Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема off: петък е:-))))))нови  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано22.01.10 10:40



Ето, половината петък мина, а още една тема за разпускане няма

............ Мисля, че е крайно време да започнем да поемаме отговорност за поведението си в петък и подред /брокер/неброкер / да пускаме "петъчни теми". Не се притеснявайте, следвайки този ред, дори и да има баннати ще влезем в цикличност и тук ще има постоянно пребиваващи за поддържане на "имиджа" на този иначе сериозен клуб

За да продължа по същество, трябва да попитам Мода, кой има бан, щот ще питам поименно и няма да е честно, ако човекът е баннат и не може да се включи.
С една дума, аз днес май си го търся и зависи от Мода, дали ще си го намеря .



Нека да е усмихнат и топъл деня ви!


~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Редактирано от cвecтнa на 22.01.10 10:47.



Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: cвecтнa]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано22.01.10 11:03



Единствения БАНан е връчен само и единствено на розовите гащи ;)




Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: Пaлaч®]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано22.01.10 11:09



Благодаря ти!



Ти днес в настроение ли си?! ........

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: cвecтнa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано22.01.10 11:35



Eй, заради теб днес нямаше да дойда на работа.. от вчерашната ти тема така съм се заблудила, че вчера е петък и вече си правя планове как ще спя до късно и ще мъзелувам днес.. а то какво.. развихрила си се в четвъртък..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: arrvv]  
Автор cвecтнa (понякога)
Публикувано22.01.10 11:43



Моля, моля! Вчера въобще не съм искала да се превръща темата ми в лигавене, ама то човещинка

.............

Днес е деня за лигавене и губим ценно време, струва ми се ........... аз в ранния следобяд трябва да изляза все пак, малко работа да свърша

~Заради кризата, спираме светлината в края на тунела!~

Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: cвecтнa]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано22.01.10 11:51



Явно всички си заблудила за деня.. я виж никой няма..
Ти пък.. в петък и работа.. при нас всички са го ударили на почивка, никой няма в офиса освен мен..
А модератора тук ли е...искам да се появи...за малко..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.01.10 11:53



Аз все си мисля, че тази работа с бананите е тъпотия. Принципно е тъпотия.
Всички тук сме от поколението на "прехода" с изключение на баба ни, тъй че трябва да сме на "ти" с идеята за свобода на словото.
Изключително против съм идеята за модериране и налагане на банове в дирника, както и във всеки друг форум. Този клуб не е професионален, за да има нужда от чистене на спам. Хората идват тук да си дрънкотят каквото им хрумне заради самото дрънкотене и комуникация. В дирника НЯМА професионални клубове, клубовете са по-мудна форма на неангажиращ чат. Така че защо да се изключват хора от чата? Не виждам смисъл.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде

Редактирано от Okaян яcтpeб на 22.01.10 11:54.



Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: Пaлaч®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.01.10 12:02



Като допълнение към горното, моля, обърни внимание колко от темите на първа страница започват с ОФФ. Аз ги преброих, осем са. На първа страница има също така още три или четири теми, които не съдържат в заглавието си ОФФ, но са си чист ОФФ. Само три са по същество - тези в началото, закованите, две от закованите са административни, останалите започват уж по тематиката на клуба, но продължават като ОФФ.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: off: петък е:-))))))нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано22.01.10 12:06



Шот съм пиирас




Тема И е така, и не е така.нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано22.01.10 12:07



Този клуб не е професионален, за да има нужда от чистене на спам. Хората идват тук да си дрънкотят каквото им хрумне заради самото дрънкотене и комуникация. В дирника НЯМА професионални клубове, клубовете са по-мудна форма на неангажиращ чат.

Изводите ти са правилни, но до..... до момента, в който отказваш да приемеш, че има и професионални клубове. Този клуб е бил замислен като такъв навремето, друг е въпросът, че сега не е.
Значи остават само два варианта:
1. Искаме клубът да бъде професионален и всички пишещи се стараем да го направим такъв. Лигавим се в "шантав клуб", "клуб на купонджиите" или където си искаме. Или....
2. Си се лигавим тук на воля и забравяме, че клубът може да е полезен на някого.

При 1. бананите са задължителни; при 2. бананите са излишни.



Чеки да те поздравя с нещо:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.