Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: arrvv]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано26.01.10 15:42



А колкото до цените на имотите.. за мен все още са височки.. и собственици.. строители и инвеститори не могат да разберат.. че не трябва да гонят 50% печалба.. а трябва да продават.. но проблема си е техен апратаментите също...

Тук съм напълно съгласен с теб ;).




Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано26.01.10 15:47



Ле-ле, ти наистина ли са написал това ?! Ти, който си посветил часове да обясняваш как ние сме вдигали цените, как сме лъгали горките хорица нещастни, как хем сме некадърни, хем влияем на пазара

По принцип поста ми беше за тази тема. Просто реших да се заям културно с теб, защото това което беше написал беше твърде общо.



И да-гилдията ви е един от факторите за раздуването на цените.
Ако не вярваш погледни си обявата за имотчето в ПодУене. Абе пич ти сериозно ли мислиш, че някой ще го купи за 130 000 евро




Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано26.01.10 16:02



Тук съм напълно съгласен с теб ;).

Нима? а забрави ли, че съм без образование.. и че нямам право на мнение...или когато си съгласен с мен.. това не важи..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: arrvv]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано26.01.10 16:13



Виж сега не става въпрос за образование в академичния смисъл.
Повечко четене на специална литература.
Това, че не си чувала за финансовия лизинг, не значи че е нещо като вид измама






Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано26.01.10 16:41



Това, че не си чувала за финансовия лизинг, не значи че е нещо като вид измама
-------------------------------------------

Ти с вродена или придобита мания за величие си..


Защо говориш от мое име какво знам и какво незнам.. обсъждахме ако си спомняш рисковете при лизинга на апартаментите.. и как се гарантира че имота ще бъде прехвърлен.. и дали фирмата ще съществува дотогава...но..защо ли ти въобще ти се връзвам....

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: arrvv]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано26.01.10 16:46



С вродена.

И при финансовия лизинг и при ипотеката риска е един и същ. Да изпаднеш в неплатежоспособност. Като резултат отиваш на улицата.
В единия случай обаче ще стане по-бързо и по лесно за изрядната страна.




Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано26.01.10 17:20



И при финансовия лизинг и при ипотеката риска е един и същ. Да изпаднеш в неплатежоспособност. Като резултат отиваш на улицата.
----------------------
Може ли пак да не се съглася.. или това автоматично ще ме превърне в глупава...


При ипотеката.. собствеността е твоя..много важно нещо.. имаш НА на твое име и във всеки един момент можеш да продадеш имота.. ако видиш че закъсваш с вноски и т.н. А и в момента банките предоговарят кредити и т.н. Но имаш избор.. продваш.. или плщаш по-малко .. или не плащаш и ти го взимат...
Хайде сега ти си специалист по лизинга.. ако просрочиш 1 или две вноски.. какво става, като дори нямаш НА, а само ПД
Модераторе, в този клуб сме не да казваме на хората какво да изберат.. а да сме полезни с информацията.. защото съгласи се.. че и ипотеката и лизинга са дървета.. ама лизинга крие повече подводни течения..така че ако тръгнат да купуват нека първо да проучат основно условията и на едното и на другото...
Я кажи защо като отидеш на семинар веднага ти смъкват 1000Е.. защото информацията която се дава на такива сбирки е избирателна и понякога подвеждаща..
Искаш ли да отидем заедно на една такава сбирка.. и после пак ще си говорим... ще повикаме и Свестна и всички които искат.. ей така за инфо..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: arrvv]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано27.01.10 08:58



Ми тегли си кредит и го купи с кредит. Хората ти предоставят още една възможност.
А я ми кажи какво прави фирмата ако ти прехвърли собствеността и ти на втория месец престанеш да плащаш






Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано27.01.10 09:30



Нямам нужда тепърва да се убеждавам колко си велик, знам го отдавна. Да не говорим пък от мен колко повече разбираш от НИ, няма никакво място за сравнение, затова с теб не обсъждам НИ, ти ме превъзхождаш толкова , че ми остава само да се прекланям пред теб, мамин сладък , душичка мила.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано27.01.10 09:37



И да-гилдията ви е един от факторите за раздуването на цените.
---------------
Това изречение е достатъчно, за да разбере всеки непредубеден човек доколко ти разбираш от тази материя, няма нужда от повече. Комплексен си, нали знаеш ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.