви харесва.Мисля,че не е приемлив за доста хора,съдейки по тесния кръг на участници в клуба.Можеше да се очаква клуб,свързан с толкова актуална тема да е много по-широко посетен,както други клубове в които пишат много участници и си помагат с мнения и съвети.



Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.01.10 23:49



Цветкова, мога да ти съдействам да издириш Уни по IP адрес. Дори можем да ангажираме силите на НСБОП в това начинание. Искаш ли?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.01.10 23:57



Регистрирах се за да потърся брокерката...

Госпожо/ице, Вие направо ще ме разплачете. [puskam_sylza_ot_umilenie].



А защо не се регистрирахте по-рано, когато Ви беше необходима помощ, а чак сега - когато помагач-ката не може да пише.



Тема Re: мнениенови [re: Ha живo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 00:08



Изчакай до утре, за да изгледаш епизода на XXI Сенчъри Хоук.

ТАМ са отговорите.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: мнениенови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.01.10 00:59



Мерси! Аз пък си мислех, че отговорите са в Перла и/или Листопад.
Каква драма...





Тема Re: мнениенови [re: Ha живo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.01.10 01:00



Абе, ти не видя ли днешната тема?

Ако не си, бързо върви.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: мнениенови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 11:59



аз гледам Незбравима.. по нова...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: мнениенови [re: Cwetkowa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано29.01.10 12:08



няма да ставаш Редовен посетител????
Но нали си била редовен посетител.. от минлата пролет.. непрекъснато си чела.. и си следяла клуба..
Координати на Уникална никой не може да ти даде.. защото никой не познава Уникална.. пробвай се по IP, или питай мода или Киро.. не само ще разбереш от къде пише но и коя е..

Желая ви приятни занимания,очевидно този тон на общуване ви харесва.Мисля,че не е приемлив за доста хора,съдейки по тесния кръг на участници в клуба.Можеше да се очаква клуб,свързан с толкова актуална тема да е много по-широко посетен,както други клубове в които пишат много участници и си помагат с мнения и съвети.

Да.. тона определено с оправи.. и няма вече дразги и величия.. и клуба продължава да е полезен.. който е попитал нещо свързано с НИ му е отговорено... а колкото до ТОЗИ ТОН ми очевадно е.. че той ни забавлява а пък и никой не те кара да четеш офф темите.. те са си за нас...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.