Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано27.01.10 09:39



Целувай ръка



118 000 евро.
Нямаме участник познал вярния отговор


Редактирано от Пaлaч® на 27.01.10 09:43.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано27.01.10 10:44



Пиша се "верния", о великий ! Питам се как е възможно човек, непрекъснато подчертаващ , че е образован, да няма пост без правописни и стилистични грешки ?! Никой не е съвършен явно, макар ти да си оставил такова впечатление у мен.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.01.10 10:53



Гуфи, ако ще правиш забележки от лингвистичен характер, би следвало самият ти да пишеш без такива.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано27.01.10 11:04



А какво прави банката.. ?
И само не ми говори че си наемател в апартамента моля те...Да кажем 50000Е, трябва да бъдат изплатени за 10г... а направи си сметка колко ще ти е наема.. за двустаен напримери то маломерен и то на ш.з...
Но в едно си прав... още една възможност... но дали е приемлива..е друг въпрос...
А това за изкупуването.. направо ме убиха..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано27.01.10 14:39







Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано27.01.10 15:35



Окаяния, с цялото ми уважение към теб ще кажа, че ти по презумпция заставаш на страната на модчето, защо ли ? Иначе може би и аз допускам грешки , но са от бързане, не от незнание и това е разлика, която ти като достатъчно интелигентен човек няма как да не си разбрал.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано27.01.10 16:03



Смешко






Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.01.10 23:08



Прав е ястребът.
Ето, само в тези две изречения:

Окаяния, с цялото ми уважение към теб ще кажа, че ти по презумпция заставаш на страната на модчето, защо ли ? Иначе може би и аз допускам грешки , но са от бързане, не от незнание и това е разлика, която ти като достатъчно интелигентен човек няма как да не си разбрал.

има точно 12 (ДВАНАДЕСЕТ!!!) правописни грешки.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Ha живo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.01.10 23:51



Ако трябва да прецизираме характера на грешките, те по-скоро са пунктуационни.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.01.10 23:56



Напротив, Гуфи. Тук дълбоко грешиш. До този момент защитавам единствено и само личните си убеждения и виждания по разни въпроси, които се дискутират тук. Изобщо не ми дреме как ме тълкува Мода, ти, филанкишията, etc. Направо идея си нямаш колко не ми дреме.
При положение обаче, че правиш забележки за нещо, то ТИ трябва да си единица мярка и да си изряден. Очевидно в лингвистично и пунктуационно отношение не си, тъй че си трай.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.