Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Ядове разни...нови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.11.09 16:02



Апартамент с жесток теч в банята. Собствениците на горния апартамент не живеят в Бг вече години, и никой не знае нито техен адрес, нито координати на техни роднини в София.

Има ли някакви официални действия, които могат да се извършат чрез някоя софийска институция, така, че да се отвори принудително този апартамент и да се направи ВИК ремонт?

Благодаря!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Ядове разни...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.11.09 19:49



"Има ли някакви официални действия, които могат да се извършат чрез някоя софийска институция"

Ха ха ха, "някоя институция"?!?
Бабе, давам по същество, ама не ми раздувай локуми.
1. Въпросът ти е пълен офф за този клуб.
2. Удачен е за клуб "право". Институцията се нарича "адвокат".
3. Редът е по ЗЗД.
4. Казусът е рутинен за адвокат и безумно труден за обяснение на брокерче.

Да действат тези, дето ги наводняват, ама без да слушат твоите съвети.





Тема Re: Ядове разни...нови [re: abettor]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.11.09 20:47



Мхм, има там едни извъндоговорни фатки и чалъми май май.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Ядове разни...нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.11.09 21:44



Има, има...



Ама унито няма да се настъпи да попита персонално за акъл.



Тема Re: Ядове разни...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.11.09 22:23



Абе аз защо не спра да си въобразявам, че този клуб има нещо общо с взаимопомощта? Единият си проси хонорар, другият си проси гъделичкане на самолюбието чрез "персонален въпрос на лични"... нещастници.



Наистина ли някой от вас си мисли, че както цял живот съм се оправяла без помощта на надути самовлюбени псевдопрофесионалисти, не мога да се оправя и сега?

Айде, приятно плюене, отивам на гости.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Не се ядосвай, де,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.11.09 22:32



нали не тече в твоята баня.



Понеже няма на кого да разчиташ да питаш в реала, що не помолиш детето да звънне на приятелчетата си, може техните бащи да знаят.

ПП
Единият си проси хонорар, другият си проси гъделичкане на самолюбието чрез "персонален въпрос на лични"... нещастници.
Уни, който и друг списващ да беше автор на тая тема, щеше да получи моментален отговор. Замисли се защо с теб не е така. Очевидно причината не е в отговарящите.

Редактирано от Ha живo на 30.11.09 22:55.



Тема Re: Ядове разни...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано30.11.09 23:55



Уау, щом те влече да се оправяш сама - оправи се! Тамън после може да отговориш на един леко розов въпрос, който Ястреба ти зададе.





Тема Re: Не се ядосвай, де,нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано01.12.09 00:28



Да бе. Странно защо ми предлагаш, въпреки че съм АЗ - да ме консултираш, но персонално... "Персонално" не съм ли аз същата? Дето НЕ ПОЛУЧАВА отговори и трябва да си прави автопсихоанализи, за да си обясни този феномен?

Или ще можеш после да се похвалиш, че съм безсилна, щото тичам да ти искам съвети?

Теб не съм те видяла да даваш отговори, поне в този клуб. Всичкото ти писане е - някого да клъцнеш, някого да разкритикуваш, някого да "поставиш на мястото му"... че дори и приятелите си. Толкова компетентност събрана на едно място - и нито една тема, отворена с цел на някого да се помогне, някаква работа да се свърши?

Преди малко свърши "Вип денс". Беше впечатляващо - едната двойка ЗАБАВЛЯВАШЕ хората, но хората гласуваха за ДРУГАТА двойка - която си вършеше работата...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Не се ядосвай, де,нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано01.12.09 00:56



Ти не беше ли на гости... в съседния сайт?


И оттам ли те изритаха?

ПП
"Персонално"
Мерси, че ме подсети да те подсетя, че за пореден път цитираш със свои думи:
На живо: унито няма да се настъпи да попита персонално за акъл.Уникална: другият си проси гъделичкане на самолюбието чрез "персонален въпрос на лични"




Тема Re: Не се ядосвай, де,нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано01.12.09 06:56



Ти не беше ли на гости... в съседния сайт?
---------------------------------------------------
Бях на гости в... съседния апартамент. На бейлис и "ВИП-денс" - финал. Ти нямаш ли си такива комшии, с които си прескачате вечер на чашка? Странно - пък твърдеше че АЗ нямам приятели...

Гости "с преспиване" ми е трудно - сутрин рано "ставам за училище..."

А за цитирането... май си употребил снощи повечко алкохол от мен.

Естествено, че ще те цитирам - как иначе ще знам, че "другият си проси гъделичкане на самолюбието чрез "персонален въпрос на лични", ако не съм прочела преди това от него такава оферта: "унито няма да се настъпи да попита персонално за акъл"

Даже в кавички съм сложила изречениета, да си личи, че е цитат от теб, та да не ме съдиш после... Ама кой ти гледа пунктоацията!

Знам си аз, че човек трябва да е учил повечко математика - тя развива логиката. Опитвам се да го втълпя в главата на седмокласника, може и да успея.

Лек ден!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 01.12.09 07:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.