Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано04.02.10 09:56



Знаеш презрителното ми отношение към теб, породено главно от това, че не обичам комплексарите, понеже за пореден път ти намесваш брат ми, което отново никак не ти прави чест, ме предизвикваш да ти кажа няколко истини, които ти естествено с плиткия си мозък няма как да знаеш. Дисидента, кой си ти да даваш оценки и да съдиш Блага, мен, брат ми , или когото и да било ? Сега ще ти светна моето момче, че ми омръзна да си избиваш комплексите тук - моят брат беше задържан неведнъж в поделенията на МВР, а аз имах 15 годишна присъда през 1984 г. и знаеш ли защо, пиленце златно ? "за това, че системно злослови по адрес на партийно - правителствени мероприятия" и още куп прегрешения все в тази връзка. Никога не съм изтъквал това с цел да се правя на дисидент като теб, никога не се ползвах от привилегии на активен борец, нито брат ми го е направил. Шушляк и мижитурка си ти, аз имам 6 г. и 7 месеца в затвора по политически причини, това само за информация, освободен съм с Указ на Жельо и това не е тайна, може да се провери. Ето ти и едно официално предупреждение - досега търпях всичките ти простотии, но ако още веднъж споменеш брат ми, този път наистина ще ти те боли главата, разбра ли, цървул такъв ?!



Тема Re: Многонови [re: jamie]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано04.02.10 09:59



Разлика между дупка и прилично жилище да се сведе до 10%...???
И на мен ми се иска,ама не го вярвам да стане някога.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано04.02.10 10:03



Шушляк, кой знае коя бутка си обрал ;)
Веселиновското селянче с указ освободи един куп дребни и по едри престъпници и хулигани
Махам брат ти от поста си, от уважение към него, не че ме е страх от теб. А иначе с мен ако имаш някакви проблеми... Когато и където кажеш смотльо!


Редактирано от Пaлaч® на 04.02.10 10:26.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 11:02



Тъй като темата стана леко политическа.. искам да ти задам един въпрос... и не размахвам пръст и не командвам ... просто от любопитство..
Ти никога ли не си се облагодетелствал от положението след 89г., затова че си лежал по затворите и си бил антипартиец? Не си ли познавал хора, които са ти бутнали едно рамо..
Виж, само искам да ти кажа, че аз съм съвсем обикновен човек.. българка.. която обича родината си и затова съм тук, но.. поразиите които направиха СДС и в частност техните червени лидери.. /защото извинявай, но ако не бяха червени.. те нямаше да са толкова нагли/.. са може би в пъти по-голями от това което ни направи комунизма.. Така че голяма разлика между СДС и БКП няма.. СДС срути страната, и не само това.. срути най-ценото което ни остана.. вярата... а това не мога да го простя...
А колкото до брат ти.. няма защо да го намесваме.. той е творец и като такъв шапка му свалям..но аз го приемам него като творец, а не като борец..и евала че си остана на музикалната сцена, а не се литна да става политик при онези малоумни.. нагли.. комунистически... лъжедемократи. Създадоха партия и после я раздробиха.. това не ти ли прилича на борба за власт, а не борба за благото на народа..
Поздрави брат ти.. и му предай че в клуб НИ има много фенове...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 11:19



Аз незнам защо спорите.. и ти си червен.. и аз.. и няма как да не е останало червеното в нас.. Тези които са се появили на бял свят в началото на 70-те.. всички имат остатъчен продукт в съзнанието си от великия комунизъм...
Просто нашето обучение беше при великия комунизъм.. пълнеха ни главите с глупости.. бяхме чавдарчета, пионерчета, комсомолчета...и това все пак е останало във сформирането на мисленето ни..
Така че просто няма защо да спорите..живот и здраве нашите деца ще са с по различно виждане и идеали.. и дай боже да живеят по-добре и да имат мечти.. които да могат да сбъднат..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано04.02.10 11:33



Тъпако, освен, че си комплексар, ти си и изключителен тъпанар, а лошото за теб е, че го знаеш прекрасно и това те тормози, ама нищо, не се притеснявай, не си виновен, то отвътре те кара !Нещастник скапан !



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: apви]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано04.02.10 11:37



Не само никога не съм ползвал никакви привилегии, макар да съм работил за СДС и да познавам всички, не само, че брат ми никога не се е ползвал от това, ами аз например отказах на един политик да стана общински съветник, защото не желая да се цапам. Някога Ваня Костова отиде при Жельо , той прегледа досието и делото ми и подписа указ само с моето име.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 11:47



ами аз например отказах на един политик да стана общински съветник,
------------------------
За което ти правя евала..съвсем честно.. много е трудно човек да преодолее съблазните и да отстоява на принципите си...
А за брат ти това казах.. просто му се възхищавам че не се потдаде и остана такъв какъвто тежи на мястото си.. музикант..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: spgufi2]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано04.02.10 12:46



Ще ми е интересно да го видя. Както ще ми е интересно и да ми кажеш за какво си осъден. Може и на лична. И ако действително си съден по политически причини ще ти се извиня публично


Щото веселиновското селянче помилва и снахата на цар Киро, която беше осъдена за джебчийство... И нея с нарочен указ ;)


Редактирано от Пaлaч® на 04.02.10 12:55.



Тема Re: Какви са тия цени?нови [re: Пaлaч®]  
Автор spgufi2 (старо куче)
Публикувано04.02.10 13:02



За просветените е ясно всичко това, написах книга през 90-те, не си човек, пред когото да доказвам каквото и да било, нито да му задоволявам интереса, нито ме интересуват твоите извинения, отдавна си се доказал пред мен и всички тук. И още нещо - повечето хора в този клуб мислят същото за теб, което мисля и аз, разликата е, че те са по - дипломатични от мен, не ти го казват в упор. Избивайки си комплексите, се опитваш да се показваш всезнаещ и всеможещ, не си, елементарник си, запомни го от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.