Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: А да се срамувашнови [re: jamie]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано01.02.10 09:19



Аз като ти казвам, че си мрачен тип, ти не ми вярваш ! Колкото до вниманието - нямаш шансове, нито си клиент, нито ще бъдеш такъв, нито някога ще имаш удоволствието да се докоснеш до моето внимание. Отново напомням на теб и мода, че тук темата е за цените.



Тема Re: Нула гняв,нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано01.02.10 09:21



За разлика от останалите тук, аз знам, че познаваш по - добре Пазарджик, отколкото София, както виждаш, не съм те предал досега, защо се издаваш ? Шефе, спамиш отново, темата е друга.



Тема Re: Нула гняв,нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано01.02.10 10:46



Батинка през живота си не съм стъпвал в Пазарджик
Упс. сега се сетих, ходих веднъж на свиждане на приятелче в полицейското училище ;) В далечната 1989 г.
П.П. Ама пък в ПодУене мноо бързо падат цените.
Миналата седмица 118 000 е. Тази 115 000 .
И тази седмица май нямаме участник познал вЯрния отговор .
С тия темпове на спад като лятото ще имаме новодомец





Редактирано от Пaлaч® на 01.02.10 10:53.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано01.02.10 21:18



а валутата ще отбележиш ли. Ако е евро твоята клиентка е много зле освен ако не е над 160 кв





Тема гуфинови [re: spgufi2]  
Автор cristal_reaver (ентусиаст)
Публикувано01.02.10 21:29



Пич правиш се на хитър а?
Клиент-посредник а?
Май пропускаш факта че посредника има 2 клиента. Та не ми стана ясно това с обгрижването на клиента.
По простия ми акъл шанса и двамата да са доволни е 1/4. Кдемек ти в останалите 3/4 прецакваш клиентите си?
Какво повече да говорим?

Редактирано от cristal_reaver на 01.02.10 21:34.



Тема Що бре,нови [re: spgufi2]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.02.10 22:20



ще фалираш скоро ли ?


Ходи на Женски пазар да напомняш и проповядваш, там и психоаналитичните ти склонности може да ти изкарат някой лев Темата е именно за цени а не за брокерски фантазии.




Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: cristal_reaver]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано01.02.10 22:58



Евра, естествено. Ремонтирано беше жилището. Тя продаде едно двустайно тухлено за 82 и купи това.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Излагаш се,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.02.10 23:56



сигурна ли си че не са били 182?






Тема Re: Излагаш се,нови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано02.02.10 00:15



Не, беше 82, в Яворов. След ремонт. Юни 09. За месец и половина направихме 2 сделки...А купувачката на Яворов ще я запомня с една комична ситуация... през цялото време се притесняваше страшно много дали продажбата не е някаква измама, защото....като била на оглед - не видяла в банята ЧЕТКА И ПАСТА ЗА ЗЪБИ! И през цялото време се опитваше да ни убеди, че продавачката е подставено лице, мошеничка, която не живее в жилището и идва специално за огледите, а иначе лъже, че там живее... накрая се изтърси в 8 часа сутринта, уж да види мазето, без предупреждение... за да се УБЕДИ, че продавачката си живее там...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Излагаш се,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор moreol ()
Публикувано02.02.10 21:05



Я ме насочи къде си обяснила за предимствата на панела, че ми е интресно. Цените на новото стройтелство са почти толкова колкото дават и панела.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.