Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: хей хора..........нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.12.09 20:50



Какво и е на шапката с перо

...........

Не "гола", че студено ............. Да бе, знам, ама вече много ми стана ...... моля за извинение за каприза



Тема Re: хей хора..........нови [re: svestna]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.12.09 20:54



Молбата ти ще бъде разгледана и евентуално уважена, ако към нея има приложена порция "Руло Стефани", шопска салата и чаша Syrah. Без приложенията молбата се оставя без разглеждане.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Ти нормална ли си, бре?нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.12.09 21:20



Твърдиш, че имаш диплом от ВИИ. Още в първия семестър би трябвало да си учила що е то нормативен акт и защо е АКТ.

Ма то много отдавна вееееееееееееееееее...................................Колко вода изтече от тогава, колко дейности са минали през главата и ръцете ми - хич не ми е било до това да помня ЩО Е АКТ!

Само съм го извършвала НА ЖИВО. Теорията съм я забравила!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: хей хора..........нови [re: svestna]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано15.12.09 21:23



"Спрете се ........... "

Озаптете си бабето брокер.
Лично ми мнение е, че нейното присъствие тук допринася на 100% за лошата ви репутация.
Само вие двете с арв не сте разбрали, че никой тук няма нищо против самото бабе, а против модела на общуване и професионализъм, който то показва.
И се замисли за нещо. За мен, както и за повечето хора брокер е обидно прозвище.
Уви.
Такива брокерчета тип "уни" само затвърждават това мое убеждение.



Тема Re: Ти нормална ли си, бре?нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано15.12.09 21:25



съм го извършвала
1 л. ед.ч. мин.св.вр.





Тема Re: хей хора..........нови [re: abettor]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.12.09 21:38



Ехооооо, излез и ти от цикъл, моля!



Само вие двете с арв не сте разбрали, че никой тук няма нищо против самото бабе, а против модела на общуване и професионализъм, който то показва - незнам аз и Арви, какво сме разбрали и какво не, обаче и ти разбери смисъла и подтекста на написаното от мен

П.П. Като си ви харесва пошлия изказ, давай те си така! Извинявам се, че ви попречих!



Тема Re: хей хора..........нови [re: svestna]  
Автор arrvv ()
Публикувано15.12.09 21:53



ехееееее пак и мен ме омесихте в тази тема, която съзнателно отбягвам.. просто защото не мога да разбера защо се спори...Арвито си има по-приятни занимания в момента от това да обсъжда документи.. актове /аз знам поне още две значения на тази дума/.. закони и алинеиии.. а да споря заради спорта... не мога .. не ме кефи...
Свестна ... пиле...ти като кака брокер ще ме научиш ли на някои работи... аз подлежа на обучение да знаеш...слушам и гледам...внимателно... да започнем от това... що е акт и колко вида актове има...

... или да питам Уни.. или На живо..

Нищо лично..

Тема Re: хей хора..........нови [re: abettor]  
Автор arrvv ()
Публикувано15.12.09 21:57



Озаптете си бабето брокер.
----------------------------
озаптяване е форма на поведение при която трябва да накараш някой да млъкне или спре.. е аз не мога да озаптявам никой... сори.. има си органи.. и се правят актове..



Нищо лично..

Тема Re: хей хора..........нови [re: svestna]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.12.09 21:57



Свестна, остави ги да ми обръщат внимание де! Ти пък - с твойта завист...



Колкото повече пишат - толкова по-смешни стават, остави ги. Аз отдавна вече не им се дразня, само ме забавляват - как се пенявят, как се трудят, как плюнчат молива и дращят...Откак влязат в клуба - друго освен да вземат по една лупа и да търсят някоя моя запетая, по която да коментират и да се съсредоточават... не знам ти как го виждаш, но на мен ми е безумно забавно.

Нещо за кучета и керван ми идва наум. Някой джавка около мен, докато аз, некадърната, дъртата, непрофесионалната, неуката и невежата, съм затънала до ушите в работа и се чудя на кого да си прехвърля сделките, докато ме няма...

Хайде да видя сега колко поста ще нанижат!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: хей хора..........нови [re: arrvv]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.12.09 22:04



Омешахме се яко

.......... всеки си говори каквото му скимне .....

Внимавай какво и как питаш . То едно си питаш, съвсем друго ти се отговаря, ама си е готино все пак .

П.П. Кехайов от "Сървайвър" току що: грабвам одеяло и отивам да сънувам черно бяло"




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.